Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Sztuka?

sztuka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Orlaith

Orlaith

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 41
Dobra

Napisano 20 grudzień 2008 - 11:20

I bynajmniej nie chodzi mi o grafikę, pisarstwo ani muzykę. Mam na myśli historię sztuki. Rzeźba hellenistyczna, malarstwo włoskiego renesansu... mogę dyskutować z profesorką godzinami :D Chciałabym zdawać to na maturze, ale do tego czasu muszę podszkolić się z architektury, jako że mam z tym pewne problemy... Jeśli chodzi o dzieła współczesne to ubóstwiam twórczość Zdzisława Beksińskiego. Oprócz tego staram się sama wykrzesać z siebie choćby odrobinę sztuki. A wy? Czy ktoś z forumowiczów też ma takie zainteresowania? :P
  • -1

#2 moonflower

moonflower

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 59 postów
Reputacja: 179
Bardzo dobra

Napisano 08 styczeń 2009 - 11:29

Historie sztuki uwielbiam. Jak widze jakiś historyczny budynek [taki z duszą] to po prostu...nie wiem nawet jak to określić, ale chyba mam...no takie motylki w żołądku.
Malarstwo mnie pociąga bo sama maluje. Uwielbiam Salvadora Dali, Williama Blake'a, Williama Turner'a, Edvarda Muncha...i oj mogłabym tak wymieniać :) ale lubie też architekture i malarstwo japońskie
  • 0

#3 kmorski

kmorski

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 481 postów
Reputacja: 3244
Świetna

Napisano 11 maj 2009 - 11:44

Jest nas tu więcej, zapewniam :)
  • 0

#4 claudysienka

claudysienka

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 22 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 29 styczeń 2010 - 12:11

jestem i ja ;)
zdawałam rozszerzoną h.sztuki na maturce, jak na kogoś kto się nie przygotowywał poszło mi nieźle :D :D
a wczoraj/dziś zakułam na sesję materiał od prehistorii do gotyku :P
  • 0

#5 reniferek09

reniferek09

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 26 marzec 2010 - 04:22

Ja też interesuje się sztuką. Szkoda, że tak mało ludzi chce wiązać swoje życie ze sztuką... Sektor kultury daje tak wiele możliwości nie tylko rozwoju ale także korzyści finasowe zarówno dla jednostek jaki i całej gospodarki kraju. Myślę, ze społeczeństwo ma za małą świadomość wpływu kultury na nasze życie. Gdyby zmienić tą sytuacje to więcej osób chciałoby się kształcić w tym kierunku...
  • 0