Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdy nie znamy tytułu filmu...

filmu filmy pomocy szukam szukam film pomocy tytułu znam znamy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#1 Babcia Stasia

Babcia Stasia

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 1013 postów
Reputacja: 587
Bardzo dobra

Napisano 31 sierpień 2010 - 02:52

Oglądałeś/aś film, a nie zapamiętałaś/eś tytułu?
Chcesz go pobrać, a nie wiesz pod jaką nazwą go szukać?

Temat poświęcony dla osób, które pilnie potrzebują odnaleźć tytuł filmu, znając jedynie fabułę!

Proszę o zamieszczanie pytań tu, bez zakładania kilku tysięcy nowych wątków. :)

Nowe tematy z prośbami o filmy będą kasowane, wszelkie poszukiwania załatwiamy w tym wątku.

Użytkownik noutilus edytował ten post 30 październik 2012 - 07:32

• 0

#2 norbertx21

norbertx21

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 30 wrzesień 2010 - 02:00

Witam !
szukam serialu sf lata pewnie 90, fabula: zaczyna sie facet jedzie do myjni rodzinka wysiada on idzie z drugiej stronyy do nich a oni go nie poznaja, i tak dalej nikt go nie poznaje , znika ze zdjęć i pamięci znajomych , póżnije jakieś perypetie z ludżmi go ścigającymi - dokładnie nie pamietam ale będe wdzieczny za pomoc
  • 0

#3 wikingopole

wikingopole

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 04 październik 2010 - 03:28

witam czy pamieta ktos tytul filmu karate z lat 80 90 o chlopaku ktory uczyl sie bic bo dostawal w szkole lanie w jednej ze scen ukazal mu sie bruce lee i pokazal mu jak walczyc bardzo prosze o pomoc dzieki
  • 0

#4 pantyman20

pantyman20

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów
Neutralna

Napisano 13 październik 2010 - 07:48

Szukam tytułu filmu dokumentalnego, w którym przestawiono hitorię radzieckich prób jądrowych z wątkami polskimi. Film był po polsku dostępny na youtube (może nadal jest?) Pamietam, że było tam cos o tym jak kazano żołnierzom radzieckim włącząć się do walki zaraz po wybuchu jądrowym. Opisywał to także jakiś żołnierz Ludowego Wojska Polskiego, który przeżył tamte wydarzenia (taki starszy dziadzio (chyba mial powiększoną tarczycę)). Od razu mówię, że nie jest to film 'broń atomowa w prl'. Proszę o pomoc. Linki mile widziane. Z góry dziękuję.
  • 0

#5 markolek2

markolek2

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 20 październik 2010 - 04:59

Witam!
Szukam fiimu (chyba)familijnego z lat 2000-2009 fabuła:na poczatku filmu 3 skatow jezdzi rowerami po budowie w jakims misateczku jeden z nich po wykonaniu super skoku wbija sie do domu i niszczy okno; okazuje sie ze jest to dziewczyna ktora juz wiele razy miala zatargi z policja i za kare sąd zmusza ja aby poszla do szkoly akrobatycznej. dalej nie pamietam :D
  • 0

#6 Nergel

Nergel

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 88 postów
Reputacja: 69
Dobra

Napisano 31 październik 2010 - 02:07

Witam!
Szukam fiimu (chyba)familijnego z lat 2000-2009 fabuła:na poczatku filmu 3 skatow jezdzi rowerami po budowie w jakims misateczku jeden z nich po wykonaniu super skoku wbija sie do domu i niszczy okno; okazuje sie ze jest to dziewczyna ktora juz wiele razy miala zatargi z policja i za kare sąd zmusza ja aby poszla do szkoly akrobatycznej. dalej nie pamietam :D

Jeśli ktoś kojarzy tytuł proszę o odpowiedź i z góry dziękuję...
  • 0

#7 arekacer

arekacer

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 06 listopad 2010 - 04:01

witam szukam filmu z roku okolo 2000-2005 niewiem tak gdzies strzelam film opowiada o kolesiu ktory wychodzi z wiezienia i odbiera go dziewczyna z ktora przebywa pozniej i pewni goscie go dopadaja i mowia ze zna plan budynku kasyna i maja go obrabowac przebieraja sie za mikolajow i potem sie rozkreca gra tam koles taki chyba znany;]
  • 0

#8 Nowy_14

Nowy_14

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 06 listopad 2010 - 05:36

@markolek2 - "Spadaj!/Stick It"

@arekacer - "Uwikłany/Reindeer Games"
  • 0

#9 arekacer

arekacer

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 06 listopad 2010 - 06:28

Dzieki stary;]
  • 0

#10 michaliasz

michaliasz

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 12 listopad 2010 - 10:54

szukam filmu. To co pamiętam spróbuje opowiedzieć tak więc chłopiec przeniósł się do innego świata po przez wpadnięcie w wir wody , w tym innym świecie były walczące kangury i każdy z tych zwierząt miał swoje atrybuty np. jeden z kangurów potrafił władać jakąś bronią dokładnie nie pamiętam, i te kangury walczyły ze złem czy coś takiego? Wydaje mi się że ten film powstał w latach 90
  • 0

