Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Test osobowości

osobowości test

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 kmorski

kmorski

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 481 postów
Reputacja: 3244
Świetna

Napisano 18 maj 2009 - 11:49

Wpadł w moje łapki interesujący test i o ile wynik nie każdemu może się spodobać, to przynajmniej uzmysłowisz sobie (jeśli jeszcze tego nie analizowałeś) czego szukasz w życiu. To tylko siedem pytań, a wynik interesujący. Dział wybrałem nie przypadkiem. :) Proszę, powiedz mi kim jesteś, powodzenia.

http://www.rajama.net/pliki/dzial.php?id=26

• 0

#2 kmorski

kmorski

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 481 postów
Świetna

Napisano 18 maj 2009 - 11:52

Mój wynik, to: Sokrates
http://www.rajama.net/pliki/dzial.php?id=26&rezultat=sokrates

• 0

#3 Karoolcia

Karoolcia

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 95 postów
Reputacja: 481
Bardzo dobra

Napisano 18 maj 2009 - 11:55

Probierz wykazał, że najbliżej Ci do Nietzschego, jesteś zatem niezłym radykałem.
http://www.rajama.net/pliki/dzial.php?id=26&rezultat=nietzsche

• 0

#4 przesycona

przesycona

Ciocia Dobra Rada!

• VIP
  • PipPipPip
  • 303 postów
Reputacja: 2650
Świetna

Napisano 19 maj 2009 - 12:05

ja również jak kmorski - Sokrates;)
Jest w tym trochę prawdy...
  • 0

#5 karo83

karo83

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
Reputacja: 536
Bardzo dobra

Napisano 19 maj 2009 - 12:05

A mój wynik to Karol Marks, co jest dla mnie totalnym zaskoczeniem, bo jak mawiał jeden z moich profesorów " Pani jest ignorantem politycznym,(...)" (reszty epitetów nie śmiem tu zacytować).
  • 0

#6 Plachu

Plachu

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 213 postów
Reputacja: 1112
Świetna

Napisano 19 maj 2009 - 12:06

ja zostalem kartezjuszem: "Stanowisz wspaniały przykład 'uniwersalnego' naukowca o szerokich, nieraz abstrakcyjnych horyzontach myślowcyh, gotowego wdrażać najbardziej rewolucyjne idee. Świat nie pozostanie obojętny na Twą działalność, Kartezjuszu!"
  • 0

#7 annnusia_

annnusia_

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 19 maj 2009 - 12:44

najbliżej mi do karola darwina "Kiedy właściwie postawisz problem, nie spoczniesz, póki nie odnajdziesz rozwiązania."
  • 0

#8 vsaga

vsaga

Aktywna Użytkowniczka

• Aktywna Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 298 postów
Reputacja: 562
Bardzo dobra

Napisano 19 maj 2009 - 06:31

hm.... Niby zupełnie różni a jednak kilkoro z nas coś łączy.. -
http://www.rajama.net/pliki/dzial.php?id=26&rezultat=sokrates

• 0

#9 mati7777

mati7777

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
Reputacja: 1315
Świetna

Napisano 19 maj 2009 - 06:42

Tak wiec mi Probierz Platona wykreował... Coś w tym prawdy jest ale ile to nie jestem wstanie powiedziec...
  • 0

#10 merciless

merciless

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
Reputacja: 1098
Świetna

Napisano 19 maj 2009 - 07:11

Karol Darwin??? Jestem zaskoczony
  • 0

#11 Martula

Martula

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 87 postów
Reputacja: 1259
Świetna

Napisano 19 maj 2009 - 07:13

Probierz wykazał, że najbliżej Ci do Platona, jesteś zatem przede wszystkim człowiekiem prawym i poszukującym. Jako niepoprawny optymista, święcie wierzysz w fakt, jakoby każdy byt miał swoją lepszą, jaśniejszą stronę... a nawet więcej - swój idealny wzorzec, wiodący idealny, wieczny żywot w nieosiągalnym uniwersum. Twoje usposobienie jest najprawdopodobniej pogodne i ciepłe, z domieszką dobrotliwej naiwności - nawet w politykach chciałbyś widzieć pionierów krajowego dobrobytu. Chętnie kształtujesz intelektualną i duchową wrażliwość ludzi, usiłując wyprowadzić ich z przysłowiowej 'jaskini'. W świecie i misterności rządzących nim mechanizmów dostrzegasz wytwór nie przypadku, a ukierunkowanej woli. Z całą pewnością nie jesteś ateistą, ale wielbisz swego Stwórcę całym sercem, widząc w nim źródło życiodajnego, natchnionego światła. Niewykluczone, że posiadasz duszę artysty, a w życiu codziennym starasz się na równi pielęgnować cnoty ciała, jak i ducha. Twoja niczym nieograniczona miłość do świata i głęboka wiara w idee bezinteresownego dobra z dużym prawdopodobieństwem poprowadzą Cię spokojnie i szczęśliwie przez ziemską egzystencję.
  • 0

#12 Mikojan Guriewicz

Mikojan Guriewicz

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 208 postów
Reputacja: 1595
Świetna

