Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

spalanie tłuszczu potrzebna pomoc

pomoc potrzebna spalanie tłuszczu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 lysy775

lysy775

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 12 styczeń 2010 - 07:01

witam

potrzebuje pomocy ponieważ mam oponkę i chciałbym się jej pozbyć . Macie jakieś sprawdzone metody , triki itp.

pozdro
  • 0

#2 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 13 styczeń 2010 - 06:39

no niestety za malo ruchu,piwko ,slodycze to wszystko pracuje "na oponke.Konsekwentnie cwicz brzuszki kilka serii ,pamietaj o wciaganiu brzucha sylwetka prosta ,to sie da wypracowac ale trzeba czasu i ochoty.Nawet lezac mozna tak oddychac jakby zoladek mial sie przykleic do kregoslupa licz do 5 i wydech tzw duzy brzuch,efekt murowany
  • 0

#3 xsuchyx

xsuchyx

Advanced Member

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 2458 postów
Reputacja: 2933
Świetna

Napisano 13 styczeń 2010 - 07:01

brzuszki sa na miesnie a nie na spalenie tkanki tluszczowej :P a co do pozbycia to nic wlasciwie o sobie nie napisales wiec trudno Ci bedzie pomoc nie wiemy czy cos trenujesz czy nic wiec jedyne co mozna Ci polecic to dieta + bieganie i areoby rozne i tego typu ;)
  • 0

#4 Serrawal

Serrawal

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1216 postów
Reputacja: 49
Dobra

Napisano 13 styczeń 2010 - 07:07

...mam oponkę i chciałbym się jej pozbyć

Nie da się pozbyć tłuszczu tylko z jednego miejsca , obojętnie jak byś nie ćwiczył...

Macie jakieś sprawdzone metody , triki itp.

Jeść lepiej i ćwiczyć ?
  • 0

#5 sowiszon

sowiszon

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 13 styczeń 2010 - 07:36

masz jakieś mięśnie?Jeśli tak to polecam szybki chód w granicach 3-4 km/h pod górke najlepiej,codziennie po 1-2godzinki,jeśli nie masz mięśni to możesz zacząć biegać dośc szybko ale długo do wakacji powinieneś dobrze wyglądać.Jeśli jesteś leniwy to zainwestuj w spalacz.
  • 0

#6 Serrawal

Serrawal

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1216 postów
Reputacja: 49
Dobra

Napisano 13 styczeń 2010 - 09:14

Jeśli jesteś leniwy to zainwestuj w spalacz.

Bez ćwiczeń i diety sam "spalacz" da mu tyle co zjadanie żarówek , czy modlenie się o symetryczny wygląd.
  • 0

#7 sowiszon

sowiszon

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 13 styczeń 2010 - 09:42

Bez ćwiczeń i diety sam "spalacz" da Megaupload tyle co zjadanie żarówek , czy modlenie się o symetryczny wygląd.

Chyba niedokładnie powiedziałem o spalaczu,spalacz "diametralnie"przyspiesza spalanie ,jasne że trzeba cos robić,tylko że ze spalaczem tkanki można sie pozbyć juz po 3 tygodniach anie 4 miesiącach.
  • 0

#8 monisia4166

monisia4166

Świeża Użytkowniczka

• Świeża Użytkowniczka
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 15 styczeń 2010 - 09:16

Dobre jest bieganie polecam no i basen:)))
  • 0

#9 olo.69.

olo.69.

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 15 styczeń 2010 - 09:23

Dieta i aeroby.. 4-5 razy w tygodniu, najlepiej z rana na czczo w skrocie. Do tego odstrawiamy slodycze, cukier i inne wegle o wysokim indeksie glikemicznym ... 4-5 posilkow dziennie raczej wysokobialkowych ..
  • 0

#10 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 15 styczeń 2010 - 05:47

[quote name='xsuchyx']i tutaj nie zgadzam sie tak do konca bo "oponka"to tez rodzaj miesnia tylko z tluszczem a jak sie cwiczy brzuszki to i objetosc tkanki tluszczowej spada;D:P
  • 0

#11 xsuchyx

xsuchyx

Advanced Member

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 2458 postów
Świetna

Napisano 15 styczeń 2010 - 06:56

ledwo co jak cwiczymy brzuszki to robimy sobie miesnie ale pod tluszczem ;p generalnie brzuszki nie nadaja sie na spalenie tluszczu
  • 0

#12 sowiszon

sowiszon

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 22 styczeń 2010 - 10:40

Dieta i aeroby.. 4-5 razy w tygodniu, najlepiej z rana na czczo w skrocie. Do tego odstrawiamy slodycze, cukier i inne wegle o wysokim indeksie glikemicznym ... 4-5 posilkow dziennie raczej wysokobialkowych ..

wysoko białkowych na zrzucenie brzucha?Ja polecam jeść normalnie nie stresować się, najważniejsze to być pewnym siebie.GO RUN
  • 0

#13 bettle

bettle

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 49 postów
Neutralna

Napisano 03 marzec 2010 - 03:02

Wiesz co, jeśli chcesz się pozbyć tłuszczu z brzucha to przede wszystkim powinnaś poćwiczyć. Moim zdaniem nie ma innego bardziej skutecznego sposobu na to. Wiesz oprócz tego możesz się też zaopatrzyć w jakieś suplementy diety. Tylko pamiętaj o tym, żeby odpowiednio dobrać te suplementy. Ja jak miałam lekką nadwagę i chciałam się wspomóc suplementami diety skonsultowałam się z pracownikami sklepu hellhound.pl. Doradzili dobrali najlepsze suplementy diety dla mnie;)
  • 0

#14 xsuchyx

xsuchyx

Advanced Member

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 2458 postów
Świetna

Napisano 05 marzec 2010 - 12:27

zanim sie zacznie brac jakies suplementy lepiej pocwiczyc bez tego jakis czas;)
  • 0

#15 magilla

magilla

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 06 maj 2010 - 11:59

Aeroby+zmiejszyc ilosc kalori i weglowodanow+ewentualnie spalacz ale nie trzeba (thermo stim,thermo speed,tight)= sukces
  • 0

#16 Kayser65

Kayser65

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 31 maj 2010 - 11:39

Dieta i solidny trening to sa podstawy. Co do odżywek redukujących tłuszcz polecam Olimp Thermospeed / Trec Thermo Fat burner - sa w podobnych cenach, dawkowanie zblizone (mniej wiecej 2-4 kaps dziennie).
  • 0

#17 chwileulotne85

chwileulotne85

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
Neutralna

Napisano 26 lipiec 2010 - 01:38

Spalenie tłuszuczu to długotrwaly proces, przede wszystkim dieta, dieta i raz jescze dieta. regularne posiłki co 2-3 h. trening na brzuch najlepiej po treningu na siłowni w domu.
  • 0

#18 dessperadoska

dessperadoska

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów
Neutralna

Napisano 14 grudzień 2010 - 08:49

najlepiej to przestrzegaj diety i biegaj codziennie po 40 minut, ja straciłam 10 cm w pasie w 2 miesiące:)
  • 0

#19 anita.maciak

anita.maciak

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:18

Hej, skoro to czytasz to pewnie tez masz nieustający problem z nadprogramowymi kilogramami. Znam ten stan. Zawsze kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Wreszcie sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natalii Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny na forum pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe :) Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Zuzia kom 881 354 456, bardzo dobry kontakt, bardzo pomocny.

• 0