Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Podwójne doładowanie w Heyah

doładowanie heyah podwójne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#41 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 17 grudzień 2010 - 10:23

Przecież mogłeś kupić pakiet darmowych rozmów w sieci na 2 miesiące za 19 zł w Heyah ;-) Wtedy nie obniżałbyś salda poprzez wydanie pieniędzy w kilka dni, bo z tych środków korzystałbyś przez dwa miechy ;-) Ja, w ramach obniżania salda na koncie zamówiłem choćby pakiet internetowy blueconnect max za 9 zł na 30 dni i pakiet 1000 minut odjechanej promocji na 14 dni. Wydaje mi się, że środki wykorzystałem rozsądnie (z pakietu netu jeszcze korzystam)
  • 0

#42 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 18 grudzień 2010 - 12:29

darkuser, jeśli jeszcze nie spełniałeś warunków podwójnego to masz na to czas do jutra. Przecież to takie same warunki jak w ostatnich promocjach, bo podobnie jak w poprzednim podwajane masz drugie doładowanie. To, że najpierw musisz obniżyć stan konta o 25 złotych to żaden ból, bo tak jak wiktorek67 mówi możesz wziąć sobie 2 miesiące rozmów bez limitu w Heyah za 19 złotych. Pozostałe 6złotych możesz sobie wydać na co chcesz i w styczniu dostajesz gratisowe środki na konto. On ma łatwiej, bo w Erze są pakiety. Chociaż w Heyah ich i tak nie potrzebujemy.
  • 0

#43 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 27 grudzień 2010 - 12:14

Darkuser, co prawda na skorzystanie z podwójnego doładowania jest już za późno, ale to, że trzeba najpierw obniżyć stan konta nie zmienia bardzo jego warunków w porównaniu do wcześniejszych, gdy konto trzeba było doładować dwa razy i drugie doładowanie było podwajane. Teraz był wymóg obniżenia stanu konta, ale nawet Nowa Heyah, gdzie normalnie nie ma pakietów, dała swoim użytkownikom możliwość zamrożenia środków wprowadzając pakiet nielimitowanych rozmów w sieci przez 62 dni za 19 zł.
  • 0

#44 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 30 grudzień 2010 - 02:53

no więc właśnie, nie trzeba było bezsensownie i szybko tracić środków z konta, bo heyah wyszła na przeciw własnemu wymogowi i dała nam możliwość zakupu nielimitowanych rozmów przez 2 miesiące. Ja mogę dzięki temu jeszcze do początku lutego gadać za darmo, a na początku stycznia dostanę jeszcze gratis wartość grudniowego doładowania od Heyah, tak więc na brak środków na koncie raczej długo nie będę narzekał.
  • 0

#45 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 31 grudzień 2010 - 10:57

Dobrze, że w nowym roku zachowane zostaną darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu za 30zł- przyzwyczaiłam się już do tej opcji i mam nadzieję, że zostanie w Heyah na stałe.
  • 0

#46 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 02 styczeń 2011 - 06:07

Noo ja też zawsze korzystam, tylko teraz przed świętami już zapomniałem wpisać kodu, ale kilka dni później Heyah dała ofertę 62 dni nielimitowanych rozmów w sieci, także się nie zastanawiałem :P A za kilka dni jeszcze na konto w Heyah wpadnie 150 złotych z podwójnego doładowania :)
  • 0

#47 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 05 styczeń 2011 - 10:33

Wczoraj rozpoczęło się wypłacanie środków z podwójnego doładowania, czyli maksymalnie do 10 stycznia dodatkowe środki trafią na konta wszystkich użytkowników, którzy skorzystali z oferty bonusowej. Środki te zostaną także ponownie przeliczone, więc to operator poniesie początkowy koszt podwyżki VAT od nowego roku.
  • 0

#48 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 10 styczeń 2011 - 09:51

Na moim koncie Tak-taka również pojawiło się już 150 zł bonusu z podwójnego doładowania. Wszystko bez problemowo ;-)
  • 0

#49 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 11 styczeń 2011 - 04:50

Już wszyscy powinni dostać środki z bonusu ze świątecznego podwójnego. A nie wiem czy widzieliście, ale w Heyah i Erze od 12 stycznia, czyli od jutra do 11 lutego będzie można starać się o kolejne podwójne doładowanie. Wystarczy załadować konto 2x w ciągu 5 dni, aby drugie doładowanie zostało podwojone. Chyba, warto wykorzystać, co?
  • 0

#50 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 12 styczeń 2011 - 12:40

No pewnie, że warto, zwłaszcza, że promocja trwa aż do 11 lutego. Ja środki z podwójnego dostała kilka dni temu, a do tego doliczyli mi także 1% więcej od stanu konta, ze względu na to, że od nowego roku wzrósł podatek VAT.
  • 0

