Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Co myślicie o Airsofcie?

airsofcie myślicie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#61 19Wojak94

19Wojak94

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 26 grudzień 2010 - 12:40

Według mnie asg to zwykłe zabawki na kuleczki. Bawią się w to dorośli jak jakieś dzieci. A jeszcze bardziej wkurza mnie jak się uważają za wielkich żołnierzy jak tylko mają w ręku replikę karabinu. Tak naprawde nie wiedzą co to wojsko. Taka jest moja opinia, bez obrazy dla każdego.
  • 0

#62 19Wojak94

19Wojak94

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
Neutralna

Napisano 26 grudzień 2010 - 12:42

Nie wchodź w to asg. Zainteresuj się czymś poważniejszym :) np: Wojsko, militaria, 2 wojna światowa... o takie... tak jak ja. :)
( to do autora tematu)
  • 0

#63 Gorthin

Gorthin

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 29 grudzień 2010 - 11:51

Ja w tym roku zacząłem się w to bawić. Świetna sprawa. Nawet za niewielkie pieniądze można się zabawić.
  • 0

#64 Dzwiedziu

Dzwiedziu

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2011 - 06:25

Bardzo fajna zabawa. Dobry sposób na odstresowanie się po tygodniu pracy.
  • 0

#65 smjohn777

smjohn777

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 13
Neutralna

Napisano 01 marzec 2011 - 08:48

I ja również polecam ten sport. Świetna zabawa dla każdego :D
  • 0

#66 robsonus3

robsonus3

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
Reputacja: 32
Dobra

Napisano 02 marzec 2011 - 02:06

Również się bawie w ASG, oczywiście nie jakoś jak napaleniec ale jako po prostu oderwanie się od życia po całym tygodniu pracy

Co do porówniania ASG z PB, nie będe mówić co jest lepsze a co gorsze to kwestia gustu;)

Co do mojego poprzednika, który pisał że ci którzy bawią się jak dzieci, owszem zgodzę się ale mając mocniejszą replikę można komuś krzywde zrobić, trzeba być odpowiedzialnym.

A z kąd możesz wiedzieć że ci ludzie nie wiedzą co to prawdziwe wojsko, prawda jest taka że nawet wojacy bawią się w ASG, oczywiście też mnie wkurza jak ktos uważa sie za PRO człowieka tylko dlatego że ma replike AK.

Sam mogę przyznać że wiem jak to wygląda w prawdziwej armii, więc nie możesz mi wmówić że tylko się lansuję, dobra nie będe rozwijać tego tematu gdyż równie dobrze mógłby on być na PW

Co do ASG, krótko i zwięźle-dobra zabawa za przyzwoite pieniądze
  • 0

#67 Dziki166

Dziki166

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 06 sierpień 2011 - 12:18

No panowie ja osobiście spróbowałem zarówno PB jak i ASG.

Ja powiem tak. PB jest zdecydowanie szybsze, agresywniejsze i odbywa się w większości na małych przestrzeniach i jest postrzegane bardziej jako sport. Airsoft to z kolei większe podłoże taktyczne, realistyczne powiedziałbym bardziej "milsimowe". To tak jak kłótnia między Call of Duty MW 2 a BF BC 2, pierwsze jest dynamiczne i szybkie a drugie bardziej złożone i postawione na ścisły wojenny teamwork. Wasz wybór co wolicie :cool:

Osobiście rekonstruuje aktualnie Rosyjskie Specnaz VDV, więc jak najbardziej wskazany jest airosft. I powiem wam że jak potraficie nawiązać znajomości i tak dalej to wcale nie wychodzi tak drogo. O właśnie i przede wszystkim Airosft daje mi się wydaje trochę większe możliwości, przede wszystkim reko i milsim. Naprawdę ciekawa rzecz tym bardziej że trenujemy też oryginalną taktykę wojskową a nawet duża część profesjonalnych ekip ASG utrzymuje kontakt z wojskiem tak jak u nas w Wielkopolsce.

A i w pewnym sensie mogę się uznać że weterana w ASG gdyż siedzę w tym 3 lata i powiem szczerze że odradzam kupowanie na allegro czy innych podejrzanych stronkach. Jak już to polecam sprawdzony przeze mnie taiwangun.com albo jak chcecie coś używanego to na wmasg.pl znajdziecie komis, w ogóle apropo tej drugiej stronki polecam świeżakom dużo pomocy uzyskacie zakręcie się tylko w swoim wojwództwie i tam popytacje ;)(Nie nie reklamuje stronki tylko polecam) a jak macie więcej kasy to specshop.pl, byle nie allegro czy karabiny poniżej 350 zł.
  • 0

#68 Ramiko

Ramiko

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 24 marzec 2012 - 07:36

Właśnie zamówiłem dla "młodego" na "zajączka" pistolet ASG na CO2. :D.
  • 0

#69 rozpierduh

rozpierduh

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 05 czerwiec 2012 - 12:04

Mogę tylko potwierdzić słowa Dzikiego o Airsofcie i Paintballu. Też jestem w grupie rekonstrukcyjnej i mamy kontakt na większych imprezach na żywo z żołnierzami po służbie, więc dla mnie to nie jest zabawa tylko pasja. Radzę nie porównywać plastikowych dupereli do replik broni... Tak samo ich właścicieli jako nie wiadomo kogo... Nie miałeś styczności Airsoftem i nie masz o tym pojęcia to nie pisz bzdur (Jedna ze złotych zasad na WMASG.pl).
  • 0

#70 Nyras

Nyras

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 27 lipiec 2013 - 11:24

Właśnie zacząłem bawić się w ASG. Świetna sprawa. O wiele lepsze i tańsze od paintballu. Kupiłem gazową replikę Beretty M92f i Shotgun Mossberg 500. Nic się nie niszczy, jeśli ktoś dba o replikę. Świetna zabawa dla fanów militarii. Po prostu jednym słowem: POLECAM.
  • 0

#71 Oulalilol

Oulalilol

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Neutralna

Napisano 06 wrzesień 2013 - 01:19

A trenujesz na własną ręke strzelanie?
  • 0

#72 szpon19

szpon19

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 15 wrzesień 2013 - 04:51

ASG jest czymś dobrym, jeśli podchodzi się do tego z głową. Ja zaczynam swoją historię z ASG. Są ludzie których interesuje tylko koszenie krzaków i przy okazji trafianie w przeciwnika, a są też tacy którym zależy na realiźmie pola walki. Są ludzie którzy traktują repliki jak zabawki i są tacy co repliki traktują jak broń palną. Wszystko ma swoje plusy i minusy, zależy co komu leży. Ja osobiście stawiam na realizm. W moim mieście działa grupa ASG która skupia się na rozwoju a nie na tępych strzelankach, korzystają z pomocy instruktorów i byłych instruktorów SPAP Gdańsk i JW Formoza, jest tam kilka osób które są instruktorami sztuk walk. Byłem na kilku treningach i już widzę pozytywne aspekty czegoś takiego. Jak kogoś to interesuje to polecam Formację SGO. Grupa działa nie tylko w trójmieście, ale też w Szczecinie, Międzyrzeczu, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.
  • 0

#73 zbyszekkam

zbyszekkam

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 20 postów
Neutralna

Napisano 01 sierpień 2014 - 02:44

ASG jest coll :-)

• 0