Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Problem...z Wyborem szkoły...????

problemz szkoły wyborem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafal1275

rafal1275

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 19 marzec 2011 - 02:08

Witam....chodze do 3 gimnazjum...i chciałbym zostać policjantem.......mam już szkołe...liceum policyjne....Ale co dalej...Wiem na studia... tylko jakie są kierunki...studiow po ukończeniu ...L.P....?bardzo proszę o odpowiedz.... sam szukałem i nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi....
  • 0

#2 Zboj

Zboj

Leśne bydle

• VIP
  • PipPipPip
  • 1602 postów
Reputacja: 1716
Świetna

Napisano 19 marzec 2011 - 03:03

Myślę... że nie uzyskałeś... satysfakcjonującej... odpowiedzi... przez nadmiar kropek.... po wpisaniu hasła....w googlach.... Policjantem.... możesz zostać ze średnim..... wykształceniem... Najlepiej po prostu.... skończyć szkołę.... policyjną....
  • 0

#3 rafal1275

rafal1275

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
Neutralna

Napisano 19 marzec 2011 - 11:37

hehe spoko.Ale Ja pytam o kierunek studiów. !!.Wiem że moge skonczyc szkole i iść ale to będzie praca bez perspektyw,a co do kropek :D wiem wiem lubię tak
  • 0

#4 kaska87

kaska87

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 603 postów
Reputacja: 656
Bardzo dobra

Napisano 20 marzec 2011 - 12:14

Daj sobie spokój z nakierunkowywaniem się. Wybierz szkołę, która pozwoli Ci potem szybkie i bezbolesne przekwalifikowanie się. Mój kolega jest policjantem, skończył normalne liceum, a studiuje informatykę na polibudzie. Nie ma sensu nakierunkowywać się, gdyż policjanci przechodzą testy psychologiczne, które oblewa 90% przystępujących do nich zatem najlepiej jeśli wstrzymasz sie z ograniczaniem sobie ewentualnych możliwości zawodowych.
  • 0

#5 mariolka6

mariolka6

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Neutralna

Napisano 22 lipiec 2011 - 11:13

Możesz po niej iść do AP edukacja na kierunek Ochrona osób i mienia :) Fajnie Ci się to połączy i uzupełni :)
  • 0