Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Podróże astralne - mit czy prawda

astral astralne dobry oobe podróże podróże astralne polecić prawd prawda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 antykomer

antykomer

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 686 postów
Reputacja: 299
Bardzo dobra

Napisano 12 lipiec 2010 - 11:06

Jak sądzicie czy jest możliwe wyjście z ciała i podróżowanie. Podobno są szkoły zajmujące się tym zjawiskiem
  • 0

#2 pszypalek

pszypalek

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 25 sierpień 2010 - 06:57

Jestem przekonany w 101%, że one istnieją. To jest udowodnione naukowo, tak samo jak telekineza w którą nie wierzy +90% populacji ;)
  • 0

#3 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 25 sierpień 2010 - 09:37

nie wiem dokładnie czy na temat,ale istnieje coś takiego jak życie po życiu.Mnie dane było przeżyć śmierć kliniczną i odbyłam cudowną podróż astralną,wcale nie chciałam wracać,nie wiem po co mnie odratowano,światło w tunelu coś fanta:surprised:stycznego
  • 0

#4 Samzgadnij

Samzgadnij

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 31 sierpień 2010 - 01:19

Jakoś Ci nie wierzę .
  • 0

#5 con3x

con3x

Rasta

• VIP
  • PipPip
  • 29 postów
Reputacja: 531
Bardzo dobra

Napisano 31 sierpień 2010 - 08:06

Ponoć "śmierć kliniczna" to stan umysłu w którym realizuje on projekcje opisywaną właśnie jako podróż astralna... osobiście wierzę, choć na pewno nie wszystkie opisywane przypadki tego dotyczą. Ludzie z założenia lubią sobie dopowiadać ;)
  • 0

#6 antykomer

antykomer

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 686 postów
Bardzo dobra

Napisano 31 sierpień 2010 - 09:20

Poznałem koleżankę, która twierdzi, ze to potrafi. Mówiła mi, że jest to wspaniała przygoda, jedyną niemiłą sytuacją jest powrót do ciała.
A śmierć kliniczna to wg mnie całkiem inna bajka. No ale nie znam się na tym aż tak, dlatego ten temat mnie zaciekawił.
  • 0

#7 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 31 sierpień 2010 - 07:18

Jakoś Ci nie wierzę .

nie musisz,możesz mi zazdrościć ,bo takie przeżycie jest tego warte:o
  • 0

#8 kocziby

kocziby

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:32

pewnie cos takiego istnieje. Sama jestem ciekawa. Chociaz w stu procentach nieprzekonana. Sama mam czasami takie wrazenie w pierwszef fazie snu. tzn jak jeszcze dokaldnie nie przysnelam ale juz prawie znajduje sie w fazie snu. Jezeli przezyjesz swiadomie te granice to wlasnie sie wydaje jakbys nie byla we wlasnym ciele.
  • 0

#9 H4JDEK

H4JDEK

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
Neutralna

Napisano 07 grudzień 2010 - 05:02

Jestem przekonany w 101%, że one istnieją. To jest udowodnione naukowo, tak samo jak telekineza w którą nie wierzy +90% populacji ;)

Skoro jest to udowodnione naukowo to mógłbyś mi podrzucić jakieś linki do materiałów, które to potwierdzają? Jestem ciekawy czy rzeczywiście to prawda...
  • 0

#10 secutorr

secutorr

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1220 postów
Reputacja: 479
Bardzo dobra

Napisano 07 grudzień 2010 - 08:24

Jako czlowiek praktyczny, ze tak zapytam
ni z groszki ni z pietruszki

DO CZEGO SLUZA PODROZE ASTRALNE?
  • 0

#11 Czerx

Czerx

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
Reputacja: 22
Dobra

Napisano 31 styczeń 2011 - 03:59

Do samodoskonalenia się oraz do odkrywania swojego prawdziwego ,,JA". No a poza tym to bardzo fascynujące poznawać nowe aspekty życia. Podobno podróże astralne ( OOBE - out of body experience - doświadczenie poza ciałem ) bardziej otwierają umysł na świat oraz stajemy się lepsi ( chodzi tutaj głównie o naszą duszę i umysł ).
  • 0

#12 szaber25

szaber25

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 03 listopad 2011 - 02:42

Jestem podróżnikiem astralnym i potwierdzam ze jest to wyższy stan umysłu.Naukowo udowodnione to fakt ze taki stan istnieje.Ale nauka nie potwierdza ze to faktycznie podróże do innych światów :).
Książek napisane już na ten temat sporo moim zdaniem wyczerpująco.
Jedno jest pewno dopóki nie spróbujesz to nie uwierzysz :)
  • 0

#13 antykomer

antykomer

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 686 postów
Bardzo dobra

Napisano 03 listopad 2011 - 05:39

Jestem podróżnikiem astralnym i potwierdzam ze jest to wyższy stan umysłu.Naukowo udowodnione to fakt ze taki stan istnieje.Ale nauka nie potwierdza ze to faktycznie podróże do innych światów :).
Książek napisane już na ten temat sporo moim zdaniem wyczerpująco.
Jedno jest pewno dopóki nie spróbujesz to nie uwierzysz :)

ale jakby to spróbować??
czy jest to bezpieczne?? Słyszałem, że nie, bo można nie wrócić, ale tych teorii o pogłosek jest wiele w tym temacie
  • 0

#14 Tech31

Tech31

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
Reputacja: 24
Dobra

Napisano 04 listopad 2011 - 02:17

To jest udowodnione naukowo, tak samo jak telekineza w którą nie wierzy +90% populacji ;)

Nie mieszaj wiary z nauką.
  • 0

#15 szaber25

szaber25

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 07 listopad 2011 - 10:35

Tak jest bezpieczne i zawsze się wraca .Ale wiem ze na rożnego rodzajach forach zawsze piszą ze to łatwe i super.
Łatwo to zrobić bo są rożne drogi na skróty ale trzeba się stosować do pewnych zasad.
W oobe spotykamy rożne istoty i na zasadzie podobne przyciąga podobne tam to działa w 100%.
Nie jestem w stanie wszystkiego wyjaśnić bo to temat rzeka na który napisano naprawdę sporo książek
Polecam Robert monroe i Polskiego autora Darek Sugier jego książkę ściągniecie na jego stronie za FREE.

