Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

nauka jezyków - kursy językowe

jezyków językowe kursy nauka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 andarynka

andarynka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 18 styczeń 2015 - 07:43

czyli co polecasz?

Ja plecam e-learning, samodzielna nauka w domu , wtedy kiedy Tob ie pasuje. Ja korzystam z portalu przedtestem.pl 

• 0

#22 bacardo

bacardo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 60
Dobra

Napisano 08 luty 2015 - 09:01

gratuluje podejścia, fajnie że potrafisz się spiąć do nauki w domowych warunkach i to tylko dla siebie.

• 0

#23 Magneto25

Magneto25

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 09 luty 2015 - 02:05

Fakt w domu ciężko się zmobilizować dlatego polecam kurs chociażby w empik school. Świetna okazja na naukę języka obcego np. angielskiego. Warto skorzystać z kuponu rabatowego. Sam bym chętnie skorzystał, ale niestety czas mi na to nie pozwala.

• 0

#24 barber234

barber234

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23 wrzesień 2016 - 03:15

jestem na kursie w speak up, długo szukalem kursu, bo mi mam zawsze problem z regularnym chodzeniem, albo zapominałem o tym ze mam zajęcia albo p prostu ciezko było mi to pogodzić z pracą i studiami, tutaj jest tak że sobie robię częsć przez neta i ten problem odpada

• 0

#25 pgalko

pgalko

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2188 postów
Reputacja: 497
Bardzo dobra

Napisano 23 październik 2016 - 01:14

jak w domu, to polecam kursy metoda Callana. sa i ksiazki i materialy nagraniowe. lepsze rezultaty osiaga sie jednak z nauczycielem, ktory poprawi i podpowie wiele niuansow gramatycznych i akcentowych. dlatego polecam szkoly jezykowe, ktore ucza ta wlasnie metoda. dzis nie mam problemow z angielskim i opanowanie materialu z ksiazek metody Callana pomoglo mi kiedys za granica w asymilacji tego jezyka i szybkim zdobyciem pracy w Anglii. jestem b zadowolony i polecam :)

• 0

#26 barber234

barber234

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20 styczeń 2017 - 04:39

ja bym nie dał rady uczyć się samemu, tak od podstaw brakowało by mi kontaktu z drugkm cżłowiekiem, ożliwości dopytania na żywo o coś, kilka razy miałem takie napady zapału ze się brałem za naukę języka ale zazwyczaj po tygodniu zapał znikał, dopiero na kursie w speak up jakoś się ogarnąłem i widzę efekty, szło mi to powoli na początku ale się wkręciłem i idzie mi całkiem nieźle, regularnie chodzę na klub filmowy, spoko sprawa, czasami mamy wypad do kina

• 0