Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Podróże astralne - mit czy prawda

astral astralne dobry oobe podróże podróże astralne polecić prawd prawda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Railgun

Railgun

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 91 postów
Reputacja: 64
Dobra

Napisano 11 styczeń 2013 - 02:05

Też tak mam i to kilka razy w miesiącu. Szczególnie kiedyś, gdy bylem mały zdarzało się to nawet kilka razy w tygodniu. Mój brat też to ma. U mnie chodzi o to, że mam sen, a w nim przyszłość (często jutro, pojutrze). Gdy się budzę nie pamiętam nawet, że coś takiego było. Uświadamiam sobie, że to mi się śniło w chwili trwania tego momentu. Jak byłem knypkiem to nawet chciałem zapobiec powtórce i robiłem coś innego, lecz przypominałem sobie, że w śnie też to było. Teraz dla mnie to norma...

Ja również wiele razy doświadczyłem tego na własnej skórze. Mogę nawet wam napisać jak można coś takiego osiągnąć celowo, bo jest to w miarę łatwe. Chodzi o to, że wszyscy mamy sny, wszyscy śnimy, śni nawet ktoś, kto żadnego z tych snów później nie pamięta. Takich snów (tzn. wszystkich, nie "tych") człowiek ma co najmniej kilka na jedną sesję - im większa odległość pomiędzy nimi (tzn. pomiędzy tymi sesjami poświęconymi na sen), tym większa jest późniejsza ilość snów, chociaż przeważnie ci, co interesują się ich zapamiętywaniem są sobie w stanie przypomnieć ok. 1-3 z nich. Między nimi znajdują się również sny, które niosą w sobie pewną informację o zdarzeniach tego typu, co te opisane powyżej, a posiadanie ich właściwie nie wiąże się z jakąś szczególną, nadzwyczajną zdolnością (nie chciałbym tutaj roztrząsać tematów takich jak pochodzenie poszczególnych snów, jak moje podejście do ich symboliki itp. , bo uważam, że to jednak całkiem inne tematy). Celowe osiągnięcie czegoś takiego polega na zwiększeniu szansy na zapamiętanie takiego właśnie snu. Najprościej mówiąc można to zrobić tak: wyznaczyć sobie kilka krótszych kolejnych sesji snu (np. 3 x 2,5 godz.) pomiędzy nimi budząc się i zapisując zapamiętane sny w dzienniczku (ponieważ w ten sposób jest łatwiej sobie to wszystko przypomnieć po upływie sporej ilości czasu), a następnie zasypiając ponownie. Zapamiętana ilość snów zwiększa się, jak również znacząco rośnie szansa wyłapania z pomiędzy nich snu tego typu, o którym była mowa wcześniej. Moim zdaniem to wszystko jest kwestią trzech rzeczy: motywacji (przede wszystkim, to jest najważniejsze z tego wszystkiego), umiejętności zapamiętywania snów i umiejętności szybkiego zasypiania ("oszczędza czas"?). W każdym razie uważam, że uzyskany rezultat jest tylko i wyłącznie informacją, a nie zaraz koniecznie przyszłością, bo można przecież zrobić inaczej, a nikt raczej nie przejmie kontroli nad czyimiś mięśniami.

Nie mam zamiaru wam tutaj pisać czegoś niesprawdzonego czy coś. Chociaż osobiście to właściwie nie potrzebowałem tego stosować, żeby osiągać taki efekt, bo udawało mi się to jakoś bez tego. Dodatkowo zaobserwowałem także, że taki rezultat osiągają często osoby, którym zdarza się tzw. sen przerywany, tak że nie uważam czegoś takiego za coś wyjątkowego czy coś. ;P

Teraz jednak wolę się dobrze wyspać, jeżeli mam kiedy. :lol: Pisałem to na poważnie. :D
  • 0

#22 Pietrek

Pietrek

Super pro elo koleś ;D

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 538 postów
Reputacja: 357
Bardzo dobra

Napisano 19 styczeń 2013 - 09:33

Witajcie.

Zjawisko takie jak podróż astralna czyli OOBE to nie mit, a prawda... mogę to potwierdzić, bo od jakiegoś roku regularnie to praktykuję. Na początku nie było to proste, ale teraz to dziecinnie łatwe, polecam ten "stan" każdemu. :)
  • 0

#23 kaczuszka123

kaczuszka123

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 82 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 10 marzec 2013 - 11:52

Ja uzyskuję podróże astralne. Na samym początku były podróże mentalne, potem świadome śnienie i teraz oobe. Podróże astralne to fakt i zmieniają twoje życie. Jeżeli jesteś przygotowany na wielkie zmiany to praktykuj, staniesz się bardziej świadomy tego co się dzieje wokół, twoje poglądy mogą się zmienić o 180 stopni, znajdziesz swoje powołanie lub ukryty talent o którym nawet nie wiedziałeś. Krótko mówiąc twoje życie zmienia na lepsze.
Podróże astralne są bezpieczne w 100%. Jak ktoś interesuje się oobe pewnie słyszał o opętaniu przez szatana albo o niemożności powrotu do ciała (szczerze mówiąc co za idiota wymyślał takie teorie). Takie teorie wymyślają pewnie księża bo boją się że człowiek opuści wiarę katolicką i nie będzie miał kto dawać kasy na mafie. Oobe w sumie to okultyzm a czy wiara katolicka wie co to jest okultyzm? Wystarczy zapytać pierwszego lepszego księdza lub wierzącego i pada słowo że to jest zgubne, złe i szatan będzie tobą pomiatał.
Okultyzm (łac. occulo – ukrywać, trzymać w tajemnicy; occultus – schowany, ukryty, tajemny) – doktryny ezoteryczne, które zakładają istnienie w człowieku i przyrodzie sił tajemnych, nieznanych i bada możliwości ich wykorzystania, oznacza rzecz "tajemną", "niedostępną". Okultyzm nazywa się również wiedzą tajemną (scientia occulta). (cytat z wikipedii)
Wiec wychodzi na to że wiara katolicka zakłada że przyroda, natura to coś złego...ech...
Powiem więcej szatan jako taki nie istnieje, szatan to tylko wymysł człowieka który polega na zastraszeniu (nie wierzysz idziesz do piekła i się smażysz w smole) więc oobe, świadome śnienie, podróże mentalne to nic złego i nie ma się czego obawiać.
  • 0

#24 organizacja-imprez.info

organizacja-imprez.info

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 15 październik 2013 - 10:25

Dla Ciekawskich wbijać na bloga Blog o podróżach astralnych !!!
  • 0

#25 noindyfikator

noindyfikator

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 09 listopad 2013 - 09:08

mit
  • 0

#26 hooberto

hooberto

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2014 - 11:59

Ja od jakiegoś czasu próbuję świadomego śnienia, ale podróży astralnej jeszcze nie udało mi się jeszcze przeżyć. Nie wiem, czy w to wierzyć, ale podobno jest niebezpieczeństwo, że nie uda się powrócić do ciała. Co o tym sądzicie?

• 0