Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nie za dużo tych reklam?!

reklam

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 silvanjk

silvanjk

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 13 grudzień 2012 - 08:53

Witam.
Forum zaczyna drażnić olbrzymią ilością reklam wysyłanych na maile. Szlag człowieka trafia.
Najgorsze, że nie idzie tego wyłączyć!
Próbowałem sam, mam odznaczone jakiekolwiek zgody, możliwości wysyłania maili, itd, itd. Nic.
Walczę z tym forum już ponad rok z tymi reklamami.

http://precyl.com/pi...ch-z-forum.html

Próbowałem korzystać z tego tematu - nic nie daje to. Chyba jednak warto skasować konto z percyla. Właściciele biorą kasę, nic się nie licząc z decyzjami użytkowników.
Na coraz bardziej wkurzających zasadach googla, typu: "masz reklamę i się pie^rz". Nie chcesz - nie korzystaj.
Dla mnie to jest internetowe chamstwo.

Proponuję wszystkim niezadowolonym użytkownikom usunąć konto z forum.
Tego typu rzeczy są jedynymi argumentami, które trafiają do tych którzy tylko ślinią się i liczą $, mając gdzieś całą resztę. Im więcej użytkowników - tym większe wpływy finansowe z reklam. I to się nie zmieni. Będziemy zasypywani tym spamem, czy chcemy, czy nie.
Internet zaczyna być bardzo denerwującym miejscem.

W regulaminie forum jest, że spamować nie wolno, ale wam wolno? Moja poczta to moja poczta i wara wam od niej!
Coś chyba nie tak z wami, skoro tego nie rozumiecie. Po cholerę są te opcje w ustawieniach, skoro to nic nie działa?

Użytkownik silvanjk edytował ten post 13 grudzień 2012 - 08:55

• 0

#2 pawel2062

pawel2062

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 13 grudzień 2012 - 09:06

Popieram w 100% !
  • 0

#3 xsuchyx

xsuchyx

Advanced Member

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 2458 postów
Reputacja: 2933
Świetna

Napisano 13 grudzień 2012 - 01:03

Witam, olbrzymią ilością? to chyba jakaś pomyłka ; )
Ile tych "reklam" konkretnie dostałeś? 1 ? : )
Po drugie - to nie jest "reklama" - dostałeś rabat na święta - powinieneś się cieszyć a nie narzekać.

Pozdrawiam
  • 0

#4 niebieskooka

niebieskooka

Super Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 514 postów
Reputacja: 168
Bardzo dobra

Napisano 13 grudzień 2012 - 02:57

Hm..a ja jakos nie dostaję nic na maila:)
  • 0

#5 gregor87gg

gregor87gg

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 573 postów
Reputacja: 53
Dobra

Napisano 13 grudzień 2012 - 03:21

Ja dostaję tylko co jakiś czas informację o aktualizacji tematów na forum i ostatnio dostałem tylko coś takiego "Zestawienie Najlepszych Prezentów 2012 - Łap pomysły!" od was. ;)
Może to jakieś inne reklamy nie z Precyl.com. :cool:

Użytkownik gregor87gg edytował ten post 13 grudzień 2012 - 03:22

• 0

#6 xsuchyx

xsuchyx

Advanced Member

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 2458 postów
Reputacja: 2933
Świetna

Napisano 13 grudzień 2012 - 04:14

Ja dostaję tylko co jakiś czas informację o aktualizacji tematów na forum i ostatnio dostałem tylko coś takiego "Zestawienie Najlepszych Prezentów 2012 - Łap pomysły!" od was. ;)
Może to jakieś inne reklamy nie z Precyl.com. :cool:

Zestawienie najlepszych prezentów jest od nas ;) w mailu masz kod który zapewni Ci rabat na bardzo fajne gadżety - Polecam.
  • 0

#7 Kcurek

Kcurek

Wielki pomocnik :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 3255 postów
Reputacja: 1840
Świetna

Napisano 13 grudzień 2012 - 04:59

Dokładnie jedna reklama, i to taka, z której możesz odnieść wymierną korzyść tylko dlatego, że jesteś Użytkownikiem Precyla to tak naprawdę Twój biznes :) Została rozesłana niezależnie od ustawień profilowych, ale takich wysyłek było raptem kilka przez niespełna 5 lat istnienia Precyla. A ustawienia, które podałem w linkowanym temacie, działają prawidłowo, wiem to doskonale, gdyż na maila przypisanego do testowego konta nic nie przychodzi.
Poza tym nie radzę kasować kont, Użytkownicy mają zbyt duże profity z racji posiadania kont na naszym forum, ażeby opłacało im się porzucać to, co mają ;)
Pozdrawiam i zamykam.
  • 1