Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Związki partnerskie w polsce... Za przeciw

partnerskie polsce przeciw związki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy jesteś za związkami partenrskimi ? (1 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za związkami partenrskimi ?

1. Tak (1 głosów [100.00%])

Procent z głosów: 100.00%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Nie mam zdania (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Iszow

Iszow

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 16
Neutralna

Napisano 16 luty 2013 - 10:49

Witam forumowicze. Ostatnio w Polsce jak i na świeci bardzo głośno jest o związkach partnerskich. Jedni są za inni przeciw. W niektórych krajach związki te są legalne od wielu lat w niektórych nie stanie się to przez kolejne dziesiątki. Jak mówi większość ankietowanych za samymi związkami są ale bez możliwości adopcji dzieci. Osobiście uważam że adopcja w tym wypadku jest to łamanie praw człowieka w tym wypadku dziecka które nie ma wyboru czy będzie miało normalną rodzinę czy też np. 2 tatusiów. Jest to chyba jedyna kwestia w której zgadzam się z kościołem. Nie wiem czy jestem jedyny który uważa że dewiacje należy wytępić żeby nie miały się z czego odradzać. Jak sądzicie czy te plany mają realną szanse na wejście w życie ? zaznaczam że mogę być trochę nieobiektywny bo zostałem wychowany w rodzinie która potępia tego typu trujące pierdy jestem także ateistą liczę na ciekawą dyskusję. Pozdrawiam :green:
  • 0

#2 vremenia

vremenia

Trial Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 640 postów
Reputacja: 150
Bardzo dobra

Napisano 24 luty 2013 - 05:32

Otóż jestem przeciwny związkom partnerskim. Jestem katolikiem i nie chcę widzieć na ulicy całujących się osób tej samej płci, dodatkowo z dziećmi. Nie jest to żaden pęd ku nowoczesności dla mnie. A wstyd dla kraju i względem Boga. Jeżeli te osoby chcą pełnych praw, granice są otwarte Holandia i Wielka Brytania czekają.
  • 0

#3 Iszow

Iszow

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 25 luty 2013 - 07:05

A co sądzisz o związkach nieformalnych między kobietom i mężczyzną ? Czy jeżeli żyją razem i nie mają ślubu to druga połówka jest osobą zupełnie obcą ? Nie ma prawa do dziedziczenia ani podejmowania decyzji w przypadkach zagrożenia życia ...
  • 0

#4 vremenia

vremenia

Trial Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 640 postów
Bardzo dobra

Napisano 25 luty 2013 - 09:27

Powinni wziąć ślub, a nie żyć na kocią łapę! tak uważam.
  • 0

#5 Ichimaru Gin

Ichimaru Gin

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 01 marzec 2013 - 12:47

Homoseksualizm jest chorobą, a Polskie prawo zabrania ślubów osobą chorym psychicznie. Dziwi mnie to, że nasze społeczeństwo dotarło do takiego momentu swojego istnienia, że kieruje się tak nielogicznym myśleniem. Dobrze, możemy być tolerancyjni, nie ubliżać homoseksualistą, nie wytykać ich palcami. No ale granice gdzieś muszą być. Musimy myśleć o swoich potomkach, którzy będą musieli żyć w świecie, w którym będą rządzić osoby niezdolne nawet do stworzenia prawdziwej rodziny. Skończy się na tym, że z homoseksualistami będzie jak z Żydami, którzy na obrazie swojego cierpienia ładnie się teraz ustawili i teraz to wykorzystują. Możecie być pewni, że jak tylko uda im się wywalczyć możliwość brania ślubów to zaraz potem będą chcieli wychowywać dzieci. I teraz powstaje pewna kwestia: Jak dwóch/dwie mężczyzn/kobiety ma/mają wychowywać dziecko, nie chodzi mi o to, że dziecko nie będzie miało warunków materialnych. Da mu się także wytłumaczyć dlaczego tak jest, że ma dwoje rodziców tej samej płci. Ale chodzi o to, iż dziecko będzie w szkole obiektem kpin ze strony innych dzieci a raczej nie jest to przyjemne. Robienie szkół dla dzieci homoseksualistów też nie miałoby większego sensu. Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest i tyle, bo nie ma sensu poświęcać większości dla mniejszości a tak się u nas w kraju zaczyna dziać.

Zaznaczam, że nie jestem homofobem ani antysemitą, tylko martwi mnie to, że niektórzy nie biorą pod uwagę następstw.