Napisano 19 maj 2009 - 08:26

Probierz wykazał, że najbliżej Ci do Kartezjusza, jesteś zatem typowym umysłem ścisłym. Najwyższą wartość, możliwości poznawcze oraz naturę duchową przypisujesz Rozumowi. Skupiasz się w stopniu najwyższym na samym procesie tworzenia, przekazywania i wdrażania myśli, uważając go za fundament ugruntowujący świadomą egzystencję człowieka we Wszechświecie; zdaje się to potwierdzać zapewne aprobowana przez Ciebie sentencja, ułożona i po raz pierwszy wypowiedziana przez samego Kartezjusza - "Cogito ergo sum!" Tam, gdzie nie ma świadomej myśli, tam nie ma prawdziwego, ludzkiego jestestwa. Bez wątpienia pokładasz głęboką wiarę w potęgę jednostki, w indywidualną wartość pojedynczego ludzkiego istnienia - wszak to nieliczne genialne umysły wciąż reformują i ulepszają świat. Należycie rozwinięty Rozum może w bardzo znacznym stopniu przyczynić się do postępu naukowego, w który i Ty chcesz mieć swój wkład - niewykluczone, że pasjonuje Cię matematyka i metafizyka. Żyjesz w zgodzie ze Stwórcą wszechświata, lecz niechętnie przyjmujesz myśl, jakoby w Twój żywot i 'umysłową karierę' miały ingerować pośledniejsze siły nadprzyrodzone, zwłaszcza jeśli miałoby je cechować nieżyczliwe Tobie usposobienie i skłonność do mamienia swych ofiar misternymi iluzjami. Stanowisz wspaniały przykład 'uniwersalnego' naukowca o szerokich, nieraz abstrakcyjnych horyzontach myślowcyh, gotowego wdrażać najbardziej rewolucyjne idee. Świat nie pozostanie obojętny na Twą działalność, Kartezjuszu!

kurde faktycznie
  • 0

#13 gippo

gippo

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
Reputacja: 507
Bardzo dobra

Napisano 19 maj 2009 - 08:58

sokrates :)
  • 0

#14 HesterF

HesterF

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 49 postów
Neutralna

Napisano 19 maj 2009 - 09:42

Probierz wykazał, że najbliżej Ci do Sokratesa, jesteś zatem osobowością rzadką i niezwykłą. :D:D:D
  • 0

#15 kmorski

kmorski

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 481 postów
Świetna

Napisano 19 maj 2009 - 09:47

To sie robi podejrzane. Tak liczne stadko indywidualistów? Chyba założe klub Sokratesów. :)
  • 0

#16 karo83

karo83

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
Reputacja: 536
Bardzo dobra

Napisano 21 maj 2009 - 02:01

kmorski.... wrzucać tylu indywidualistów do jednego" worka" może mieć burzliwe konsekwencje.:)
  • 0

#17 DziewczynaSzamana

DziewczynaSzamana

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 146 postów
Reputacja: 410
Bardzo dobra

Napisano 21 maj 2009 - 09:03

Sokrates, ostro.
  • 0

#18 zoja47

zoja47

Super Precylowiczka

• Super Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 3500 postów
Reputacja: 2130
Świetna

Napisano 26 maj 2009 - 11:29

Kartezjusz-nic a nic sie nie zdziwiłam,idealnie wszystko pasuje.

• 0

#19 bajka77

bajka77

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 609 postów
Reputacja: 1014
Świetna

Napisano 05 czerwiec 2009 - 01:37

Probierz wykazał, że najbliżej Ci do Platona, jesteś zatem przede wszystkim człowiekiem prawym i poszukującym. Jako niepoprawny optymista, święcie wierzysz w fakt, jakoby każdy byt miał swoją lepszą, jaśniejszą stronę... a nawet więcej - swój idealny wzorzec, wiodący idealny, wieczny żywot w nieosiągalnym uniwersum. Twoje usposobienie jest najprawdopodobniej pogodne i ciepłe, z domieszką dobrotliwej naiwności - nawet w politykach chciałbyś widzieć pionierów krajowego dobrobytu. Chętnie kształtujesz intelektualną i duchową wrażliwość ludzi, usiłując wyprowadzić ich z przysłowiowej 'jaskini'. W świecie i misterności rządzących nim mechanizmów dostrzegasz wytwór nie przypadku, a ukierunkowanej woli. Z całą pewnością nie jesteś ateistą, ale wielbisz swego Stwórcę całym sercem, widząc w nim źródło życiodajnego, natchnionego światła. Niewykluczone, że posiadasz duszę artysty, a w życiu codziennym starasz się na równi pielęgnować cnoty ciała, jak i ducha. Twoja niczym nieograniczona miłość do świata i głęboka wiara w idee bezinteresownego dobra z dużym prawdopodobieństwem poprowadzą Cię spokojnie i szczęśliwie przez ziemską egzystencję.

Hm.. prawie ..prawie..
  • 0

#20 piotrekky

piotrekky

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Neutralna

Napisano 05 czerwiec 2009 - 09:37

• 0