Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Goku witam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Goku)(

Goku)(

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 17 listopad 2014 - 11:00

Cześć, mam na imię Marcin (wygnany z kraju, Deutschland), jestem filozofem, codziennie rozmyślam o sensie egzystencji, nowych teoriach spiskowych. To moja największa pasja. Moim zdaniem światem rządzą jaszczuroludzie, polecam zagłębić się w tę tematykę, musicie otworzyć umysł na świat. Interesuje się też piłką nożną, w przyszłości mam zamiar zostać prawą ręką Florentino Pereza (Prezes Realu Madryt, co roku wydaje ponad 100 baniek na transfery), nienawidzę FC Barcelony. Ze względów emigracyjnych nie mogę chodzić na mecze mojej drugiej największej miłości, Śląska Wrocław. Nigdy nie miałem dziewczyny, pewnie dlatego, że oślepia je moje piękno, cóż może w przyszłości coś znajdę. Dawniej oglądałem chińskie bajki i czytałem chińskie komiksy, ale wyrosłem z tego, Bóg uświadomił mi, że treść zawarta w tym potworze jest straszna, spaliłem wszystkie 100 tomików mangi (teraz żal wydanych pieniędzy). Jestem perfekcjonistą, gdy coś robię, to wszystko musi być idealnie zrobione. Lubię oglądać śmieszne filmiki na Youtube.com. Uwielbiam jeść pizze, spaghetti i frytki. Nałogowo piję Cole, lubię też piwo smakowe. Dobra, to tyle. Na forum jestem od kilku lat, ale dzisiaj sobie o tym przypomniałem. Za czasów rejestracji miałem chyba 11 lat (lub 12), więc nie pamiętam po co tu się zarejestrowałem. 

Tak czy inaczej, WITAM WSZYSTKICH  :lol:

• 0