Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zakładanie Własnej Firmy, plusy i minusy.

firmy minusy plusy własnej zakładanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 29 maj 2012 - 11:39

Biznes plan ,a realia to dwie różne sprawy,proza życia wszystko weryfikuje niestety
  • 0

#22 Larst

Larst

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 14 listopad 2012 - 02:27

Zgodzę się z niektórymi osobami tutaj piszącymi co do dotacji z unii, jedna wielka farsa, gdy skończyłem Studia miałem 26 lat i nie kwalifikowałem się już do większości programów, które są do 25 od 45 dla kobiet, ze wsi, itd, ale nie dla tych co naprawdę coś mogą zrobić. Znam przypadek osoby która miała świetny pomysł, naukowy, a przegrała z baba która chciała prowadzić warzywniak. Oczywiscie znalazł rozwiązanie na to by w końcu dostać tą dotacje ale nie na siebie, tylko na kogoś kto się kwalifikował. Jest oczywiscie wiele projektów które są dla wszystkich, problem w tym co tą są raczej projekty na zamówienie to co jest im potrzebne a nie to co my byśmy chcieli.

Zawsze jednak można poszukać coś dla siebie.

Użytkownik niebieskooka edytował ten post 14 listopad 2012 - 09:26
literówki

• 0

#23 zuzola

zuzola

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 12 styczeń 2016 - 12:43

dobry biznes plan to podstawa, ale polecam też pokazać się lokalnie z usługami. Łódź i powiat łódzki ma np. taki portal http://www.lodz.ipowiat.pl/. Warto się tam pokazać, jest to nowa strona i mają dość dobre pozycjonowanie. Polecam sama kozystam :)

• 0