Większość ludzi traktuje oobe jak dalszy rozwój duchowy. Ja TAK mam stosuje oobe jak rozwój duchowy ale to tylko jedna z takich dróg.
Oprócz oobe rozwijam się także w inne sposoby
Osobiście uważam ze nie każdy jest gotowy aby to robić. Aby to robić trzeba całkowicie panować nad emocjami i uczuciami .
A wiec najpierw trzeba pracować nad sobą a gdy sie jest gotowym na nowe drogi to można spróbować oobe.
No i kwestia Religii Kościół nie pozwala na obbe bo to już okultyzm i jest super złe
  • 0

#16 Thomasp1980

Thomasp1980

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 19 maj 2012 - 01:56

Może ktoś polecić jakiś dobry sposób na OOBE?
  • 0

#17 Thomasp80

Thomasp80

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 24 maj 2012 - 11:01

Jaka jest różnica między OOBE a LD?
  • 0

#18 mociek_

mociek_

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 03 listopad 2012 - 11:12

oobe - uczucie wyjscia z ciala, podobno na prawdę się wychodzi 'duszą' z ciała. Osobiście nigdy nie doświadczyłem, ale z pewnością byłem blisko do uzyskania tego stanu (specyficzne wibracje na całym ciele). UCzucie 'wychodzenia' które nie dokońca mi się udało jest zupełnie inne niż przy wchodzeniu w świadomy sen ( też się da bezpośrednio z reala)

LD - sen w którym mamy świadomosć że śnimy. Doświadczyłem wiele razy, kilkadziesiąt z pewnością. Nie polecam, ze wzgledu na fakt, że taki świadomy sen może trwać ok minuty do maks 15, przy czym w tym drugim wypadku nasze wspomnienia będą bardzo wyblakłe. Dużo jest wokól tego szumu, ale nikt nie wpomina że jest to doświadczenie zawsze bardzo krótkotrwałe. Są teorie że można mieć uczucie śnienia cały dzień pomimo że śniło spało się tylko 5 minut. To nieprawda, mit stworzony na potrzeby zdobycia potencjalnych klientów książek w tej tematyce. Faktem jest że czas jest lekko zachwiany ale nie w takim stopniu. Moje najdłuższe ld trwało mniej więcej 20 minut ( w moim odczuciu) co pokrywa sie mniej więcej z długością fazy REM w której jest mozliwe świadome śnienie. W ciągu tych 20 minut zrobiłem całkiem sporo rzeczy, ale wspomnienia mam bardzo wyblakłe i malo satysfakcjonujące jest przeżycie czegoś czego się nie pamięta dokładnie. Jest też ten fakt że ld wpływa negatywnie na psyche. Obecnie nie uprawiam świadomego śnienia, żyje prawdziwym życiem, ciesze się z ogarniania rzeczywistości. 'Świadome' życie, if U know what I mean ;) NIe warto poświęcać uwagi na takie cos jak ld, to jak uciekanie od rzeczywistości która jest o wiele lepsza, ale trzeba znaleźć sobie hobby, cos co da nam przygode ktorej spodziewamy się w ld. Peace
  • 0

#19 MrQ

MrQ

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
Reputacja: 408
Bardzo dobra

Napisano 28 grudzień 2012 - 12:40

mnie ostatnio tak wku...il]:-( dyrektor w pracy, że miałem ochotę wyjść ze skóry i stanąć obok. Czy to można zaliczyć do podróży astralnych? ;)
A tak na poważnie, kilka miesięcy temu miałem bardzo realistyczny sen jakbym przeniósł się w czasie. Dzień następny był dla mnie prawdziwym deja vu.
Ale czy to można nazwać podróżą astralną nie wiem, i oby się nie powtórzyło.

Użytkownik MrQ edytował ten post 28 grudzień 2012 - 12:47

• 0

#20 gotenksDBZ

gotenksDBZ

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 98
Dobra

Napisano 28 grudzień 2012 - 01:03

mnie ostatnio tak wku...il]:-( dyrektor w pracy, że miałem ochotę wyjść ze skóry i stanąć obok. Czy to można zaliczyć do podróży astralnych? ;)
A tak na poważnie, kilka miesięcy temu miałem bardzo realistyczny sen jakbym przeniósł się w czasie. Dzień następny był dla mnie prawdziwym deja vu.
Ale czy to można nazwać podróżą astralną nie wiem, i oby się nie powtórzyło.

Też tak mam i to kilka razy w miesiącu. Szczególnie kiedyś, gdy bylem mały zdarzało się to nawet kilka razy w tygodniu. Mój brat też to ma. U mnie chodzi o to, że mam sen, a w nim przyszłość (często jutro, pojutrze). Gdy się budzę nie pamiętam nawet, że coś takiego było. Uświadamiam sobie, że to mi się śniło w chwili trwania tego momentu. Jak byłem knypkiem to nawet chciałem zapobiec powtórce i robiłem coś innego, lecz przypominałem sobie, że w śnie też to było. Teraz dla mnie to norma...
  • 0