Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy można wywoływać ducha dla zabawy?

ducha wywoływać zabawy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Szuguar

Szuguar

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 10 grudzień 2011 - 02:45

Rzucam przywoływanie zajmę się wróżeniem z fusów :). Opowiadać raczej nie będzie o czym bo jeszcze mnie zamkną i osądzą za niepoczytalnego a co za tym idzie piżama z dłuższymi rękawami...
  • 0

#22 McRamiro

McRamiro

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 10 grudzień 2011 - 02:56

Hm. Jakoś sceptycznie podchodzę do tej sprawy... Raczej nawet jeśli byś próbował to nic by się nie wydarzyło.

Pozdrawiam.
  • 0

#23 Elixia

Elixia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
Reputacja: 131
Dobra

Napisano 11 styczeń 2012 - 10:12

Bądź świadomy, że jeżeli się tego podejmiesz możesz ponieść wszelkie konsekwencję swojego czynu. Duchy to poważna sprawa. Czasem nawet bardzo niebezpieczna. Widziałam parę przypadków, co prawda w telewizji ale na faktach autenycznych, wywiady z osobami które doznały tego na własnej skórze, filmy dokumentalne itp. i z tego co tam zobaczyłam naprawdę nie polecam mieszać się w te sprawy. Mnie osobiście to przeraża. Opętania przez demony, nawiedzające duchy.. Popatrz trzeźwo na sprawę. Czy chcesz żyć później w strachu? czy chcesz być nękany? Lepiej się porządnie zastanowić zanim się coś zrobi, bo można tego bardzo mocno pożałować. I nie skończyć dobrze, wręcz fatalnie. Pozdrawiam i życzę rozsądku w tych sprawach. :)
  • 0

#24 EnergyLinks

EnergyLinks

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1292 postów
Reputacja: 62
Dobra

Napisano 11 styczeń 2012 - 10:19

Hm. Jakoś sceptycznie podchodzę do tej sprawy... Raczej nawet jeśli byś próbował to nic by się nie wydarzyło.

Pozdrawiam.

Podzielam Twoje zdanie. Duchy nie istnieją.
  • 0

#25 DWMT

DWMT

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 202 postów
Reputacja: 75
Dobra

Napisano 14 styczeń 2012 - 11:16

Sam nie wiem, czy istnieją, czy nie. Jednakże jestem pewien, że pod żadnym pozorem nie będę przywoływał ich dla zabawy, czy też na poważnie.
  • 0

#26 DJ.Bl3nd

DJ.Bl3nd

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
Neutralna

Napisano 10 luty 2012 - 05:51

Nigdy nie przywoływaj duchów, kiedyś oglądałęm program, że to jest niebezpieczne i wiekszość przypadków przywoływania to opętania.

Radził bym nie przywoływać :)
  • 0

#27 Railgun

Railgun

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 91 postów
Reputacja: 64
Dobra

Napisano 26 maj 2012 - 09:43

Pewnie,że można. Można to zrobić dla zabawy, można z innego powodu. Pytanie tylko czy jest to w takim wypadku opłacalne, bo w zasadzie po co to robić w takiej sytuacji. Jak ktoś chce zabawy, to ma przecież internet - niech sobie tam ogląda jakieś filmiki, wchodzi na jakieś kwejki czy coś. Zwłaszcza, że jest to zamiar zabawienia się czyimś kosztem, a to mogłoby się przecież takiemu duchowi bardzo nie spodobać. ]:-) Np. każdy raczej wie co (i gdzie) mógłby dostać od nieznajomego z ulicy w razie złożenia mu propozycji, że chce się zrobić z niego zabawkę. A co dopiero od kogoś, kto będzie znał twoje myśli! To tak jakby ktoś chciał sobie ze świadomego ducha zrobić sobie marionetkę (albo z człowieka :green:). Poza tym istnieje tyle innych metod zabawy (niekoniecznie samotnie ;P)... Jak ktoś nie ma w tym jakiegoś konkretnego celu, niech to właśnie ich szuka.
  • 0

#28 Grek500

Grek500

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów
Reputacja: 19
Neutralna

Napisano 31 grudzień 2012 - 07:20

Wywoływanie duchów niezależnie od intencji nie jest zabawą. Pamiętaj że wywołany duch zawsze ale to absolutnie zawsze jest duchem złym (demonem), którego jedynym celem jest zaszkodzenie Tobie.

"Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by (...) pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni (Pwt 18,10-12)."
  • 0

#29 gotenksDBZ

gotenksDBZ

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 98
Dobra

Napisano 01 styczeń 2013 - 12:42

Jedno słowo: Nie. Kolega mojej kumpeli próbował. Nie dość, że przywołał, to nie mógł go odgonić. Metoda na talerzyk dodam... Jeszcze mój dawny wychowawca z kolonii słyszał o typku, który przyzwał ducha Hitlera. Skończyło się na egzorcyście. Przywołanie jest banalne, gorzej z odpędzeniem. Dużo gorzej...
  • 0

#30 Garuda

Garuda

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 28 luty 2013 - 12:59

no ja kiedyś próbowałem i nic nie wyszło:) może zle to robiłem nie wiem, ogólnie wierze w tego typu rzeczy ale bez efektów
  • 0

#31 Nyras

Nyras

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 27 lipiec 2013 - 11:15

Nie wiem czy duchy są prawdziwe, ale nawet jeśli, to lepiej ich nie wywoływać. Cholera wie co może się stać. Opętanie, śmierć to tylko dwa z wielu możliwości. Tak czy inaczej lepiej zostawić to w spokoju bo nie wiadomo co się wywoła i czy to będzie chciało odejść.
  • 0