Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Turystyka

turystyka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 grzegorz2112

grzegorz2112

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
Reputacja: 142
Dobra

Napisano 25 maj 2010 - 09:13

Zawsze co roku kilka dni musimy jechać do Zakopca-Krupówki wieczorem mają swój urok.Potem ruszamy tam gdzie nas jeszcze nie było.No i Jura -Mirów i Bobolice wciągają.

wybacz crocco ale zakopiec omijam z daleka, ostatnio bylem na 2 godzinki (w 2008 roku) ale tylko dlatego ze byl tam postoj parowozu, wycieczka "pociagiem retro" chabowka-zakopiec-chabowka + zwiedzanie muzeum kolejnictwa
polecam
http://skansen.hg.pl/1.html
(widze ze juz nie ma regularnych zamowien, chyba tylko wycieczki)
najczesciej przestaje jakies miejsce odwiedzac gdy sie o nim robi glosno w mediach
a jure uwielbiam objezdzac rowerem!!!
  • 0

#22 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 25 maj 2010 - 10:14

Zakopane to nie tylko Krupówki,cały urok dla mniej zaprawionych to doliny/Kościeliska,Chochołowska,Białego/po takim spacerze płuca dotlenione na 100%,Gubałówka ,trasa papieska każdy przejdzie.A zaliczyć nową kolejkę na Kasprowy,cudo widoki że już o słynnych Krzeptówkach nie wspomnę
  • 0

#23 łoscypek

łoscypek

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 31 maj 2010 - 07:37

Jest takie miiejsce ,gdzie są góry ,jest woda do żeglowania ,lasy do łażenia,cisza i spokój a widoki takie,
że hej :)
Wieś Huba
http://www.karolina.civ.pl

• 0

#24 marblecake

marblecake

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 27 marzec 2011 - 12:50

ja nigdy nie byłam na Mazurach, czego bardzo żałuję... ale polskie góry zwiedziłam na obozach wędrownych ;-) marzą mi się Indie oraz USA! ale jak na razie spełniam swoje mniejsze marzenia :-) rok temu wybrałam się z funclubem do Grecji na Wyspę Thassos, i zakochałam się w tych klimatach! może w tym roku uda się pojechać do Chorwacji albo Hiszpanii :-) wszystko w zasięgu ręki ;-)
  • 0

#25 nabierzkolorow

nabierzkolorow

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 10 maj 2011 - 08:37

pomorskie... nie tylko dlatego, że są najlepsze plaże w Polsce, ale dlatego, że to bardzo urozmaicony region. Właściwie na każdą porę roku można tam znaleźć dla siebie fajne sposoby na urlop. Jest dość sporo miejsc, w którch można się odciąć od cywiliacji, odetchnąć, spacerować, jeździć na rowerze, korzystać z oferty kulturalnej itp.
  • 0

#26 Karoolcia-reinkarnacja

Karoolcia-reinkarnacja

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 05 czerwiec 2012 - 11:30

Wiele miejsc jest pięknych i godnych polecenia.. ale góry.. albo oooo... mazury i turystyka kwalifikowana tudzież spływy kajakowe. Polecam fest! Augustów jest spoko ;)
  • 0

#27 wladyslawowonocleg.pl

wladyslawowonocleg.pl

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18 kwiecień 2018 - 04:07

Wybierających się na wakacje do przepięknej  nadmorskiej miejscowości Wladyslawowo, zapraszamy do portalu wladyslawowonocleg.pl .Znajdziemy tam wszystkie sprawdzone kwatery na wakacje jak i również na spontaniczny wypad nad morze.Wladyslawowo noclegi to portal stworzony dla turysty,który w łatwy sposób chce znaleść taki obiekt który spełni jego najlepsze oczekiwania na udane wczasy nad morzem.Zapraszamy!!!

• 0