Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Mega doładowanie w Tak-Taku

doładowanie mega taktaku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#41 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 30 lipiec 2010 - 12:29

Zgadza się - do połowy września. Może jednak doczekamy się przedłużenia pakietu, albo jakiejś innej oferty w to miejsce. To wygląda na razie trochę jak okres testowy.
Czyżbyś był z tych, którzy na urlop jadą wypocząć od internetu i być poza wszelakimi możliwościami dosięgnięcia Twojej osoby? :)
  • 0

#42 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 27 sierpień 2010 - 11:13

No jednak nie - sprawdziłem i pakiet obowiązuje do końca sierpnia, tak więc to już jego ostatnie dni. Oby tylko przedłużyli i wprowadzili na stałe, albo chociaż mocno obniżyli poprzednie stawki.
  • 0

#43 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 29 sierpień 2010 - 08:48

Oj, mea culpa. Fakt. Jakkolwiek, informacje o przedlużeniach czasami pojawiają się dosłownie na ostatnią chwilę, wiec nie traciłabym nadzieji. Na pewno pojawi się coś w zamian nawet jeśli pakiet zostanie zdjęty.
  • 0

#44 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 31 sierpień 2010 - 06:16

Sądzę, że coś się ruszy w kwestii internetu- tutaj jeszcze prepaidy mogą walczyć o klientów, więc można się spodziewać, że oferty będą coraz lepsze.
  • 0

#45 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 03 wrzesień 2010 - 10:10

Podobnie z przedłużeniem było i w tym wypadku. Pakiet internetowy w Tak-taku przedłużono do końca roku. Wracając do tematu mega doładowania - szybko go pewnie nie ujrzymy.
  • 0

#46 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 06 wrzesień 2010 - 09:47

Raczej nie skoro teraz pojawiło się potrojenie doładowania. Poza tym nadal jesteśmy objęci odjechaną promocją, a ona w pełni zaspokaja potrzeby dzwonienia wewnątrz sieci, więc megadoładowanie nie jest tutaj na nic przydatne już :) ale pewnie jeszcze keidys się pojawi.
  • 0

#47 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 10 wrzesień 2010 - 10:04

My mamy potrójne, heyah ma podwójne, więc pewnie mega doładowanie gdzieś w listopadzie - tradycyjnie zresztą ;-)
  • 0

#48 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 11 wrzesień 2010 - 12:10

No w Heyah potrójne raczej się nie pojawi, bo są darmowe rozmowy w sieci, ale pewnie będzie kolejne podwójne, na starych zasadach.
  • 0

#49 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 13 wrzesień 2010 - 05:48

Nie na starych, na trochę innych, ale faktycznie się pojawiło :) coś na kształt podwojenia doładowania. tutaj są szczegóły promocji, mam nadzieję, ze tego linka ejszcze nikt nie zamieszczał Heyah - Absurdalnie proste zasady, darmowe rozmowy i SMSy ze wszystkimi w Heyah - Na Kart? - Heyah Mix
  • 0

#50 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 16 wrzesień 2010 - 09:04

Zasady nie są te najlepsze, ale zawsze okazje do dużego bonusu. 150 zł na wszystkie usługi to bonus, którego nie daje żadna inna sieć. W ramach potrójnego w Tak-taku można zyskać 1000 złotych, ale do rozmawiania wewnątrz sieci. Podejrzewam, że kolejne podwójne, już na tradycyjnych zasadach pojawi się w grudniu.
  • 0

#51 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 21 wrzesień 2010 - 02:28

Tak w sumie, to róznica jest czysto techniczna, jeśli chodzi o wyliczenia wychodzi na to samo. Tzreba po prostu wydać wszystko w ciągu tygodnia, wtedy zdobywa się podwojenie. Różnica jest drobna.
  • 0

#52 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 24 wrzesień 2010 - 10:47

Drobna i wynosi 25 zł, ale może rzeczywiście prawie na jedno wychodzi.
Skorzystaliście z tego podwójnego?
  • 0

#53 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 28 wrzesień 2010 - 12:43

Ja skorzystałam w ostatniej turze, ale nie zrobiłam dużego doładowania, miałam jeszcze sporo środków z poprzedniej promocji. Myślę, że teraz wystarczy mi do grudnia, a wtedy można się spodziewać kolejne promocji z tego cyklu, tym razem już pewnie na klasycznych warunkach.
  • 0

#54 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 30 wrzesień 2010 - 11:51

W Tak-taku jest kolejny bonus doładowań. Tym razem podwojenie wartości doładowania, ponownie wszystkie środki do sieci. Szokująca częstotliwość bonusów.
  • 0

#55 yasmine_

yasmine_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
Neutralna

Napisano 04 październik 2010 - 03:37

Zgadza się, bonus nazywa się więcej za mniej i jest trochę podobny, w stopniu korzyści jakie przynosi, do podwójnego dołądowania, jednak działa na nieco innych zasadach. Faktycznie bonusów ostatnio zatrzęsienie, no i jeszcze przedłużenie pakietu odjechanej promocji. Dobrze się dzieje.
  • 0

#56 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 22 październik 2010 - 04:50

No ciekawe co pojawi się teraz, bo jak na razie pakiet w Erze przedłużony, w Heyah też nadal rozmawiamy za darmo i mam nadzieję, że już tak zostanie.
  • 0

#57 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 03 listopad 2010 - 11:18

Więcej za mniej to środki do sieci Era, więc ten pakiet nie miał zbyt wiele wspólnego z podwójnym doładowaniem. Zresztą ten pakiet był dostępny tylko do 10 października.
  • 0

#58 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 06 listopad 2010 - 10:15

Chodziło tylko o sumę doładowania, to jedyna rzecz wspólna z podwójnym doładowanie, które a tradycyjnej postaci można wykorzystać na połączenia ze wszystkimi i internet.
  • 0

#59 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Dobra

Napisano 12 listopad 2010 - 01:14

To również się średnio zgadza ;-)
Przy podwójnych trzeba doładować dwa razy za minimum 25 zł, a w tym wypadku pakiet się po prostu kupowało za np. 25 zł, a otrzymywało się 50 zł. Nie było konieczności doładowania konta.
  • 0