Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Abonament do 30 zł w jakiej sieci?

abonament jakiej sieci

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Davi

Davi

yy ;/

• VIP
  • PipPipPip
  • 1668 postów
Reputacja: 528
Bardzo dobra

Napisano 18 sierpień 2010 - 07:55

Witam,
Poszukuje waszej rady w jakiej sieci najlepiej wziasc abonament do 30 zl , glownie mi zalezy na tanich rozmowach do wszystkich sieci a druga sprawa to zeby telefony nie byly jakies drogie , najlepiej takie polaczenie miedzy tymi dwoma aspektami.

Pozdrawiam
Dav
  • 0

#2 Destab

Destab

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 19 sierpień 2010 - 09:31

najkorzystniejsze oferty jak narazie ma play noi orange też ma takie w miare ale bardziej skłaniałbym sie do tego 1
  • 0

#3 xsuchyx

xsuchyx

Advanced Member

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 2458 postów
Reputacja: 2933
Świetna

Napisano 19 sierpień 2010 - 11:26

orange ma teraz beznadziejne taryfy te pelinkany delfiny itd bez zadnych ciekawych pakietow ;) wiec na ta chwile nie polecam chyba ze cos nowego zrobili :P
  • 0

#4 m-ilka

m-ilka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 19 sierpień 2010 - 02:11

@xsuchyx przecież w abonamentach orange jest sporo pakietów. Po za podstawową oferta jest możliwość modyfikwoania oferty poprzez dobieranie bonusów : chociażby "zatrzymaj czas"- tzn. jeśli rozmawiasz np; godzinę to i tak naliczane sa tylko pierwsze 2 min, dzięki czemu można zbić trochę rachunki.
Osobiście polecam Pelikana - taryfy zaczynają się od 29 zł , choć jak byś chciała abonament wyższy o 10 zł , to przy okazji są jeszcze udogodnienia typu :darmowy dostęp do facebooka etc.
  • 0

#5 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 19 sierpień 2010 - 06:24

na obecną chwilę jeśli to ma być w abonamencie nie na kartę to jednak Era ,ma najlepszy zasięg jak podpiszesz umowę na 3 lata dostaniesz samsung avillę dotykową za złotówkę,abonament 25zeta netto,w tym 30minut do wygadania lub 80 sms do wyboru:P
  • 0

#6 Guest_Veta_*

Guest_Veta_*
  • Guests

Napisano 19 sierpień 2010 - 09:28

Do 30 zł to ja bym się nie bawiła w abonament ;D Już lepiej co a la MIX, doładowania i te sprawy... Zawsze możesz wykupić sobie pakiety, chyba w każdej sieci są dostępne jakieś... A i aparaty bywają ciekawe...
  • 0

#7 wolnaamerykanka

wolnaamerykanka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
Neutralna

Napisano 24 sierpień 2010 - 01:55

xsuchy: akurat orange ma dobre taryfy, tylko trzeba sie w nie wczytac. to sa taryfy profilowane, zatem zadna nie jest dla kazdego. i pelikan, i pantera, i delfin maja swoje dobre zastosowania. A co do pakietow - to maja np. najlepsze pakiety internetowe na rynku w abonamencie.
  • 0

#8 marciniwan007

marciniwan007

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Neutralna

Napisano 24 sierpień 2010 - 05:17

Ja powiem tak , nie bawiłbym się za 30 zł w abonament. Wziąłbym telefon w plusie, w mixplusie i byłoby ok . Od długiego czasu jestem w plusie w mixie i jestem zadowolony. Tanio, dużo pakietów itp. Proszę się ze mną nie kłócić że w orange jest lepiej itp . Możemy się po kłócić lecz ja wymienię 10x więcej pakietów i ofert jakie są w mixplusie. Naprawdę polecam.
  • 0

#9 wolnaamerykanka

wolnaamerykanka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
Neutralna

Napisano 25 sierpień 2010 - 02:58

no wlasnie tym sie roznimy. ja nie mowie, gdzie jest lepiej, tylko wskazuje jakie moga byc mozliwosci. niski abonament czy prepaid to trudny wybor. ja osobiscie do mixow nie jestem przekonany. wolalbym wziac juz takiego pelikana. abonament jak dla mnie daje jakeis poczucie spokoju. mix wydaje mi sie szarpany.
  • 0

#10 marciniwan007

marciniwan007

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Neutralna

Napisano 25 sierpień 2010 - 04:50

Pelikan, delfin, może jeszcze tygrys? Posłuchaj . Co do abonamentu, każdy chodzi i się chwali ile to on dostał darmowych minut itp ale powiedz mi, co to za darmowe minuty skoro musisz za nie zapłacić?
W mixie pieniądze możesz wykorzystać na co chcesz, i w mixsie naprawdę dostajesz telefon za 1zł(w zależności jaki). Bo to co doładowujesz to wykorzystujesz. A w abonamencie? Wątpię. W abonamencie nie możesz jednego miesiąca wykupić pakietu full minut do wybranej sieci lub numeru. A w mixsie owszem.

Ja zawsze byłem i będę za mixem(A jak napewno za mix plus).
  • 0

#11 wolnaamerykanka

wolnaamerykanka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
Neutralna

Napisano 26 sierpień 2010 - 11:10

Pelikan, delfin, może jeszcze tygrys? Posłuchaj . Co do abonamentu, każdy chodzi i się chwali ile to on dostał darmowych minut itp ale powiedz mi, co to za darmowe minuty skoro musisz za nie zapłacić?
W mixie pieniądze możesz wykorzystać na co chcesz, i w mixsie naprawdę dostajesz telefon za 1zł(w zależności jaki). Bo to co doładowujesz to wykorzystujesz. A w abonamencie? Wątpię. W abonamencie nie możesz jednego miesiąca wykupić pakietu full minut do wybranej sieci lub numeru. A w mixsie owszem.

Ja zawsze byłem i będę za mixem(A jak napewno za mix plus).

No, widzisz, wlasnie to co wymieniasz jako najwiekszy plus mixa, jest takze najwiekszym plusem abonamentow w orange. Wlasnie dlatego ze mozesz wybrac taryfe na tyle dokladnie, ze placisz tylko za to, co na pewno zuzyjesz.
  • 0

#12 marciniwan007

marciniwan007

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Neutralna

Napisano 26 sierpień 2010 - 07:02

No a autorowi postu chyba chodziło o to żeby było za 30 zł i tanio, czyż nie? Czy po prostu chce wydać miesięcznie 30 zł i dostać 30 minut do wszystkich sieci? Myślę że bardziej pasuje mu ta pierwsza opcja.
  • 0

#13 Davi

Davi

yy ;/

• VIP
  • PipPipPip
  • 1668 postów
Reputacja: 528
Bardzo dobra

Napisano 26 sierpień 2010 - 07:41

Chce abonament za 30 zł na miesiac ;D
  • 0

#14 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 27 sierpień 2010 - 11:03

Jeśli chcesz tyle wydawać to dużo lepszym rozwiązaniem będzie pre-paid, szczególnie jeśli mają dla ciebie znaczenie rozmowy do wszystkich. Posłuchaj... W Tak-taku korzystająć z podwójnych doładowań wydaje na 7 miesięcy 175 złotych, a dzięki temu mam w praktyce do wykorzystania 50 zł na każdy miesiąc. Minuta do wszystkich 29 groszy, 9 zł za 1000 minut w sieci, 9 zł za 30 dni internetu w telefonie. Mówię ci - warto!
  • 0