Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdy nie znamy tytułu filmu...

filmu filmy pomocy szukam szukam film pomocy tytułu znam znamy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#21 szachista

szachista

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 23 grudzień 2010 - 08:14

Witam, chcą mi ciachnąć konto za brak postów, co mam zakładać nowe to lepiej coś napiszę :) Jeśli chodzi o ten wątek to krążą mi po głowie różne filmy, które oglądałem lata temu i z sentymentem obejrzałbym znowu :) Jeden to np. animowany filmik, jakieś walki, strzelanki i postać ze skrzydłami, którą chyba zwali Mściciel, niezbyt dobra z tego co pamiętam. Drugiego filmu nieanimowanego pamiętam początek, chyba 3 grubasy grające na stole w jakiegoś pokera czy coś i dużo jakiś żetonów czy tabletek, coś takiego. Potem chyba koleś wyrzuca igłę ze strzykawką przez okno i trafia niechcący w psa, jeśli dobrze pamiętam i jeśli to w ogóle ten sam film :)
  • 0

#22 eraserek

eraserek

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 25 grudzień 2010 - 11:06

ja tez mam takie filmy ktorych tytułow niestety nie znam a zchecia bym sobie je obejrzal jest np taki jeden o chlopcu ktory czyta ksiazke w szkole i pozniej przenosi sie do krainy fantazji i lata na takim duzym psie czy cos takiego fajny filem ale niestety nie pamietam tytlulu pozdor dla wszystkich
  • -1

#23 szachista

szachista

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 25 grudzień 2010 - 06:30

Jak lata na dużym psie to może "Niekończąca się opowieść"? :)
  • -1

#24 elanor86

elanor86

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 26 grudzień 2010 - 11:29

Szukam filmu napewno premiera przed 2007r

Wulgarny język seks duża ilosci alkoholu imprezy i zbutnowana młodzież

Opis dość ogólny, ale pierwsze co mi przyszło do głowy to "Żyć szybko, umierać młodo".
  • -1

#25 arekacer

arekacer

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 27 grudzień 2010 - 12:47

WItam szukam filmu z okolo 2005 r tak mi sie wydaje opowiada on o tym ze spadaja na miasto w ameryce bobmy z pylem i miasto jest objete kwarantanna gra tam koles ktory ukrywa sie w domu zeby sie nie otruc tym pylem i nei wpusza swojej zony zeby sie nie zarazic dosc monotonny film ale fajny na koncu ztego co pamietam wpadaja tam do niego goscie i go zabijaja a dom obwijaja folia mysle ze dobrze to opowiedzialem Z gory dzieki za pomoc :}
  • 0

#26 zgredzik90

zgredzik90

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
Neutralna

Napisano 29 grudzień 2010 - 05:26

Jak się nazywa film wiem że był tak jakby wieczór kawalerski i zabawiali się z panienkami i jeden w łazience zabił niechcący jedną z dziwek a potem zobaczył to jeden z obsługi hotelowej i też go bodajże zabili i wynosili ciała po kawałku coś takiego
  • -1

#27 Kinyasek

Kinyasek

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 39 postów
Neutralna

Napisano 30 grudzień 2010 - 03:36

Leciało w TVN.

Kobieta płynęła jachcikiem z mężczyzną,on zniknął,posądzono ją o zabójstwo,on żył,później była pod nadzorem i uciekła,znalazła swojego męża a zakończyło się to znalezieniem syna,który nie płynął wtedy z nimi.
  • -1

#28 Guest_Luka Wars_*

Guest_Luka Wars_*
  • Guests

Napisano 31 grudzień 2010 - 09:49

Prawdopodobnie Podwójne Zagrożenie:
Filmweb.pl - łeb pełen filmów!

• 0

#29 lorma

lorma

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 19 postów
Neutralna

Napisano 04 styczeń 2011 - 11:23

zgredzik90 - kojarzy mi się "Very Bad Things" - "Gorzej być nie może" z 1998 roku....
  • 0

#30 arekacer

arekacer

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 14 styczeń 2011 - 10:40

kinyasek podwójne ryzyko
  • -1

#31 pavelll13

pavelll13

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 50 postów
Reputacja: 13
Neutralna

Napisano 11 luty 2011 - 11:39

oglądałem kiedyś taki film dzieci znajdują grę planszową i grają w njiom pewnego chłopca wciaga do tej gry a dziewczynka przestraszona krzyczy po kilkunastu latach inne dzieci znajdują tą gre i kończą wcześniejszą rozgrywke i uwalniają chłopca jak mówi wam coś to co napisałem i wiecie o jaki film chodzi to prosze o odpowiedz

Jumanji
  • 0

#32 batiaryga

batiaryga

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
Neutralna

Napisano 01 marzec 2011 - 06:27

Napisał wikingopole w sierpniu 2010:
witam czy pamieta ktos tytul filmu karate z lat 80 90 o chlopaku ktory uczyl sie bic bo dostawal w szkole lanie w jednej ze scen ukazal mu sie bruce lee i pokazal mu jak walczyc bardzo prosze o pomoc dzieki

