Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy wierzycie w UFO ???

wierzycie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy wierzycie w UFO ??? (247 użytkowników oddało głos)

Czy wierzycie w UFO ???

1. TAK (136 głosów [54.62%])

Procent z głosów: 54.62%

2. może tak , może nie (61 głosów [24.50%])

Procent z głosów: 24.50%

3. NIE (52 głosów [20.88%])

Procent z głosów: 20.88%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#221 Sebol20

Sebol20

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2827 postów
Reputacja: 590
Bardzo dobra

Napisano 29 sierpień 2011 - 06:14

To prawda po tylu latach utkwiło mi to w pamięci ,mogę nawet zrobić zdjęcie i pokazać gdzie dokładnie widziałem ufo

No i co nam to da. Potrzeba nam zdjęcia z UFO:).
  • 0

#222 goker123

goker123

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 13
Neutralna

Napisano 29 sierpień 2011 - 09:13

oj tam oj tam
  • 0

#223 Admars

Admars

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 29 sierpień 2011 - 09:36

Na pewno coś tam jest. Nigdy nic typu "spodek" na niebie nie widziałem ;)
  • 0

#224 luki29

luki29

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
Neutralna

Napisano 29 sierpień 2011 - 09:51

ja póki nie zobacze nie uwierze ale może gdzieś jest we wszechświecie lepszy gatunek kobiety tzw. "kobiety idealnej", nigdy nie narzekającej, zawsze słuchającej, która kocha sport w tv :green: może to właśnie na jej wzór powstała pierwsza kobieta? a ta idealna odleciała? :(
  • 0

#225 analfabeta11

analfabeta11

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 29 sierpień 2011 - 10:49

Na 100% coś jest. Kurka, wszechświat nieskończony, a ludzie myślą, że sami są. Takie trochę egoistyczne podejście ;)
  • 0

#226 antykomer

antykomer

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 686 postów
Reputacja: 299
Bardzo dobra

Napisano 30 sierpień 2011 - 04:15

ja tam nie wiem co o tym twierdzić. Jednoznacznej odpowiedzi dać nie mogę. Są tam niby dowody. Słynna sytuacja w USA, gdzie znaleziono rozbity obiekt latający i robiono sekcję zwłok. Jest o tym dokument z którego wynika w sumie, ale wg mnie też nie do końca jednoznacznie, że sfilmowana sekcja nie jest podróbką. Do tego te dziwne kręgi na polach. Dziwnym dla mnie jest jednak, że w większości przypadków przykłady podawane są na terenie USA - no może najbardziej znane, bo może nagłaśniane. Przypadków w Polsce za wiele nie znam. Może i są tam gdzieś jakieś formy życia, ale (!) jeśli są, to wg mnie odwiedzały by ziemię częściej i może już nie w takiej formie jak np. z duchami, czyli, że pozostawia to się wierze a nie faktom. Jeśli odwiedziły inną formę życia w galaktyce pewnie by już znały drogę. Chociaż jedna osoba (twierdząca, że ma częste i bliskie spotkania z UFO) z Szwajcarii prawdopodobnie (narodowości nie pamiętam) powiedziała, że przybysze z kosmosu boją się istot ludzkich i twierdzą, ze nie są gotowi na to by rozpocząć z nimi kontakt. Wysyła się również z Ziemi sygnały i nie słyszałem, by jakaś forma życia na to odpowiedziała.
Wszystko to takie pogmatwane - gdzieś tam coś ale nie wiadomo co:D Też już nie wiadomo czy to jest typowy wymysł ludzkości, po to, by człowiek w tym wszechświecie nie czuł się sam. Zjawiska te można analogicznie porównać z polowaniem na duchy - bo dziwne, że jedni widzą a inni nie.
  • 0

#227 Karajakatamta

Karajakatamta

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 67 postów
Reputacja: 62
Dobra

Napisano 31 sierpień 2011 - 08:15

Cieszę się, że jest aż takie zainteresowanie w tej dziedzinie. Wiedziałem, że na tym forum znajdę coś dla siebie.
Osobiście wierzę w ufo, przekonuje mnie wiele teorii i niesamowite piktogramy. Swoją odpowiedź opieram na podstawie
własnych przemyśleń po obejrzeniu wszystkich 'filmików' na YouTube i na programach, które wychodzą po za podstawową ilość
kanałów w telewizji polskiej, mam na myśli Discovery itp.

Nie czytałem wszystkich postów w owym temacie, ale znajdzie się parę osób, które raczyły się wypowiedzieć, a nawet nie wiedzą dlaczego
tak myślą, a nie inaczej. Proponuję wszystkim zainteresowanym obejrzeć wszystkie 'filmiki' na YT, od teorii do piktogramów. Jest tego parę godzin
oglądania, ale warto. O Roswell nie zapomnijcie.

Kiedyś też zapytałem ojca, czy wierzy w 'ufo', kosmitów. Odpowiedział mi tak :
"Skoro istnieje życie na ziemi, my oddychamy, chodzimy.. to czemu miałoby nie istnieć życie gdzieś dalej?"

Pozdrawiamw wszystkich tych, którzy biorą pod uwagę logikę, informacje, badania, czy nawet wiarę.

