Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Romantyczne miejsca w Krakowie

krakowie miejsca romantyczne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 mrczny

mrczny

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 82 postów
Reputacja: 489
Bardzo dobra

Napisano 04 kwiecień 2009 - 01:39

Znacie jakieś romantyczne, miejsca w Krakowie? Chodzi mi głównie o lokale do których można pójść i poczuć niesamowitą, niepowtarzalną nastrojowość.. Żeby poczuć klimat, którego się nie zapomina.. Który utkwi w pamięci na bardzo długo. To może być cokolwiek... Byleby było takie jak opisałem..czyli fajne :D
  • 0

#2 bettle

bettle

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 49 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 12 luty 2010 - 12:13

hmmmm jeśli chodzi o romantyczne miejsca w Krakowie to jest ich bardzo dużo. Moim zdaniem cały Kazimierz jest takim miejscem, gdzie jest bardzo romantycznie. Ja kiedyś byłam w Krakowie na weekend z moim chłopakiem. Pokój mieliśmy zarezerwowany dzięki serwisowi infonoc.pl i już sam pobyt w hotelu był bardzo romantyczny;) A może jeśli lubisz przyrodę spodobałoby ci się na Zakrzówku??
Jeśli zdecydowałbyś się pojechać do Krakowa z tym serwisem, o którym wspomniałam to mogę ci udostępnić mój kod, dzięki temu możesz liczyć na 5% zniżki ( JNTWT7YBE )
  • 0

#3 bezowakulka

bezowakulka

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 18 czerwiec 2010 - 12:52

No cały Kazimierz jest bardzo klimatyczny, więc gdziekolwiek się tam udasz, to na pewno będzie udany wieczór. Zwłaszcza teraz, jak jest ciepło, można posiedzieć na zewnątrz, to atmosfera jest naprawdę świetna. ;)
  • 0

#4 Sky_is_the_limit

Sky_is_the_limit

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów
Neutralna

Napisano 25 czerwiec 2010 - 01:53

To zależy co chcesz w tym miejscu robić. Jak chcesz iść na spacer, to zobacz Zakrzówek i Kazimierz. Jeśli chcesz iść coś zjeść to polecam włoskie knajpy na Wiślnej i Karmelickiej. A jeśli szukasz ekskluzywnego miejsca gdzie możesz pobujać ze swoją panią na parkiecie, to idź na Stolarską do klubu Baccarat. Rewelacyjna muzyka, wystrój kładzie na kolana, świetna obsługa. Idealne miejsce żeby zaimponować pannie;)
  • 0

#5 marblecake

marblecake

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 27 marzec 2011 - 12:47

na Kazimierzu jest taka fajna restauracja Młynek Cafe przy Placu Wolnica :-) pyszne jedzenie! (ale wegetariańskie!) jak tylko jestem w Krakowie to tam jem :D
  • 0

#6 mroźnydziad

mroźnydziad

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 10 sierpień 2011 - 08:47

Fajna jest też knajpa Le Scandale na placu Nowym, dobre miejsce na randkę, wiem, bo byłem tam kilkukrotnie z moją obecną już dziewczyną :). Fajne drinki (ja próbowałem mai tai, bardzo dobry drink na bazie rumu), przekąski też niezłe (jedliśmy pyszne grzanki ze szpinakiem). Można spokojnie tam się wybrać ze swoją dziewczyną :)
  • 0

#7 oczekiwator

oczekiwator

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
Neutralna

Napisano 23 sierpień 2011 - 12:48

Fajny był zakrzówek, niestety chyba już koniec wycieczek tam przez ostatnie wydarzenia :( Polecam za to cały rynek i Kazimierz krakowski, bo jest naprawdę klimatycznie:)
  • 0

#8 aska669

aska669

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Neutralna

Napisano 11 wrzesień 2011 - 05:58

I ja polecam Kazimierz, jest tam wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia z klimatem. Warto wybrać się do pubu Singer, stoły to stare maszyny do szycia, bardzo fajnie się spędza czas w takim miejscu ;) lokal mieści się na rogu Estery i Izaaka ( jak dobrze pamietam :P ).
  • 0

#9 Wielokolorowa

Wielokolorowa

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 60 postów
Reputacja: 16
Neutralna

Napisano 03 październik 2011 - 01:57

Mi najbardziej podobał się kopiec Kraka, śliczny i romantyczny park tam jest.
  • 0

#10 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 533 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 05 styczeń 2012 - 11:56

Moje poszukiwania romantycznego miejsca we Wrocławiu zakończyły się na Party Pizza na Wieczystej ;-)
Pewnie znalazłbym ciekawsze lokale, ale nie mam do wydania kilkaset złotych na jedną kolację. To chyba oczywiste ;-)
  • 0

#11 bohorok

bohorok

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów
Reputacja: 74
Dobra

Napisano 10 styczeń 2012 - 09:50

Standardowo, polecam Kazimierz. Jest pełen przyjemnych kawiarni i klubów. Jest w czym wybierać, a lokale zazwyczaj tańsze niż w rynku. Znajdzie się też parę znakomitych herbaciarni - Czajownia przy ul. Józefa (jest tam też shisha) i Czarka przy ul. Floriańskiej. Jeżeli lubisz przyrodę, warto się wybrać na Zakrzówek, do rezerwatu przyrody Bonaraka lub do Lasku Wolskiego (w okolicy jest zoo).
  • 0

#12 promotorka

promotorka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Neutralna

Napisano 05 styczeń 2013 - 03:23

Polecam Chimerę. Kiedyś bywał tam Turnau.
http://chimera.com.pl/restauracja/
Tylko trochę drogo :rolleyes: , kiedyś można było tam zjeść "za mniej". Zależy ile możesz wydać, zajrzyj wcześniej w kartę online.
Tak jak piszą wyżej na Kazimierzu jest klimat.

Użytkownik promotorka edytował ten post 05 styczeń 2013 - 03:26

• 0