Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czym sie kierujecie wybierajac pre-paida?

czym kierujecie prepaida wybierajac

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 12 listopad 2010 - 01:29

Co jest dla Was najważniejsze przy wybieraniu operatora?
Tak zastanowiłem się przez chwilkę i doszedłem do wniosku, że dla mnie liczą się w Tak-taku bardzo tanie połączenia wewnątrz sieci (pakiet 1000 minut za 9 zł i sieć rodzinna za friko - 2000 minut). Co ma dla was główne znaczenie?
  • 0

#2 doman98

doman98

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 13 listopad 2010 - 02:03

hmmm. W orange jest taki sam pakiet tez 1000 min. Większość ma sieć ORANGE jest ona popularna i ma atrakcyjne stawki i przeróżne pakiety czy to na sms czy na minuty.
J piszę dużo sms więc mają dla mnie duże znaczenie :) :P .
  • 0

#3 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 13 listopad 2010 - 09:51

Prawdę mówiąc to prepaida wybrałam raz i jestem z niego bardzo zadowolona;p Do wyboru Heyah skłoniły mnie przede wszystkim tanie połączenia międzynarodowe, niska stawka do wszystkich i bonusy w postaci podwójnego doładowania. Myślę, że teraz zwróciłabym uwagę na podobnie czynniki plus jeszcze darmowe rozmowy w sieci, bo najbliższych znajomych mam właśnie w Heyah.
  • 0

#4 swinio

swinio

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 15 listopad 2010 - 04:13

Ja pisze duzo smsow malo dzwonie, dlatego wybralem Play bo za kazde doladowanie mam iles darmowych smsow, a za kazde 2 minuty polaczenia przychodzacego mam minute wychodzacego :P
  • 0

#5 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 15 listopad 2010 - 08:46

W Play masz darmowe smsy tylko przez ileś tam dni, w zależności za ile doładujesz, a jak chcesz mieć darmowe rozmowy to musisz sobie wybrać pomiędzy smsami a rozmowami. W Heyah za to mam darmowe rozmowy i smsy w sieci po każdym doładowaniu. Doładowuję za 30 zł i całe 30 zł wydaję na internet, który w Heyah jest najtańszy i rozmowy z Ojcem do USA. Nie wyobrażam sobie mieć żadnego innego operatora, chociaż to pewnie przez te promocje i najtańsze rozmowy międzynarodowe.
  • 0

#6 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 18 listopad 2010 - 10:53

hmmm. W orange jest taki sam pakiet tez 1000 min. Większość ma sieć ORANGE jest ona popularna i ma atrakcyjne stawki i przeróżne pakiety czy to na sms czy na minuty.
J piszę dużo sms więc mają dla mnie duże znaczenie :) :P .

Doman, chyba nie wiesz za bardzo o czym piszesz ;-) Pakiet Orange nie ma numerów stacjonarnych (pakiet Tak-taka je ma), Orange dosyć często publikuje promocje, ale z reguły są one kiepskie. Smsy we wszystkich sieciach są tanie. Ja za pakiet 600 smsów płacę w Tak-taku tylko 6 zł. Wydaje mi się, że smsy nie powinny być czynnikiem decydującym o wyborze..
  • 0

#7 dirtspeed

dirtspeed

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 18 listopad 2010 - 02:01

Ja mam w Play Fresh. Doładowuje telefon raz w miesiącu za 30zł. A więc dostaje 1000 smsów do wszystkich sieci na 30 dni. I tak w kółko. Dalej doładowuje i dalej mam. ;) Miesięcznie wypisuje około 800. Więc jest jeszcze zapas. Numer w Play mam już ponad rok i nie mam zamiaru zmieniac. Na prawdę dobra siec. Pozdrawiam, dirtspeed
  • 0

#8 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 24 listopad 2010 - 11:19

Rzeczywiście - w Play dostajecie dużo smsów po doładowaniach. My teraz mamy promocję podwójnego doładowania w tak-taku. Otrzymujemy 100% wartości doładowania, na jakie się zdecydujemy. Najważniejsze - środki z tego bonusu można wykorzystywać na wszystkie usługi ;-) Promocja już się rozpoczęła - dostaliście smsy?
  • 0

#9 lechowiczpawel

lechowiczpawel

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 18 postów
Neutralna

Napisano 25 sierpień 2011 - 09:50

Ja mam tak tak/t-mobile. jestem zadowolony bo mam już ten numer ok 5 lat, bardzo często dostaje promocję do doładowania 10 zł i minuty za darmo.
  • 0