Pozdrawiam!
  • 0

#228 zeusxamp

zeusxamp

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 62
Dobra

Napisano 18 wrzesień 2011 - 05:24

UFO czyli co, cywiliza gdzies tam w kosmosie MOZLIWE. Kosmici tu na ziemie BUJDA NA KÓŁKACH z workiem pszenicy przy kierownicy. :)

Dla ojego przedmówcy jak tylko odszukam gdzieś w moich zapiskach stronke. Pewna to w przeciagu 1 sekundy przekona sie ile zostalo spreparowane z tych "dowodow". Na moje oko bedzie to 99%, pozostały jeden to osoby chore. [Bez urazy, jednak nie można przyjąć ich zeznan za realne, NIE CHCE NIKOGO URAZIC]
  • 0

#229 Szuguar

Szuguar

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 09 grudzień 2011 - 10:54

UFO jak najbardziej istnieje jako cywilizacja zamieszkująca inną planetę, wszechśwait jest ogromny i są miliony planet które będą podobne do naszej tylko czy życie się na nich rozwineło? To już zagadka. Dopóki ludzkość nie będzie miała możliwości przenoszenia się pomiędzy planetami w "tani" sposób to nie dowiemy się czy nie spotkamy osobnika z innej planety, który może nie będzie się od nas wcale wyróżniał.
  • 0

#230 daro1313Lo

daro1313Lo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Neutralna

Napisano 13 grudzień 2011 - 05:21

Wszystko jest morzliwe ten kto myśli rze jestesimy jedynoł formą rzycia w galaktyce a nawet we wszehsiwiecie powinien się leczyć

{nie pisze poprawnie po polsku bo jurz od pięciu lat mieszkam w czehach a tak dokładniej w Brnie}
  • 0

#231 daro1313Lo

daro1313Lo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Neutralna

Napisano 13 grudzień 2011 - 05:21

I zgadzam się z Szuguar'em

Po raz pierwszy zwrot ten został użyty przez amerykańskie siły powietrzne (U.S Airforce) w połowie XX w. UFO znaczy niezidentyfikowany obiekt latający (Unindentified Flying Obiect) w skrócie my nie możemy być UFO
  • 0

#232 antykomer

antykomer

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 686 postów
Reputacja: 299
Bardzo dobra

Napisano 08 marzec 2012 - 02:07

Pewnie też niektórzy słyszeli o teorii powstania ludzkości (czasy Inków, Azteków itp.) Dawniej było więcej odwiedzin obcych na ziemi i to podobno inna cywilizacja nauczyła pierwszych ludzi form społecznych - jak tworzyć cywilizacje. Można sobie popatrzeć info na temat indian nazca i tych wzgórzach w Ameryce Łacińskiej
  • 0

#233 Sandraxx

Sandraxx

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 20 postów
Reputacja: 22
Dobra

Napisano 06 kwiecień 2012 - 04:08

Ja osobiście uważam że ufo istnieje po prostu zbyt wielu świadków jest których dzieli bardzo dużo odległość no chyba że po prostu amerykański rząd robi sobie z nas jaja bo też jest taka możliwość
  • 0

#234 offensive16

offensive16

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
Reputacja: 58
Dobra

Napisano 06 kwiecień 2012 - 08:55

Mysle ze istnieje, biore takze pod uwage fakt, iz dlaczego w tak ogromnej, nieskonczonej przestrzeni jaka jest wszechswiat, istnialby tylko gatunek ludzki.
  • 0

#235 daro1313Lo

daro1313Lo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Neutralna

Napisano 06 czerwiec 2012 - 01:23

Amerykański żond ma dobrze dlatego że amerykanie wierzą w szystko co im się powie więnc jak prezydent USA powie że UFO nie istnieje to oni już pżestają ale niektuży nie są naiwni i dalej dronżoą ten temat :P
  • 0

#236 Pawełłłł

Pawełłłł

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2790 postów
Reputacja: 678
Bardzo dobra

Napisano 10 czerwiec 2012 - 11:06

pozwolę sobie opowiedzięć taki zart.
"jaka jest różnica między ufem a dofinansowaniem europejskim ? Nikt go nie widział a wszyscy o nim mówią"
I tu se mogę odpowiedzieć na tyo pytanie i na pytanie donośnie dofinansowania.
  • 0

#237 agrok

agrok

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
Reputacja: 18
Neutralna

Napisano 06 kwiecień 2013 - 03:34

Ja jakiś czas temu widziałem dziwny obiekt na niebie, nie mam pewności, że to ufo, ale tak czy siak wierzę, że gdzieś w wszechświecie jest inna cywilizacja sięgająca naszemu rozwojowi lub lepszemu.
  • 0

#238 kamilczerwiak

kamilczerwiak

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów
Neutralna

Napisano 28 luty 2014 - 01:24

Ja wierze, poniewarz tego raz doświadczyłem ...... grrrrrrrrrrrrr...... :unsure:

Użytkownik kamilczerwiak edytował ten post 28 luty 2014 - 01:25

• 0

#239 Farciarz007

Farciarz007

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów
Neutralna

Napisano 19 listopad 2014 - 01:15

Wierzę że kiedyś wypiję z ufolem browca ;-)

• 0