Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Miejsca, w których straszy

miejsca straszy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#61 hithitcc

hithitcc

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 19 listopad 2011 - 06:37

no bardzo:goth::goth::goth::goth::goth:straszne
  • 0

#62 tndek

tndek

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Neutralna

Napisano 15 styczeń 2012 - 11:08

Opuszczony szpital w Oleśnie, rzekomo najstraszniejsze miejsce w woj. opolskim ->
http://www.opuszczone.com/galerie/olesno/index.php

• 0

#63 Elixia

Elixia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
Reputacja: 131
Dobra

Napisano 05 luty 2012 - 05:03

Mnie to trochę, w sumie to nawet bardzo przerażają takie miejsca, w których straszy.. Samo oglądanie w internecie zdjęć z tego opuszczonego szpitalu w Oleśnie, napawają mnie przerażeniem. Jakoś nie lubię mieć z takimi rzeczami do czynienia;P Ale również słyszałam o takich rzeczach. Moja koleżanka ma dom wybudowany na dawnym cmentarzu i często zdarza się, że gdy rano się budzi wszystkie szafki są pootwierane, a nikt z jej domowników tego nie zrobił... Takie właśnie dziwne sytuacje jej się zdarzają..
  • 0

#64 daro1313Lo

daro1313Lo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Neutralna

Napisano 06 marzec 2012 - 04:57

Gdy jeszcze mieszkałem w Polsce w miejscowości Ustrzyki Dolne na jednej ulicy jest do jak z horroru ma numer 13 jest stary opuszczony i rzekomo tam straszy w czasie wojny mieszkała tam rodzina żydów ale niemieccy żołnierze ich wszystkich wymordowali pod koniec wojny znaleziono tam ciała czterech niemieckich żołnierzy i jednego oficera i teraz ich dusze nawiedzają ten dom tak staży ludzie mówią :D

aha przypomniałem sobie w Czechach 50km od mojego domu jest stary niemiecki bunkier żeby było śmieszniej położono go na cmentarzu znaleziona tam ciała żołnierzy które później spalono razem z bunkrem ;P

ta w Czehach jest masa takich nawiedzonych miejsc jakby co to jest miast Brno zapraszam:D
  • 0

#65 kowal147

kowal147

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 05 kwiecień 2012 - 02:37

hej, szukam miejsc w ktorych nawiedzonych przez duchy, do ktorych mozna wejsc i sie przekonac na wlasne oczy ze naprawde istnieja. Czy znacie jakies miejsca w Warszawie i okolicach? :)
  • 0

#66 DWMT

DWMT

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 202 postów
Reputacja: 75
Dobra

Napisano 30 maj 2012 - 11:14

A w okolicach Tychów coś jest ? ; )
  • 0

#67 progres123

progres123

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 02 lipiec 2012 - 02:21

A co myślicie o wybraniu się na wakacje po miejscach które straszą?
  • 0

#68 DWMT

DWMT

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 202 postów
Reputacja: 75
Dobra

Napisano 03 sierpień 2013 - 09:15

Bardzo dobry pomysł :P
  • 0

#69 kamilos3210

kamilos3210

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 14 sierpień 2013 - 03:26

ja tam sie nie boje moge tam siedziec i cało noc aby był browarek i muzyczka jak bedzie tam jakis duch to sie załapie na popijawe pozdrawiam ducha
  • 0

#70 gnago

gnago

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 52 postów
Reputacja: 28
Dobra

Napisano 07 styczeń 2014 - 09:09

Wartownia po esesmanach na Bierutowskiej we Wrocławiu, tylko ona ocalała po fabryce amunicji. A i tam przy badaniach geodezyjnych na terenie na głębokości 6 m  wwiercano się w beton . I zamieciono bo plan , bo budowa .... Ale przyszedł 2009  i nic się nie dzieje chyba do dziś

• 0

#71 perek102

perek102

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
Reputacja: 90
Dobra

Napisano 23 lipiec 2014 - 02:22

Zależy od danego miejsca , a ekipa " Nie do wiary " mają z tych swoich programów taką beke że koniec . Cóż podstawa w takich miejscach to szacunek do zmarłych którzy umarli w danym miejscu i jeśli coś bądź ktoś daje nam sygnały że przeszkadzamy , to lepiej odejść i nie naruszać ich spokoju .

• 0

#72 Fanny3

Fanny3

Member

• Members
  • PipPip
  • 23 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 04 wrzesień 2014 - 01:50

A znacie na Podlasiu jakieś miejsca w których straszy ?

• 0