Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Miejsca, w których straszy

miejsca straszy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#41 dessperadoska

dessperadoska

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 14 grudzień 2010 - 07:30

A słyszeliście o takiej opuszczonej wiosce gdzieś koło Biłgoraja, podobno jest opuszczona od bardzo dawna, gdzieś pośrodku lasu, wygląda to tak jakby wszyscy się czegoś przestraszyli i uciekli zostawiając wioskę pustą, ponąć super to wygląda, zawsze chciałam tam pojechać i to zobaczyć ale nikt nie chce tam jechać ze mna a sama się boje:)
  • 0

#42 smutny7

smutny7

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 26 grudzień 2010 - 02:57

Ja też mam w okolicy taki właśnie dom,tyle tylko że tam straszy tylko w nocy a w dzień jest idealny porządek chociaż nikt nie mieszka i nie sprząta
  • 0

#43 CogitoProxy

CogitoProxy

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 1008 postów
Reputacja: 20
Dobra

Napisano 10 styczeń 2011 - 12:31

Hej. Jednym z miejsc, w których ponoć straszy, jest opuszczony dom, przy ulicy krajowej nr 10 w miasteczku Święte koło Stargardu Szczecińskiego, lub Szczecina (jak kto woli).
  • 0

#44 system20

system20

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 15 styczeń 2011 - 07:52

Witam.
Mieszkam za granicą i zawsze jak przyjeżdżam do Polski to mam ciarki .... tak tam jest strasznie.
Zwłaszcza w polityce.pzdr
  • 0

#45 Mana-sama

Mana-sama

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 1206 postów
Reputacja: 440
Bardzo dobra

Napisano 15 styczeń 2011 - 08:16

Nie ma strasznych miejsc, są tylko takie ze straszną historią :)
  • 0

#46 kitka84

kitka84

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 91 postów
Neutralna

Napisano 16 styczeń 2011 - 07:05

pewnie na cmentarzu o 12:)
  • 0

#47 Mana-sama

Mana-sama

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 1206 postów
Reputacja: 440
Bardzo dobra

Napisano 16 styczeń 2011 - 07:16

pewnie na cmentarzu o 12:)

nie tylko ;D
  • 0

#48 zarkam93

zarkam93

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
Neutralna

Napisano 02 kwiecień 2011 - 07:38

Kurde ale i tak żadne straszne miejsce nie przebije mojej szkoły , polecam odwiedzić
  • 0

#49 zimozielony

zimozielony

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
Reputacja: 270
Bardzo dobra

Napisano 02 kwiecień 2011 - 08:21

A słyszeliście o takiej opuszczonej wiosce gdzieś koło Biłgoraja, podobno jest opuszczona od bardzo dawna, gdzieś pośrodku lasu, wygląda to tak jakby wszyscy się czegoś przestraszyli i uciekli zostawiając wioskę pustą, ponąć super to wygląda, zawsze chciałam tam pojechać i to zobaczyć ale nikt nie chce tam jechać ze mna a sama się boje:)

Chętnie bym się tam z Tobą wybrał, ale nie chcę być posądzonym o nieczyste intencje :P
  • 0

#50 Guest_laelkrol_*

Guest_laelkrol_*
  • Guests

Napisano 04 kwiecień 2011 - 08:58

Ja już kilka razy wybierałem się (jak podróżowałem po okolicznych wioskach) do domów w których straszy i nic nadprzyrodzonego tam nie zauważyłem, poza ludźmi patrzącymi z przerażeniem do wnętrza domu... Z resztą nie sądzę, żeby było się czego bać. Sam mieszkam w domu, gdzie na strychu powiesiło się dwóch mężczyzn. Na strychu lubię siedzieć w nocy latem bo jest tam chłodno, a najbardziej nawiedzona rzecz jaką tam widziałem to moja siostra...
  • 0

#51 Archon1

Archon1

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 428 postów
Reputacja: 616
Bardzo dobra

Napisano 04 kwiecień 2011 - 10:48

Straszy nas jedynie nasza wyobraźnia. Jesteś w domu sam czy sama, pomyśl o ciemnym przedpokoju gdzie słyszysz jakiś szmer którego nie ma, usłyszysz go i pomyślisz o duchach. Po 10 minutach pewnie włączysz światło. Troszkę psychologij by się przydało, są miejsca które niezbyt ciekawie wyglądają, co właśnie pobudza ludzką wyobraźnię.
  • 0