#10 Vetka

Vetka

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 504 postów
Reputacja: 1502
Świetna

Napisano 25 sierpień 2011 - 10:42

Dla mnie najważniejsze są pakiety, głownie SMS i Internet. Nie interesują mnie za bardzo stawki za połączenia, ponieważ mało dzwonię.
  • 0

• Guests
Reputacja: 0

Napisano 26 sierpień 2011 - 07:17

Ja kieruję się ceną dostępu do mobilnego internetu w tych kwestiach sieć Orange i Plus mają sensowną ofertę.
  • 0

#12 Bułeczka

Bułeczka

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 99 postów
Reputacja: 19
Neutralna

Napisano 24 październik 2011 - 09:22

Dla mnie najwazniejsze są tanie (a w moim przypadku darmowe) rozmowy w sieci (w Heyah mam po doładowaniu za 30 zł za free ze wszystkimi w sieci). Ale ponieważ mam rodzinę za granicą istotne dla mnie też były tanie rozmowy w UE - pod tym względem Heyah jest bezkonkurencyjna.
  • 0

#13 DWMT

DWMT

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 202 postów
Reputacja: 75
Dobra

Napisano 25 październik 2011 - 09:26

Tanie rozmowy w sieci oraz mobilny internet. Mam wielu znajomych w Orange, dlatego kilka lat temu zdecydowałem się na tego właśnie operatora. Miałem zajawkę na Orange i Play razem.
  • 0

#14 Bułeczka

Bułeczka

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 99 postów
Neutralna

Napisano 27 październik 2011 - 08:22

Mr. Grizzly - zawsze mnie to interesowało - wygodne jest takie korzystanie z dwóch simów? Nie lepiej jest pójść na kompromis wybierając jedną z ofert?
  • 0

#15 Drawener

Drawener

Zbanowany

• Banned Users
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 15
Neutralna

Napisano 30 październik 2011 - 04:41

Tanie rozmowy ,pakiety internetowe. Ważne także jest dla mnie podejście ludzi którzy pracują w danej sieci do klienta
  • 0

#16 Bułeczka

Bułeczka

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 99 postów
Neutralna

Napisano 31 październik 2011 - 04:03

Drawener a jak to sprawdzasz przed wyborem pre-paida? :) Chodzi mi o to podejście do ludzi. Bo przecież nie można ocenić całej sieci po zachowaniu jakiegoś szeregowego pracownika?
  • 0

#17 AB47

AB47

Naprawa elektroniki (tel)

• Precylek
  • PipPipPip
  • 830 postów
Reputacja: 1715
Świetna

Napisano 01 listopad 2011 - 02:13

wybierając sieć kieruje się głównie
-pakietami interenetu
- dostępem do bezpłatnych rozmów i smsów z przynajmniej jedną osobą
- dostępem 3G
dlatego wybrałem play
Mam darmowe rozmowy i sms w całym play, oraz pakiety internetowe.
więcej nie potrzebuje
  • 0

#18 Bułeczka

Bułeczka

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 99 postów
Neutralna

Napisano 02 listopad 2011 - 03:54

@AB47 - te darmowe rozmowy to faktycznie ważna rzecz (osobiście dlatego właśnie mam Heyah - tam mają numer moi bliscy). Teraz sobie nie wyobrażam tego, żebym miała płacić za te nasze godzinne rozmowy :)
  • 0

#19 przemek1631990

przemek1631990

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 56
Dobra

Napisano 20 styczeń 2012 - 11:06

Ja wybrałem simpusa mam już chyba go z 6 lat mają dość dobry zasięg, i dużo znajomych ma w plusie. Zaletą są też pakiety internetowe( chociaż nieraz wszystkie środki na koncie straciłem bo serfowałem bez pakietu) mam za 5 zł 500 sms do plusa za 10zł 250 sms do wszystkich sieci. Co ważne w obecnej promocji mam 29 gr za całą rozmowę w plusie więc nie muszę się martwić długością rozmowy no i 29gr/min do wszystkich sieci.
  • 0

#20 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 02 luty 2012 - 02:40

10 zł za 250 SMS do wszystkich?? ale zdzierstwo... :P W Heyah mam 1000 SMS do wszystkich za 9 złotych, a i w sieci za rozmowy nic nie płacę ;)
  • 0