Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

UWM o Olsztynie czy Politechnika Białostocka

białostocka olsztynie politechnika

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sawomir

sawomir

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 26 czerwiec 2011 - 01:40

Zastanawiam się na wyborem uczelni na II stopień studiów na kierunku informatyka. Którą uczelnie wybrać ?
  • 0

#2 still87

still87

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 89 postów
Reputacja: 22
Dobra

Napisano 27 czerwiec 2011 - 08:53

Szczerze powiedziawszy nie wiem jak to wygląda na Polibudzie w Białymstoku, ale na UWM straszny badziew jest. A gdzie do tej pory robiłeś I stopień?
Jest szansa, że poziom w Olsztynie się trochę podniesie bo budują teraz całkiem nowy budynek wydziału matmy i informatyki, może unowocześnią tym samym zaplecze techniczne.
  • 0

#3 sawomir

sawomir

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 28 czerwiec 2011 - 07:03

Posiadam licencjat Akademii Podlaskiej z nauczania informatyki i matematyki. A co miałeś na myśli o uniwerku bo kilka osób mi mówiło że nie jest tak źle. Interesuje mnie głównie kierunek projektowanie systemów i sieci komputerowych na uniwerku-chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tym kierunku.
  • 0

#4 kaska87

kaska87

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 603 postów
Reputacja: 656
Bardzo dobra

Napisano 28 czerwiec 2011 - 11:09

Wszystkie sieci są bee, ale jak już tak bardzo chcesz to przygotuj się na programowanie sieciowe napewno w Servlety w Javie czy całą platformę .NET
  • 0

#5 sawomir

sawomir

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 18 lipiec 2011 - 12:25

Co sądzicie o informatyce gospodarczej z logistyką na Politechnice Białostockiej ? Czy ktoś studiuje lub studiował na tym kierunku ? Proszę o opinie.
  • 0