Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Sposób na tzw. " WYŁADOWANE BATERIE"

wyładowane baterie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 626750

626750

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 08 styczeń 2009 - 12:47

Czy znacie jakiś sposób na oziębłość seksualną wywołaną pracą i stresem?
Ostatnimi czasy często wracam do domu po pracy wykończony i nawet pomimo starań żony nie mam ochoty na "ZABAWY ŁÓŻKOWE" mimo, że kocham moją żonę i nie wyobrażam sobie bez niej życia.
  • 0

#2 Ken McCoy

Ken McCoy

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
Reputacja: 330
Bardzo dobra

Napisano 08 styczeń 2009 - 01:06

Wyładowanie, albo przeciążenie procesora, jak mam stresa, depreche albo melancholia mnie zżera to msze gdzieś wybyć. Nie wiem co Ty lubisz ale w moim przypadku wypad do lasu, wyjście w góry, rower+słuchawki i karnąć sie zadupiami.Najbardziej lubie iść w las, podpatrzeć zwierzaki, łyknąć browara, spalić lolka, zrelaksować się, zwiać na chwile ood tego całego burdelu i przypomnieć sobie o co mi w tym życiu chodzi, jakie mam priorytety, co musze a co chce zrobić. Zawsze stawia mnie to na kopyta
  • 0

#3 hatsan

hatsan

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Neutralna

Napisano 08 luty 2009 - 10:36

wypić 2 - 3 drinki
  • 0

#4 sebekb

sebekb

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
Neutralna

Napisano 10 luty 2009 - 12:28

nom relax to najlepsza rzecz tylko bez rozmyslen nie mozna sie zrelaksowac myslac ciagle. Poprobuj moze medytacji (nie smiejcie sie to swietny i sprawdzony sposob na stres w dodatku za darmo). Sproboj namowic swoja zone do byc moze jakiegos malego striptisu + moze troche filmow o tematyce XXX. Jesli tu chodzi o zmeczenie fizyczne to tu jedyna forma wypoczynku to odpoczynek bierny. W ostatecznosci jesli to sprawa dotyczy |\ to moze trza sie wybrac do lekarza.
  • 0