Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jaka tania i dobra lodówka?

dobra jaka lodówka tania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamans

kamans

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 18
Neutralna

Napisano 23 grudzień 2012 - 07:00

Moja lodówka odmawia posłuszeństwa. Musze kupić nową i tu pytanie - czy możecie mi polecić jakąś tanią lodówkę, które nie zepsuje się zaraz po wygaśnięciu gwarancji. Jaka firma jest liderem na rynku lodówek? Lodówki potrzebuję tylko do chłodzenia jedzenia - bez żadnych bajerów. Powinna być duża.
  • 0

#2 promotorka

promotorka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 04 styczeń 2013 - 01:39

Znajomy, z którym kiedyś rozmawiałam, a pracuje w sklepie rtv, nie polecał mi brać nic amici. Twierdził, że awaryjne sprzęty.
Jaką lodówkę? Gdybym miała kupować dziś zastanawiałabym się nad kupnem POLAR. Musisz jednak sam porównać klasy lodówek, ile pobierają prądu, jaką mają pojemność no i jaka pasuje Ci do kuchni.
  • 0

#3 kaska87

kaska87

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 603 postów
Reputacja: 656
Bardzo dobra

Napisano 07 styczeń 2013 - 07:06

Ja mam Samsunga jakąś srebrną, dokładnie modelu Ci nie podam, ale jest bardzo dobra i nie narzekam. Dużo miejsca, fajnie szybko chłodzi, na dole szuflady zamrażarki. Koszt chyba ok 1700zł. Z jakimś małym procesorem musi być bo bardzo przerywa działanie radia lampowego.
Co do Amiki to chyba się zgodzę. Płytę kuchenną do tej pory nie za bardzo umiem obsługiwać, a jest u nas już miesiąc. Jakaś dziwna i nie zawsze palniki palą, niby jakieś odcięcie gazu niby coś, ale robię wszystko jak w instrukcji i jakoś nie odpala. A ciekawa jestem co zrobimy, kiedy braknie prądu. Bez prądu chyba palnika nie podpalę.
  • 0

#4 lolomgroflpwned

lolomgroflpwned

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1017 postów
Reputacja: 165
Bardzo dobra

Napisano 20 styczeń 2013 - 03:04

jako ekspracownik sklepu rtv-agd moge ci ze całą stanowczością powiedziec, ze kazda moze sie zepsuc, zarówno w trakcie, jak i chwilę po gwarancji jak również 10 lat po zakupie. nikt powazny nie robi sprzętu na 2 lata, bo by się sam z rynku skreślił. idz do sklepu, popatrz na zużycie prądu, pojemności lodówki/zamrażarki, czy ma no-frost lub inne systemy, które w teorii mają uprzyjemnić użytkowanie tego typu sprzętu, czy ma dobrze rozmieszczone półki, czy ci się wizualnie podoba. I KUP JĄ. to, że samsung sprzedaje najwięcej telewizorów nie oznacza, że tworzy sprzęt bezawaryjny
  • 0

#5 Melkor567

Melkor567

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 12 luty 2013 - 06:56

Trochę interesuje się branżą i powiem Wam że Samsung kupił fabrykę Amici w której produkują lodówki. Lodówki Amica i Samsung to te same produkty :) jak chcesz kupić fajną lodówkę proponuje Electrolux-a, może nie są najtańsze ale powinieneś być zadowolony. Ostatnio wypuścili nową linię produktów w całkiem przyzwoitych pieniądzach, sprawdź model EN 13400X Sklep internetowy Najlepsiagdrtv.pl Lod?wka Electrolux EN 13400 AX + DARMOWA DOSTAWA - Lod?wki fajna lodówka za nieduże pieniądze.
  • 0

#6 lazormajor

lazormajor

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 50 postów
Neutralna

Napisano 22 marzec 2013 - 03:33

Mnie czeka wkrótce kupno lodówki, marzy mi się taka dwudrzwiowa, ale ich ceny mnie porażają!
  • 0

#7 Players22

Players22

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 759 postów
Reputacja: 176
Bardzo dobra

Napisano 24 kwiecień 2013 - 10:44

Ja posiadam taką dużą lodówkę Samsunga była parę razy naprawiana jest bezszronowa może dlatego ale mimo wszystko uważam jest dobrym sprzętem dobrze chłodzi oraz mrozi nie mam do niej większych zastrzeżeń :D.
  • 0

#8 barber234

barber234

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11 grudzień 2013 - 01:05

a co sądzicie o sprzęcie marki LG, poszukuję dobrego sprzętu, pojemnego, zastanawiam się właśnie nad dwudrzwiową bo zawsze mam problem z upchaniem wszystkiego w lodówce. To że robią niezłe tv wiem ale co z ich sprzętem agd?

• 0