#11 ziomalwdz

ziomalwdz

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 28 listopad 2010 - 02:57

oglądałem kiedyś taki film dzieci znajdują grę planszową i grają w njiom pewnego chłopca wciaga do tej gry a dziewczynka przestraszona krzyczy po kilkunastu latach inne dzieci znajdują tą gre i kończą wcześniejszą rozgrywke i uwalniają chłopca jak mówi wam coś to co napisałem i wiecie o jaki film chodzi to prosze o odpowiedz
  • 0

#12 Guest_Luka Wars_*

Guest_Luka Wars_*
  • Guests

Napisano 28 listopad 2010 - 10:17

Jumanji.
  • 0

#13 magdalena125

magdalena125

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 01 grudzień 2010 - 01:47

markolek2. film o ktorym mowisz to stick it
  • 0

#14 cagalli

cagalli

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 05 grudzień 2010 - 04:01

Witam może ktoś wie jaki tytuł posiada ten film :
Film opowiada o mężczyźnie który chyba gra na saksofonie, jakaś cyganka rzuca na niego klątwę że ilekroć będzie miał zbereźne myśli zamieni się w demona, później poznaje jakąś kobietę która mu pomaga w próbie zdjęcia tej klątwy czy jakoś tak, pamiętam jeszcze że gdy się zamieniał w demona nie wiedział co robi, a w miasteczku czy w mieście dochodziło do serii zabójstw i wychodziło niby że to on morduje. Tylko tyle pamiętam jeśli ktoś choć trochę wie co to jest za film proszę o komentarze :)
  • 0

#15 zgredzik90

zgredzik90

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
Neutralna

Napisano 05 grudzień 2010 - 08:40

Szukam filmu napewno premiera przed 2007r

Wulgarny język seks duża ilosci alkoholu imprezy i zbutnowana młodzież
  • 0

#16 michaliasz

michaliasz

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 07 grudzień 2010 - 02:39

Film powstał chyba w latach 90 . pewien chłopiec wpadł do wiru z wodą i przeniósł się do innego świata w którym znajdowały się wojownicze kangury i każdy z tych zwierząt posiadał inną broń ( broń była ich atrybutem ) no i te kangury walczyły ze złem ,a ten chłopiec musiał pomóc im uratować świat i tak dalej i dalej. Proszę o pomoc
  • 0

#17 AndrzejG7

AndrzejG7

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 07 grudzień 2010 - 04:37

A nie jest to czasem ta bajka
http://www.filmweb.pl/Smocze.Wzgorze
tez coś o chłopcu ze średniowiecza co wpadł do wody itd...
  • 0

#18 termi3

termi3

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 08 grudzień 2010 - 08:05

Nie wiem jak ta komedia się nazywała tylko pamiętam aktora jak wyglądał i pamiętam jeszcze że grał w takim filmie.Opowiem wam co pamiętam może uda wam się mi pomóż ;( Więc tak była taka scena to babka była pod autem krajobraz to gdzieś w afryce .. schowała się babka bo ją napadli czy coś takiego no już nie pamiętam w 100% potem tam był właśnie ten koleś z długimi włosami zaproponowała mu jakaś kase żeby ją gdzieś doprowadził no i była potem przygoda chyba też potem było coś takiego że pozyczyli jakieś auto mały bob a to był jakiś wysoki jipp.Tyle pamiętam z tego filmu co on grał.A w tej komedi co grał co szukam całymi dniami na necie i nic ;( to pamiętam tyle że ten gościu też miał tam długie włosy ale był młody 20-25 rok 90 może nawet 80 i np. taka scena wbija do sklepu jest szczelaninka i potem z kartonu leci po kuli sok to koleś się wzioł szklanke i napił xD no ona jest taka hmm głupawa ale niemożliwa śmieszna xD szukam jej i nie mogę znalezc więc tylko potrzebuje nazwę tego filmu co opisałem wam wyżej co grał bo inaczej nie dojdę do jego nazwiska i nie zobaczę nigdy tej komedi proszę was o pomoc.
  • 0

#19 michaliasz

michaliasz

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 09 grudzień 2010 - 09:07

to nie ten
  • 0

#20 MassEffect1

MassEffect1

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów
Neutralna

Napisano 09 grudzień 2010 - 09:47

A ja poszukuje tytułu bajki leciała kilka lat temu jak był jeszcze rtl7 . Opowiadała o drzewie lub grzybie kurde przypomniec sobie nie moge ;(
  • 0