Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdy nie znamy tytułu filmu...

filmu filmy pomocy szukam szukam film pomocy tytułu znam znamy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#41 czarkosia200

czarkosia200

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 09 maj 2011 - 08:49

Ale fajnie, że trafiłam na ten wątek. Szukam filmu z Natali portman o gettcie.
  • 0

#42 arek2999

arek2999

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Neutralna

Napisano 11 maj 2011 - 03:03

Przepraszam jestem nowy wiec nie moge zakladac tematow a nieznalazlem tu nigdzie tematu szukam filmu wiec tu pisze. Szukam filmu Śpij moje maleństwo 1993 roku posiada ktos?
  • 0

#43 dawid7979

dawid7979

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 13 maj 2011 - 09:13

Przepraszam jestem nowy wiec nie moge zakladac tematow a nieznalazlem tu nigdzie tematu szukam filmu wiec tu pisze. Szukam filmu Śpij moje maleństwo 1993 roku posiada ktos?

poszukaj na torrenzt.com , szukaj jednak angielskiego tytulu "Hush Little Baby" po napisy idz na napiprojekt,

a ja szukam filmu dla dzieci, z tego co pamietam to produkcja wschodnia ZSRR,
fabula:
dwojka chlopcow idzie gdzies, ktos ich goni, przedzieraja sie przez martwy las i tam chowaja sie w starym pustym drzewie, ktore zaslania dziure (takiej tajne drzwi :) ). pozniej jeden z nich chyba byl uwieziony, a drugi go ratowal, mial taki super miecz ktory mogl przeciac wszystko.
tylko tyle pamietam, moze ktos kojarzy?

pozdrawiam
  • 0

#44 3diX

3diX

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 110
Dobra

Napisano 06 lipiec 2011 - 11:23

A ja szukam takiego filmu w którym pamiętam jedynie, że akcja działa się w samochodzie, którym nie można było zahamować (ktoś specjalnie założył jakąś blokadę) i chyba kierowała kobieta. W samochodzie było też co najmniej jedno dziecko bo pamiętam że chyba przy końcu uratowano je drugim samochodem, który zrównał się z tym pierwszym i jakoś przeniesiono to dziecko do drugiego auta. Chyba nawet była scena skoku przez most, ale co do tego to nie wiem. Pamiętam to przez mgłę, oglądałem to w TV ale nie pamiętam w którym roku, na pewno od 2002 wzwyż. Więcej grzechów niestety nie pamiętam. Czy komuś to coś mówi? Oczywiście nie chodzi mi o Speed :P
  • 0

#45 92misieq92

92misieq92

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 10 lipiec 2011 - 01:41

szukam filmu i pamiętam tylko tyle gościu zostaje uniewinniony przez sąd z powodu braku dowodów wtedy wstaje i przyznaje się do wszystkiego zadając pytanie sędzinie ilu morderców jest przez nia nadal na wolności po czym grozi jej, że ją zabije tak samo swojego obrońce i kilka tam jeszcze osób (pamiętam tylko tyle, że wcześniej chyba ktoś zabił jego żone i też został uniewinniony z powodu braków dowodów ) trafia do więzienia i stamtąd zaczyna mordować tak jak powiedział
  • 0

#46 arekacer

arekacer

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 17 lipiec 2011 - 07:32

A ja szukam takiego filmu w którym pamiętam jedynie, że akcja działa się w samochodzie, którym nie można było zahamować (ktoś specjalnie założył jakąś blokadę) i chyba kierowała kobieta. W samochodzie było też co najmniej jedno dziecko bo pamiętam że chyba przy końcu uratowano je drugim samochodem, który zrównał się z tym pierwszym i jakoś przeniesiono to dziecko do drugiego auta. Chyba nawet była scena skoku przez most, ale co do tego to nie wiem. Pamiętam to przez mgłę, oglądałem to w TV ale nie pamiętam w którym roku, na pewno od 2002 wzwyż. Więcej grzechów niestety nie pamiętam. Czy komuś to coś mówi? Oczywiście nie chodzi mi o Speed :P

Raczej napewno jest to SPEED NIEBEZPIECZNA PRĘDKOŚĆ Z Keanu Reeves
  • 0

#47 siw105

siw105

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 08 wrzesień 2011 - 09:33

prosze o pomoc poszukuje filmu o chłopaku który był kaleką penwego razu (w jakiejsc tamie czy cos w tym stylu) wpadł to wodnego wiru budzac sie w lesie napotykajac wojowników (podajrze były to kangury) POMOCY!!!!
  • 0

#48 rysiudajbuzi

rysiudajbuzi

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 13 wrzesień 2011 - 10:53

prosze o pomoc poszukuje filmu o chłopaku który był kaleką penwego razu (w jakiejsc tamie czy cos w tym stylu) wpadł to wodnego wiru budzac sie w lesie napotykajac wojowników (podajrze były to kangury) POMOCY!!!!

