Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Dzięki za rejestracje ! :)

dzięki rejestracje

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 TomCat

TomCat

Advanced Member

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 145719 postów
Reputacja: 402
Bardzo dobra

Napisano 26 czerwiec 2011 - 12:56

Witaj,

Dziękujemy za rejestracje na forum precyl.pl, fajnie że dołączyłeś do naszego licznego grona - jesteśmy jednym z największych for wielotematycznych w Polsce - nasze forum w ciągu trzech ostatnich lat odwiedziło aż 80 milionów osób z całego świata!

Poniżej przekazuje Ci kilka wskazówek które z pewnością pomogą w nawigacji na naszym obszernym forum...

Interesujące linki (często odwiedzane działy na forum):
http://precyl.pl/for...strefa-download <- Strefa download (pobieranie, download, linki)
Przywitaj sie <- Przywitaj się (dział w którym możesz napisać kilka słów o sobie i poznać innych forumowiczów)
Administracja <- Administracja (tutaj możesz zgłaszać pytania i problemy związane z działaniem forum precyl.pl)
http://precyl.pl/for...p#dyskusje-inne <- Dyskusje (w tym miejscu znajdują się działy dyskusyjne podzielone na wiele kategorii tematycznych)

Informacje na temat zespołu
Mam przyjemność być tylko i wyłącznie administratorem technicznym na tym forum, aczkolwiek gdybyś miał/miała jakieś pytania lub problemy możesz bez problemu dodać swoje zapytanie w odpowiednim dziale na forum lub bezpośrednio do głównego administratora forum: xsuchyx

Twoja aktywność na naszym forum
Jest dla nasz bardzo ważna, chcemy abyś korzystał z naszego forum codziennie i czuł/a się jak w domu : ) Doceniamy aktywność każdego użytkownika, oferując dodatkowe rangi a nawet możliwości dołączenia do ekipy forum precyl.pl - zapraszamy do aktywności, na forum znajduje się mnóstwo informacji oraz ludzi którzy chętne rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na pytania - gdy Twój licznik postów będzie większy od 10, na dole strony pojawi się Chat na którym będziesz mógł "na żywo" pisać i rozmawiać z innymi użytkownikami forum - powodzenia, mam nadzieje że będziesz aktywnym użytkownikiem!

Informacje końcowe:
Dzięki za zapoznanie się z moim tematem, mam nadzieje że będziesz jednym z naszych najbardziej aktywnych użytkowników - wszystkie pytania proszę kierować bezpośrednio na forum, dzięki!

Życzę miłego dnia,
Administrator techniczny
TomCat

• 6