Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Podwójne doładowanie w Heyah

doładowanie heyah podwójne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#81 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 30 marzec 2011 - 10:03

Dobry plan, myślę, że u mnie zastosuje podobny. Oba pakiety mi się przydadzą, najwięcej osób i tak mam w Heyah, więc gadałbym za darmo, a reszta kasy na pewno też się nie zmarnuje, bo ostatnio często dzwonię do Anglii.
  • 0

#82 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 30 marzec 2011 - 06:28

UKE opublikowała ostatnio raport mówiący, że większość operatorów nie wprowadziła większych niż wymagane obniżek cen roamingowych. Wygląda więc na to, że w Heyah jest cały czas najtaniej, zarówno jeśli chodzi o roaming jak i połączenia zagraniczne;)
  • 0

#83 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 31 marzec 2011 - 07:12

To widać.. jeszcze do niedawna dzwoniłem z zagranicy z karty Orange. Po przerzuceniu się na Heyah oszczędność notuje nawet w tym przypadku. 99 groszy za wykonanie połączenia za granicą i 59gr/min odebrane to już stawka, która mnie już satysfakcjonuje bardziej niż 2,20/min.
  • 0

#84 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 31 marzec 2011 - 07:48

Orange ma dobrą ofertę wybrany kraj, gdzie znacznie taniej można dzwonić do krajów poza UE, ale jeśli o Europę chodzi to prym wiedzie Heyah ze stawkami 59 groszy bądź 44 grosze za minutę w mixie. Do USA, Kanady i Australii też mają tanio:)
  • 0

#85 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 09 kwiecień 2011 - 07:42

To, że z Heyah można tanio dzwonić do USA czy Kanady to też mega plus. Mam rodzinę w Stanach i jakiś czas temu wymyśliłem sobie, że nie muszę dzwonić przez Skype, a po prostu z karty Heyah i po problemie. Dlatego dopóki inne sieci nie wrzucą do swojej oferty niczego podobnego to z 'łapki' na pewno nie zrezygnuję.
  • 0

#86 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 12 maj 2011 - 05:35

Nie minęły dwa miesiące, a w Heyah znowu podwójne doładowanie :D Jak ja je lubię... :D
Jakby ktoś nie wiedział, to zasady są te same tylko trzeba wysłać darmowego SMS o treści TAK na numer 80402
Szersze info na stronie Heyah :P

Heyah - Absurdalnie proste zasady, darmowe rozmowy i SMSy ze wszystkimi w Heyah - Na Kartę - Heyah Mix
  • 0