Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Mega doładowanie w Tak-Taku

doładowanie mega taktaku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#21 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 09 czerwiec 2010 - 05:19

Abonament ogólnie ssie z założenia :-) dlaczego mają dbać o abonenta jesli owy podpisał z nimi umowę na konkretny okres i jest związany karą za jej rozwiązanie? O prepaidowca się dba, bo może w każdej chwili zwiać za ciekawszą ofertą :D
  • 0

#22 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 11 czerwiec 2010 - 02:09

yasmine zadbać powinni z dbałości o klienta, ale z tym różnie bywa ;-)
Wiadomo, że firmy chcą utrzymać klientów bo na nich zarabiają. Abonamentowców mają na stałe, a o pre-paidy muszą walczyć. Nigdy bym się nie przeniósł do abonamentu. Ceny jakie płacę za usługi w Tak-taku sa bardzo niskie, w abonamentach nie ma szans na ich uzyskanie.
  • 0

#23 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 11 czerwiec 2010 - 04:09

Abonamentowcami sieci interesują się jak trzeba go nakłonic do przedłużenia umowy. Wówczas nagle mają dla niego tyle fajnych ofert i promocji :D Lubię prepaidy za to właśnie, ze są elastyczne i wiecznie się coś w nich dzieje i mam jednak poczucie wolnosci. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie zmieniać sieć co chwila na fali tego, ze gdzeiś tam jest lepsza promocja na coś tam, a sa ludzie, którzy tak robią.
  • 0

#24 thorres

thorres

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 12 czerwiec 2010 - 09:33

ehhh z tym podwojnym doladowanie dobra opcja, szkoda ze w abonamencie nie ma takich bajerow :)

Dla TT podwójne to opcja naprawdę świetna. W abonamentach była w erze przez jakiś czas promocja- podwajali ilość minut abonamentowych przez cały okres trwania umowy.
  • 0

#25 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 13 czerwiec 2010 - 07:55

To jednak chyba mniej cieszy niż taki jednorazowy, porządny bonus. Na te podwójne faktycznie czeka się z niecierpliwością i dostosowuje do nich swoje plany na doładowania. Fajnie też decydować o tym jakie konkretnie doładowanie będziemy podwajać, bo nie zawsze koniecznie trzeba przecież największe. Ja nie zawsze przynajmniej mam taką potrzebę.
  • 0

#26 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 18 czerwiec 2010 - 10:58

Ja też zawsze podwajam maksimum, czyli 150 złotych ;-) Tym sposobem konto wzbogaca się o 340 złotych i mam środki na minimum pół roku ;-)
  • 0

#27 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 18 czerwiec 2010 - 03:58

Doładowują jeszcze przez sklepik ery dostajesz 10% tego wszystkiego i wpada kolejne ok 17 zł bonusu :) chociaż nie wiem czy przy takim skoku jaki oferuje podwóje jest to jeszcze jakakolwiek gratka. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, zeby te dwie promocje połączyć.
  • 0

#28 Kriss882

Kriss882

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 49 postów
Neutralna

Napisano 23 czerwiec 2010 - 02:23

Ja dostaje czasem z TT esemesy dosłownie "naciągające" na strate kasy :]

"W ciagu 5dni wydaj 25zł na rozmowy i smsy, doładuj konto kwotą 25zł wtedy otrzymasz 5zł gratis"

ahahah xD
  • 0

#29 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 24 czerwiec 2010 - 04:54

Kriss ta promocja była w maju, teraz jest podwójne doładowanie. Tutaj sam decydujesz o wielkości otrzymanego bonus, bo uzależniony jest od wielkości Twojego doładowania. Chcesz zgarnąć 150 zł? Wtedy za tyle samo doładowujesz. Co najważniejsze środki do wykorzystania na wszystkie możliwe usługi i bez ograniczeń czasowych.
  • 0

#30 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 28 czerwiec 2010 - 10:56

Była taka promocja, faktycznie :-) wybrane osoby dostały sms'a z tą ofertą. Wiesz... zdarzają się bonusy lepsze i gorsze :-) podwójne doładowanie jest akurat fenomenalną promocją.
  • 0

#31 thorres

thorres

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
Neutralna

Napisano 30 czerwiec 2010 - 05:11

Ja dostaje czasem z TT esemesy dosłownie "naciągające" na strate kasy :]

