Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Chomikuj i zasysacz

chomikuj zasysacz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheArt

TheArt

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 11 kwiecień 2011 - 10:52

Hej z roznych serwisow mozna sciagac roznymi myk myk a Chomikuj nikt nie zlamal, czy znacie jakis serwis ktory oferuje premium, generator czy nawet wykupienie czasowe zeby sciagac z tego upa, Chomikuj ma spolecznosc i pliki i czas sie do niego zblizyc ;). Chetnie wykupie z kims wspolne konto czasowe jesli to jedyna molziwosc. Narta.
  • 0

#2 Guest_zaq1wsx_*

Guest_zaq1wsx_*
  • Guests

Napisano 12 kwiecień 2011 - 12:10

Witam, według mnie nie opłaca się ściągać z chomikuj ponieważ:
-mają wolne serwery
- żeby pobrać grę/film trzeba było by wysyłać sms, lub płacić przelewem (np: chcąc ściągnąć grę (~5gb) i film(~1gb) płacąc za pomocą sms-a trzeba by było zapłacić 9,84 (mamy pobraną tylko jedną grę i film)
-dokładając drugie 9,84 (9,84+9,84=19,68) za tą kwotę można spokojnie kupić konto premium w innym serwisie na miesiąc (lub ileś GB na rapidshare) i ściągać do woli bez ograniczeń (w przypadku rapidshare do wyczerpania GB)

Pewnie nikt nie pokusił się o próbę obejścia zabezpieczeń ponieważ:
1)chomikuj nie działa na zasadzie nakładania limitu na IP,nie jest administrowane/zarządzane przez "amatorów",korzysta pewnie z płatność sms/przelewów za pośrednictwem dotpay lub innego podobnego serwisu.
2) jeżeli ktoś by jednak znalazł sposób po kilku dniach i tak by nie działał
3) chomikuj jest bardzo dobrze zabezpieczone przed takimi działaniami

Plusy jakie znalazłem:
-pliki przechowywane są wiecznie (nie wliczając usunięcia przez właściciela lub administratora )

Jeżeli jednak po tym wykładzie nie zmieniłeś zdania polecam zakup punktów na allegro (tylko tam w miarę chyba by się to opłacało) lub skorzystania z serwisu umożliwiającego pobieranie z kilku innych serwisów na raz w tym z chomikuj typu zrzuta.pl jednak i tam trzeba płacić.

Oczywiście mogę się mylić i chomikuj może być bardzo interesującą alternatywą np. dla rapidshare,hotfile,torrenty itp. Jednak osoby które korzystają ze zmiennego IP,lub z darmowego pobierania nigdy nie zainteresują się tą stroną.

Dodam jeszcze że nic nie zastąpi oryginalnych gier,programów a serwisy tego typu powinny tylko służyć do tworzenia kopi zapasowych na wypadek uszkodzenia nośnika CD/DVD/Blu-ray :)
  • 0

#3 jezus007

jezus007

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 09 czerwiec 2011 - 04:45

witaj sam korzystam z tego serwera i film 700 ściąga mi w 8-9 minut co do pobierania są oczywiście programy typu :
Download Accelerator Manager 4.4.1
Download Accelerator Plus 9.6.0.7
DownloadStudio 6.0.9.0
FlashGet 3.7.0.1156
Free Download Manager 3.0.852
FreeRapid Downloader 0.85u1
Fresh Download 8.70
GetGo Download Manager 4.7.2.1004
GetRight 6.5
HiDownload 7.992
Internet Download Manager 6.05 Build 14
JDownloader 0.9581
LeechGet 2009 2.1 Release 1800
MDownloader 0.15.26
Orbit Downloader 4.1.0.1
SoMud 1.3.1
SpeedBit Video Accelerator 3.2.2.6
Star Downloader 1.45
Uget 1.8.0

oto niektóre bo bezpośrednio przez przeglądarkę idzie wolniej jak korzystasz z jakiegoś managera do pobierania idzie szybciej jak coś daj znać link do mojego chomika wysyłam tylko na PW
  • 0

#4 Rambo2008

Rambo2008

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 568 postów
Reputacja: 218
Bardzo dobra

Napisano 10 czerwiec 2011 - 09:52

zacząć coś wrzucać -> inni to pobiorą -> dostaniemy punkty -> punkty wymieniamy na transfer.
  • 0

#5 -HakerDominik-

-HakerDominik-

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
Reputacja: 39
Dobra

Napisano 17 sierpień 2011 - 06:11

Najlepiej jest założyć konto. Można chomikować pliki od innych chomików. Jeśli jakieś osoby zaczną pobierać te pliki, to dostajemy punkty, które możemy wymienić na transfer. Ale z tym trzeba się napracować.
  • 0

#6 xsior

xsior

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 532 postów
Reputacja: 379
Bardzo dobra

Napisano 17 sierpień 2011 - 07:30

Ale z tym trzeba się napracować.

na tym świecie ponoć nic nie jest za darmo;P, chcąc coś mieć trzeba z siebie coś dać;)
  • 0

#7 polkom21

polkom21

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2128 postów
Reputacja: 1030
Świetna

Napisano 17 sierpień 2011 - 10:01

zacząć coś wrzucać -> inni to pobiorą -> dostaniemy punkty -> punkty wymieniamy na transfer.

BRAWO!!!
Nie jest to aż takie straszne bo sam nie dawno zacząłem uploadować pliki na mojego chomika i jest tak że co dziennie dostaje ponad 3000 punktów za pliki pobrane z chomika.
  • 0

#8 TheArt

TheArt

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
Neutralna

Napisano 28 styczeń 2012 - 04:41

Hej zna ktoś jakiś premium do Chomika, oprócz tego ich chorego systemu punktów, żeby było kilka serwisów, w tym chomik.
  • 0

#9 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2028 postów
Reputacja: 682
Bardzo dobra

Napisano 28 styczeń 2012 - 09:36

Kiedyś Nopremium obsługiwało ale ze względu na skargi użytkowaników az w końcu zablokowanie przez samo chomikuj skończyło sie na wycofaniu z serwerów obsługiwanych chomikuj.pl.Teraz chyba nikt tego nie obsługuje a zresztą o tym nie słyszałem
  • 0