Myślę że chodzi ci o film "No Retreat No Surrender" z roku 1968. W Polsce film był również znany pod tytułem "Karate tygrys" (kalka niemieckiego tytułu "Karate Tiger"). Reżyserem filmu jest Corey Yuen. Ciekawostka: rolę głównego czarnego charakteru gra Jean-Claude Van Damme.
  • 0

#33 batiaryga

batiaryga

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
Neutralna

Napisano 01 marzec 2011 - 06:34

Witam może ktoś wie jaki tytuł posiada ten film :
Film opowiada o mężczyźnie który chyba gra na saksofonie, jakaś cyganka rzuca na niego klątwę że ilekroć będzie miał zbereźne myśli zamieni się w demona, później poznaje jakąś kobietę która mu pomaga w próbie zdjęcia tej klątwy czy jakoś tak, pamiętam jeszcze że gdy się zamieniał w demona nie wiedział co robi, a w miasteczku czy w mieście dochodziło do serii zabójstw i wychodziło niby że to on morduje. Tylko tyle pamiętam jeśli ktoś choć trochę wie co to jest za film proszę o komentarze :)

"Mój kochanek demon" (My Demon Lover) z r.1987
  • 0

#34 robom85

robom85

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 13 marzec 2011 - 12:19

Witam

Szukam filmu z lat 90-tych, oglądałem go jeszcze na kasecie. Film opowiadał o jakimś żołnierzu który był podobny do jakiegoś przestępcy. Jacyś ludzie z FBI czy coś takiego go szkolili, żeby się pod niego podszył. Wiem, że była taka akcja, że kazali mu jest strasznie dużo kaszanki (o ile dobrze pamiętam) ponieważ ten gangster jej nienawidził i chcieli żeby ten żołnierz też jej nienawidził. Uczyli go jeszcze spostrzegawczości: otóż była taka scena, że chodzili po cmentarzu on musiał zapamiętywać wszystkie napisy na nagrobkach, później jakiś koleś mu mówił nazwisko i on musiał strzelić w tamtym kierunku bo z tamtego miejsca ktoś do niego strzelał.
  • 0

#35 kamil700i

kamil700i

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Neutralna

Napisano 29 marzec 2011 - 10:43

Witam . Od pewnego momentu szukam filmu niestety nie znam jego tytułu . Film jest o facecie który miał wiele kobiet i gdy ktoś z jego rodziny zmarł w testamencie zapisany był na niego (chyba majątek) dostanie go gdy się ustatkuje i gdy przeprosi wszystkie kobiety z którymi sypiał. Pomaga mu w tym prawniczka . Jest to komedia .Ile pamiętałem napisałem:) Za pomoc dzięki:cool:
  • 0

#36 henryk93611

henryk93611

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 59 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 10 kwiecień 2011 - 02:59

szukaj :aktor"Ben Affleck" tytuł" UWIKŁANY"
  • 0

#37 kamil700i

kamil700i

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Neutralna

Napisano 22 kwiecień 2011 - 09:54

Dołączona grafika Szukam filmu

Witam . Od pewnego momentu szukam filmu niestety nie znam jego tytułu . Film jest o facecie który miał wiele kobiet i gdy ktoś z jego rodziny zmarł w testamencie zapisany był na niego (chyba majątek) dostanie go gdy się ustatkuje i gdy przeprosi wszystkie kobiety z którymi sypiał. Pomaga mu w tym prawniczka . Jest to komedia .Ile pamiętałem napisałem:) Za pomoc dzięki:cool:

• 0

#38 RasGrocek

RasGrocek

MuzykaMojąDuszą

• VIP
  • PipPipPip
  • 325 postów
Reputacja: 55
Dobra

Napisano 23 kwiecień 2011 - 09:01

Nie jestem pewien ale ten film to chyba Sexlista 101.
  • 0

#39 kamil700i

kamil700i

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
Neutralna

Napisano 23 kwiecień 2011 - 10:29

nie niestety nie ;/
  • 0

#40 angol111

angol111

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 08 maj 2011 - 09:17

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu tytułu filmu
Film oglądałem początkiem lat 90`. Był to film o skazańcu zesłanym do koloni karnej w australii a za próby ucieczki uwięziony na miniaturowej wysepce a raczej wielkiej skale przy brzegu, wysepka miała nie więcej jak kilkanaście metrów średnicy i bardzo wysokie skaliste brzegi, coś jak klify i spędził tam bardzo długi czas. Jedzenie mu dowozili łódką oprócz namiotu nie było tam nic. W końcu i tak mu się udaje uciec. Film przyniósł kolega z wypożyczalni wideo i były to dwie lub nawet trzy kasety wideo. Coś mi się kojarzy że bohater był z arystokratycznego rodu czy coś w takim stylu.
Dziękuję za każdą odpowiedź.
  • 0