Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Napisz list zgodnie z poleceniem - Praca - pomocy !!

list napisz poleceniem pomocy praca zgodnie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Silly_Me

Silly_Me

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 01 luty 2010 - 01:13

Witam kochani, mam do oddania pracę zaliczeniową z języka angielskiego i proszę o pomoc w jej napisaniu, mianowicie chodzi mi o list - podanie o pracę.

"Starasz się o pracę w Anglii w czasie wakacji na podstawie ogłoszenia w gazecie. Napisz list -podanie o pracę do potencjalnego pracodawcy.
*określ, o jaką pracę się ubiegasz i skąd o niej wiesz.
*opisz swoje doświadczenie i sukcesy w pracy podobnego typu.
*podaj przynajmniej dwie cechy, które sprawiają, że dobrze nadajesz się do tej pracy.
*określ swoją znajomość angielskiego i podkreśl umiejętności praktycznego posługiwania się tym językiem.

Pamiętaj o zachowaniu formy i stylu listu. Nie umieszczaj żadnych adresów. Podpisz się jako XYZ. Długość listu powinna wynosić od 120 do 150 słów.

Z góry dziękuję za pomoc.
  • 0

#2 kamus00

kamus00

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów
Reputacja: 210
Bardzo dobra

Napisano 25 luty 2010 - 12:45

Dear Sir or Madam

I am writing to apply for the position of instructor at your summer camp advertised in The Times on May 29.
Last summer I worked as an instructor in Hungary and I was chosen as the best protector.
I think that I am a good candidate because I am very patient and I can teach children many sports such as tennis or volleyball. I also can work as a guide.
I know English well. I think that I will be able to communicate with children at your camp because I have used English a lot when I travelling.
I look forward to hearing from you.

Your faithfully
XYZ

PS. coś w ten deseń podobne zdania znalazłam w necie. Pracę należy rozwinąć;]
  • 0