Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

TuneUp Utilities 2010 wydany

2010 tuneup utilities wydany

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 laksom

laksom

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 02 listopad 2009 - 01:48

Dołączona grafika
Firma TuneUp Distribution opublikowała nową wersję oprogramowania TuneUp Utilities sygnowaną numerem 2010. Nowa wersja wprowadza szereg nowych funkcji w tym pełne wsparcie dla systemu Windows 7.

TuneUp Utilities to narzędzie optymalizacyjne przeznaczone zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Wersja 2010 wyposażona została w moduł Turbo Mode który sprawia, że komputer działa szybciej poprzez wyłączenie niepotrzebnych procesów działających w tle. Kolejna nowość to Live Optimization - funkcja pomaga usprawnić czasu uruchamiania oraz reakcji systemu i zainstalowanych programów. Rozbudowano moduł odpowiedzialny za generowanie raportów z optymalizacji. W systemie Windows 7 oraz Vista znajdziemy gadżet umożliwiający dostęp do najważniejszych funkcji bezpośrednio z pulpitu.

Okno startowe TuneUp Utilities 2010 zostało tak zaprojektowane aby użytkownik miał szybki dostęp do najważniejszych informacji. Zamiast siedmiu kategorii uwzględniono cztery najważniejsze obszary związane z optymalizacją. W tym samym oknie (Start Center) zobaczyć można stan "zdrowia" komputera.

Oprogramowanie dostępne jest na razie jedynie w wersji anglojęzycznej. W najbliższym czasie powinna pojawić się również edycja zlokalizowana w języku polskim. Wersja testowa TuneUp Utilities 2010 dostępna jest do pobrania z działu Narzędzia systemowe. Pełną wersję produktu można zakupić w sklepie internetowym Vebo.pl.

Źródło: TuneUp Distribution
  • 0

#2 FiBart

FiBart

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 04 listopad 2009 - 07:40

Program dostępny narazie w wersji angielskiej
  • 0

#3 Myszax

Myszax

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Neutralna

Napisano 20 listopad 2009 - 06:01

Umm czekałem na to :]
Podobno jest tam taki programik Turbo coś tam i on jak jest włączony to przyśpiesz komputer. Czy to prawda?
  • 0

#4 kana0

kana0

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 81 postów
Neutralna

Napisano 21 listopad 2009 - 12:43

Mam pytanie,macie moze pojecie gdzie w necie moge znalesc windowsa viste nalepiej do sciagniecia za free?bo mam system do wymiany,a jakos nigdzie nie moge znaleźć ...
  • 0

#5 photon

photon

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów
Neutralna

Napisano 21 listopad 2009 - 10:52

Post - reklama... Niewiele wnosisz, tyle sie dowiem trafiajac przypadkowo na na strony reklamowe.
  • 0

#6 LinkinParker

LinkinParker

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 1250 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 08 styczeń 2010 - 04:06

Fajnie ale i tak Ashampoo WinOptimizer jest lepszy :/
  • 0

#7 gajowy cz-wa

gajowy cz-wa

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 13 styczeń 2010 - 08:33

niekoniecznie jest lepszy ale tez dobry,ja mam 09 tune up,i smiga komp i net az milo.
  • 0