#52 smutny7

smutny7

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 12 kwiecień 2011 - 01:04

Ostatnio zdarzyła mi się dziwna historia,a w zasadzie mojej siostrze.
Poznała chłopaka,był nawet u nas w domu,całkiem dziwny gość.
Wyjechali na wycieczke i po powrocie chciałem obejrzeć zdjęcia,
okazało się że na zdjęciach jest tylko moja siostra,a jego wogóle
chociaż robili razem,żeby było ciekawiej ślad po nim zaginął.
Siostra chciała wyjaśnić i znalazła chłopaka który nazywał się
tak samo i tak samo wyglądał,tyle że nie żyje od kilku miesięcy.
Nie wiem co o tym myśleć ale dziwne to jest i to bardzo.
  • 0

#53 SirSpyro4

SirSpyro4

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Reputacja: 76
Dobra

Napisano 15 kwiecień 2011 - 10:18

@smutny7

Z tego co wynika. . .

To była transkomunikacja jeżeli z tą osobą rozmawiałaś, widziałaś i słyszałaś, w tym wypadku osiągnęłaś najwyższy stopień, którego nieliczni doświadczają, np. moja mama o 1 w nocy odebrała telefon a podczas rozmowy było jakby takie przebicie, coś jak "echo ze studni", tak jakbyś rozmawiał przez satelitę z kimś i głos "What is your name?", a mój tata[Ś.P - 15 I 2003] się tak czasem wygłupiał dzwoniąc w takich porach mówiąc po angielsku z nami ;) Ta sytuacja wydarzyła się 3 i 4 lata temu.
  • 0

#54 emi250

emi250

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 28 kwiecień 2011 - 06:53

Ja znam hotel w ktorym straszy jest to hotel Park w Zarach.Prosze sprawdzic samemu jezli ktos nie wierzy.pozdraiam.
  • 0

#55 DadajlamaxD

DadajlamaxD

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Neutralna

Napisano 28 lipiec 2011 - 12:38

straszy u mnie w domu kiedy zostaje ostatni kawałek pizzy ;p nikt niechciał by tego zobaczyć
  • 0

#56 lukaszz74

lukaszz74

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
Reputacja: 13
Neutralna

Napisano 14 wrzesień 2011 - 06:55

Ten szpital w Oleśnie naprawdę wygląda strasznie te fotografie nawet za 1 milion PLN nie poszedłbym tam i zrobił te zdięcia które są na www
  • 0

#57 Gabunia12325

Gabunia12325

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 20 wrzesień 2011 - 07:22

Heh ... U mnie w domu dwóch kolesi się powiesiło ... Oczywiście przed kupnem ... <33
Jeden w toalecie drugi na strychu ...

Zapraszam do mnie !
  • 0

#58 smekut

smekut

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 22 wrzesień 2011 - 09:27

Hmm... Osobiście mogę powiedzieć jedna historie która mi się przytrafiła niedaleko mojego domu jest stary cmentarz niemiecki chodziliśmy tam czasem z kumplami żeby pogadać i zawsze robiliśmy wtedy ognisko. Kiedyś wychodzę za dom i widzę ,że na cmentarzu pali się ognisko myślę kurcze nikt nie zadzwonił żebym przyszedł dziwne? Poszedłem do domu przebrać ciuchy i idę przez łąkę cały czas widzę jak pali się ogień w tym miejscu gdzie zawsze robiliśmy ognisko, wchodzę na cmentarz a tu nikogo nie ma popiół był zimny ani śladu kumpli. Chyba nie muszę wam mówić , że w tym momencie żaden światowej klasy sprinter by mnie nie dogonił heh, pomyślałem ze mi się przewidziało ale , następnego dnia gadam z kumplem a on pyta mi się kto robił ognisko na cmentarzu bo widział tez ogień ale nie miał czasu przyjść .. wiec sami ocence przewidział mi się czy nie.
  • 0

#59 GerardVs

GerardVs

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 21 październik 2011 - 07:11

U mnie w Myślenicach ( pewnie większość nie zna, jedno z większych miast pod Krakowem poza Bochnią) jest straszny dom a nawet trzy i to na tej samej ulicy :D. Ale wokół pełno pokrzyw więc w zimie tam pójdę :)
  • -1

#60 raba12

raba12

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 02 listopad 2011 - 05:17

Witam
Hey GerardVs możesz podac co to za ulica w Myslenicach. Sam mieszkam w okolicy Myslenic, a na temat natrafiłem przypadkiem szukając kapliczki w Pcimiu przy której straszy.
  • 0