"W ciagu 5dni wydaj 25zł na rozmowy i smsy, doładuj konto kwotą 25zł wtedy otrzymasz 5zł gratis"

ahahah xD

Takie promocje są sporadycznie, tez dostaję czasem podobne smsy, ale raczej raz na kilka miesięcy. Czy naciągają? Raczej zachęcają od upłynnienia finansów ;) Ignoruję, bo w większości mi się nie opłaca z nich korzystać ;) Ale regularnie zasilam w podwójnych doładowaniach - najlepsza tego typu promocja.
  • 0

#32 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 02 lipiec 2010 - 11:07

Podwójne doładowanie jest zdecydowanie najlepszą promocją tego rodzaju - w żaden sposób nie można zyskać 150 zł za free do wykorzystania na wszystkie usługi. Aktualnie podwójne doładowanie nie jest dostępne, skończyło się dwa dni temu, tak więc na kolejne poczekamy pewnie do jesieni.
  • 0

#33 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 05 lipiec 2010 - 09:40

Wychodzą bardzo regularnie, więc pewnie dokładnie tak będzie. Zastanawia mnie natomiast kiedy pojawi się kolejne megadoładowanie. Czy jeszcze wychodzą te doładowania? Jakoś na przestrzeni 2-3 ostatnich miesięcy na pewno jakieś było.
  • 0

#34 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 16 lipiec 2010 - 11:37

Tzn. aktualnie są dostępne bonus w innej formie. Czytałem o możesz więcej. Dostajesz smsa, że jeśli wydasz kiedyś/ileś to otrzymasz dany bonus. Czekam na smsa, ale raczej tym razem nie skorzystam, bo mam konto załadowane kasą :D
  • 0

#35 thorres

thorres

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
Neutralna

Napisano 16 lipiec 2010 - 06:58

Wychodzą bardzo regularnie, więc pewnie dokładnie tak będzie. Zastanawia mnie natomiast kiedy pojawi się kolejne megadoładowanie. Czy jeszcze wychodzą te doładowania? Jakoś na przestrzeni 2-3 ostatnich miesięcy na pewno jakieś było.

W Taku Taku w promocji Megadoładowania można dostać minuty. Ale teraz wypuścili Megadoładowanie w wersji dla prepaidowej taryfy intrenetowej, czyli dla Blueconnect'a.. Za doładowanie 50zł dają dodatkowe 2GB na transmisję danych. Z bonusem można doładowywać Blueconnecta również niższymi nominałami.
  • 0

#36 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 18 lipiec 2010 - 06:06

Owszem. Prawda :) Byłam szczerze zdziwiona, bo myślałam dotychczas, ze megadoładowanie dotyczy tylko telefonii i jest po prpostu bonusem minutowym do sieci, a tu okazuje się, że posługują się tą nazwą także w nieco innych kontekstach. Do sieci natomiast zamiast megadoładowania nadal możemu pohulać w odjechanej promocji na szczęście.
  • 0

#37 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 23 lipiec 2010 - 11:50

Blueconnect starter to już nieco inna opcja. Ja wolę korzystać z netu Tak-takowego. 9 zł za 30 dni korzystania to mega oferta przecież.
  • 0

#38 thorres

thorres

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
Neutralna

Napisano 23 lipiec 2010 - 01:16

W TT wykupujesz pakiet Blueconnect Max za 9zł miesięcznie i korzystasz z neta bez limitu danych w telefonie. W Blueconnect na kartę dostajesz do doładowania 2GB na transmisję i to jest internet, z którego możesz swobodnie korzystać w laptopie.
  • 0

#39 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 28 lipiec 2010 - 05:13

To są kompletnie różne rzeczy. Chociaż zdarzają się tacy, którzy z BC maxa TT'wego chcą koniecznie zrobić ofertę na laptopa :) ale zasadniczo jest skrojona typowo na telefony komórkowe. Jakkolwiek jedno i drugie wyszło w korzystnym dla klientów okresie, bo na wakacje. Czy to w telefonie, czy na lapie każdy chętnie posiedzi na urlopie trochę więcej za drochę taniej w sieci.
  • 0

#40 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 29 lipiec 2010 - 02:23

Na urlopie internet? ;-) No co ty? ;-) Bardziej chyba na długie po południa pod gruszą :P
Pakiet internetu Tak-taka bardzo mnie przyzwyczaił do swobodnego korzystania z netu w telefonie, a wcześniej tak nie było. Ten pakiet jakoś do połowy września jest w ofercie zgadza się?
  • 0