Użytkownik Ichimaru Gin edytował ten post 01 marzec 2013 - 12:50

• 0

#6 kaska87

kaska87

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 603 postów
Reputacja: 656
Bardzo dobra

Napisano 09 marzec 2013 - 10:43

Idealny temat dla rządu, ale takiego który nie ma długów sięgających 800 mld zł.
Tak swoją drogą że tak sparafrazuję demoty: "chcecie mieć dzieci? Nie widzę przeszkód, zróbcie sobie" a nie mam nic przeciw homo byle by nie łazili w kiczowatych strojach po ulicach podczas manifestacji, nie pokazywali gołych tył***ków i zajęli się sobą a nie zaglądaniem innym do domów. Co to ich obchodzi czy ja żyję tak czy inaczej, a oni nie dość że zaglądają nam do domów, to jeszcze chcą mieć tak samo.
  • 0

#7 cojarobietu

cojarobietu

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
Neutralna

Napisano 15 marzec 2013 - 08:18

Dokładnie związki homoseksualne mogą być, o ile o nich nie wiem i ich nie widzę. Ale nie żadnych ślubów czy adopcji, podobnie z narzucaniem swojego zdania innym. Bardzo podobała mi się wypowiedź Lecha Wałęsy który powiedział że homoseksualiści powinni być w ostatnich rzędach i się nie rzucać bo są mniejszością... Możemy wrócić do tego poziomu w czasach kiedy bezrobocie spadnie do poziomu mniejszego niż 10%, na razie mamy ważniejsze sprawy na głowie
  • 0

#8 piotr5000

piotr5000

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów
Neutralna

Napisano 15 marzec 2013 - 05:04

JA jestem przeciwko Pedały niech się leczą a nie promowanie zboczeń
  • 0

#9 nawacho

nawacho

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 19 marzec 2013 - 10:41

Bez większych kazań Historia już to przerabiała. Pod hasłem "Sodoma i Gomora". Nic dodać nic ujać.
  • 0

#10 merkaba12

merkaba12

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
Reputacja: 85
Dobra

Napisano 24 marzec 2013 - 10:10

kolejny temat zastepczy
  • 0

#11 Iszow

Iszow

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 26 marzec 2013 - 10:25

Aha czyli każda rzecz z wyjątkiem tych najważniejszych to temat zastępczy. Takie pojęcie nie istnieje .... nawet taka najdrobniejsza rzecz jest ważna bo jeśli skupimy się tylko na tematach poważnych i trudnych to z tymi ,,lżejszymi'' zrobią co tylko będą chcieli a to już raczej wielu z nas odpowiadało nie będzie :)
  • 0

#12 Wielokolorowa

Wielokolorowa

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 60 postów
Neutralna

Napisano 31 marzec 2013 - 07:00

Ja też to traktuje jako temat zastępczy. Sorry kryzys, gospodarka pada, bezrobocie rośnie, a oni marudzą o tych związkach. Są ważniejsze problemy, a jak się ludzie pokłóca o homoseksualistów, to może nie zauważą, że tamtych nikt nie rozwiązuje.
  • 0

#13 Players22

Players22

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 759 postów
Reputacja: 176
Bardzo dobra

Napisano 24 kwiecień 2013 - 10:54

Ja osobiście nienawidzę pedałów i lezbijek wiem że trzeba być tolerancyjnym ale sama myśl że chłop z chłop przyprawia mię o obrzydzenie w kraju są poważniejsze problemy a oni zajmują się głupotami zamiast coś w tym kraju robić żeby ludzie mieli pracę :D.
  • 0

#14 vremenia

vremenia

Trial Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 640 postów
Bardzo dobra

Napisano 24 kwiecień 2013 - 11:12

A ja przyznaję się że jestem homofobem i jestem nie tolerancyjny na to dziadostwo wokół.
  • 0

#15 ToJam

ToJam

Precylowy Weteran

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 455 postów
Reputacja: 330
Bardzo dobra

Napisano 27 kwiecień 2013 - 08:58

A ja przyznaję się że jestem homofobem i jestem nie tolerancyjny na to dziadostwo wokół.

Ciekawe co byś powiedział gdyby Ciebie nie tolerowali.
  • 0

#16 merkaba12

merkaba12

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
Reputacja: 85
Dobra

Napisano 29 kwiecień 2013 - 07:27

nigdy w chzescijanstwie nie było tolerancji dla grzechu przynajmniej w katolickim kosciele
  • 0

#17 ToJam

ToJam

Precylowy Weteran

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 455 postów
Reputacja: 330
Bardzo dobra

Napisano 29 kwiecień 2013 - 07:15

nigdy w chzescijanstwie nie było tolerancji dla grzechu przynajmniej w katolickim kosciele

Tylko duchowni sami grzeszyli i grzeszą .
  • 0

#18 cojarobietu

cojarobietu

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
Neutralna

Napisano 30 kwiecień 2013 - 07:48

Ostatnio Francja przegłosowała ustawę o małżeństwach homoseksualnych i o adopcji dzieci przez takie pary... Ciekawe kiedy reszta europy pójdzie ich śladem
  • 0

#19 Patryczek..

Patryczek..

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 23 maj 2013 - 04:55

Moje zdanie :
Róbta co chceta ale u siebie w domu, nie publicznie. No i pod żadnym pozorem adoptowania dzieci ! :)
  • 0

#20 Pawełłłł

Pawełłłł

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2790 postów
Reputacja: 678
Bardzo dobra

Napisano 06 czerwiec 2013 - 03:29

Wali się w głowach, pedały będą adoptować dzięci... :/
  • 0