#51 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 13 styczeń 2011 - 11:31

Rzeczywiście zauważyłem, że na koncie mam tak jakby nieco więcej pieniędzy. Tak więc to stąd ten gratis :P w ogóle, dzięki sumowaniu terminów ważności w Heyah, jeśli doładuję sobie w lutym konto za 20 i 50 zł, to przedłuży mi to ważność konta o 4 miesiące i jeśli dobrze liczę do października nie będę musiał się martwić o ładowanie konta. Chyba, że wszystko tak szybko wydzwonie ;D
  • 0

#52 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 14 styczeń 2011 - 12:33

Ja też mam konto ważne jeszcze przez kilka miesięcy, a że i tak doładowuję za co najmniej 30zł miesięcznie ze względu na ofertę telefon bez związku, to w lutym załaduję za 50zł i będę miała zapas na jakiś czas. Naprawdę dobrze, że dali tai długo czas na skorzystanie z bonusu. W Simplusie na przykład kasę z bonusu można wykorzystać tylko w sieci i tylko przez 15 dni.
  • 0

#53 darkuser

darkuser

Przyjaciel Precyl.pl

• Validating
  • PipPipPip
  • 519 postów
Reputacja: 586
Bardzo dobra

Napisano 14 styczeń 2011 - 09:59

Heh chyba mnie ktoś w Heyah posłuchał jak narzekałem, że zmienili zasady powójnych doładowań i trzeba było wydawac kasę żeby uzyskac bonusy (w moim przypadku byłoby to waydawanie kasy na siłę dlatego nie korzystałem), w końcu jakaś oferta dla mnie :) :) :)

Czas obowiązywania oferty: od 12.01.2011 roku do 11.02.2011 roku (włącznie)
Nazwa oferty: Podwójne Doładowanie

SKRÓCONY OPIS OFERTY:
Każdy Klient Heyah, który w okresie trwania promocji uzupełni konto dwukrotnie w ciągu 5 dni, za każdym razem kwotą minimum 20 PLN, w ramach nagrody otrzyma dodatkowe uzupełnienie konta od Operatora. Maksymalna wartość nagrody to 150 PLN. W okresie trwania promocji z oferty można skorzystać raz.

• 0

#54 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 15 styczeń 2011 - 10:39

Tak, powróciło podwójne doładowanie na starych zasadach, nic nie trzeba wydawać, teraz trzeba tylko dwa razy doładować konto i pamiętać, by zrobić do w ciągu 5 dni. Świąteczne też nie było zło, ponieważ w tym samym czasie pojawił się pakiet darmowych rozmów, więc było na co przeznaczyć środki konieczne do obniżenia stanu konta.
  • 0

#55 katmani

katmani

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Neutralna

Napisano 17 styczeń 2011 - 01:55

W Tak Taku również są podwójne doładowania. Zasady różnią się od podwójnych w Heyah tylko tym, że początkowo trzeba doładować konto za 25 zł.
  • 0

#56 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 18 styczeń 2011 - 12:00

W zeszłym roku również w styczniu pojawiło się podwójne doładowanie, z tym, że wtedy było to pod koniec miesiąca. Fajnie, że Tak-tak przygotował kolejną promocję podwójnego - jeśli zgromadzę chociaż te 25 zł oszczędności to chętnie doładuję konto ;-)
  • 0

#57 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 19 styczeń 2011 - 12:17

Nawet najniższa kwota to miesiąc rozmów więcej. Ja mam konto ważne jeszcze przez kilka miesięcy, więc nie martwię się o blokadę środków, a i z podwójnego skorzystam, bo nie wiadomo kiedy będzie następne, chociaż znając Heyah to pojawią się jeszcze jakieś niespodzianki.
  • 0

#58 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 19 styczeń 2011 - 04:04

W Heyah raczej na pewno powinno być jeszcze co najmniej jedno w tym roku, nie licząc prawie pewnego podwójnego doładowania świątecznego. Zresztą kiedy by nie było, trzeba z niego skorzystać, pieniądze przecież nie przepadają jak to bywa u innych operatorów.
  • 0

#59 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 23 styczeń 2011 - 01:32

Dokładnie, tutaj stan konta można cały czas przedłużać, więc bonus nie przepada, może zostać co najwyżej zamrożony, a widziałam, że Orange daje teraz 20% bonusu do wykorzystania w sieci i na stacjonarne przez 7 dni.
  • 0

#60 katmani

katmani

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Neutralna

Napisano 23 styczeń 2011 - 03:54

Podobnie jest w Simplusie i 36.6 - też podwajają doładowania, ale kasa jest do wykorzystania na połączenia wewnątrz Plusa i trzeba to zrobić w 15 dni. Ani w Tak Taku ani w Hehay nie ma takich ograniczeń.
  • 0