Wirtualni wojownicy -
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=293

• 0

#49 Azazir

Azazir

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 16 wrzesień 2011 - 09:59

z tego co kojarzę to karate tygrys
  • 0

#50 Kleksu253

Kleksu253

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 22 wrzesień 2011 - 09:39

Film opowiada o dwóch dobrych przyjacielach z murzyńskiej dzielnicy. Prowadzili ze znajomymi grupę breakdance bodajże, i byli kurierami jakiegoś dilera czy kogośtam. Jakaś inna grupa rzuciła im wyzwanie o kasę, przegrali bo zdradził ich jeden z ich tancerzy, a po jakimś czasie ten pierwszy zaczął kręcić z siostrą tego drugiego, nie pojechał z nim przewieźć towar, i go pobili i okradli. Wszystko kończy się walką breakdance gdy jakaś facetka szukała ludzi do klipu. Jak ktoś kojarzy film to niech pilnie poda tytuł, z góry dziękuję :P
  • 0

#51 zaxchest94

zaxchest94

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 11 październik 2011 - 10:02

Witam, poszukuje Tytułu filmu Science fiction emitowanego parę ładnych lat do tyłu na TV4 o Jakimś gościu z długimi włosami, który miał taką zbroje (coś jak batman) i w niej latał. Miał jeszcze jakiś laser zamiast oka. Z góry thx za pomoc.
  • 0

#52 jan163

jan163

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów
Neutralna

Napisano 14 październik 2011 - 09:55

Witam, szukam tytułu filmu który brał udział w WFF Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy , Konkurs Międzynarodowy 2011. Film opowiada o grupie nastolatków i ich problemach seksualnych, wciągają narkotyki etc. Film pochodzi z Kazachstanu
  • 0

#53 Guest_Rydzu.pl_*

Guest_Rydzu.pl_*
  • Guests

Napisano 14 październik 2011 - 05:50

Może tutaj spróbuj poszukać
http://www.filmweb.pl/awards/WFF/2011

• 0

#54 Pietrek123

Pietrek123

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 15 październik 2011 - 11:55

Zna ktoś może tytuł filmu, który opowiadał o gościu, któremu zabili żonę i bodajże córkę, on później dorwał tych typów i jednego pokroił na części. Za to trafił do więzienia, a tam wykopał sobie tunel, nikt o tym nie wiedział i on organizował zamachy.
  • 0

#55 Cripex

Cripex

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
Reputacja: 120
Dobra

Napisano 16 październik 2011 - 02:29

Poszukuję tytułu pewnego filmu który kiedyś obejrzałem w TV. Opowiadał on o katastrofie lotniczej gdzieś wysoko w górach gdzie leżał wieczny śnieg. Ludzie tak długo czekali na pomoc, że zaczęli jeść ciała ofiar tego lotu (najpierw ich pochowali w ziemi, a gdy zabrakło żywności wykopywali ich ze śniegu i kroili kawałkiem szkła). Parę ekspedycji wyruszało ale wracali bo nic nie znajdowali albo było za zimno. Koniec końców udało im się dotrzeć co cywilizacji i uratować pozostałych przy życiu.

Na wiki znalazłem takie coś i to chyba był film właśnie na podstawie tej katastrofy...
Katastrofa lotu Fuerza Aérea Uruguaya 571
  • 0

#56 P310

P310

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Neutralna

Napisano 17 październik 2011 - 02:47

Poszukuję tytułu pewnego filmu który kiedyś obejrzałem w TV. Opowiadał on o katastrofie lotniczej gdzieś wysoko w górach gdzie leżał wieczny śnieg. Ludzie tak długo czekali na pomoc, że zaczęli jeść ciała ofiar tego lotu (najpierw ich pochowali w ziemi, a gdy zabrakło żywności wykopywali ich ze śniegu i kroili kawałkiem szkła). Parę ekspedycji wyruszało ale wracali bo nic nie znajdowali albo było za zimno. Koniec końców udało im się dotrzeć co cywilizacji i uratować pozostałych przy życiu.

Na wiki znalazłem takie coś i to chyba był film właśnie na podstawie tej katastrofy...
Katastrofa lotu Fuerza Aérea Uruguaya 571

to jest film 'Alive, dramat w Andach' z 1993 roku

Zna ktoś może tytuł filmu, który opowiadał o gościu, któremu zabili żonę i bodajże córkę, on później dorwał tych typów i jednego pokroił na części. Za to trafił do więzienia, a tam wykopał sobie tunel, nikt o tym nie wiedział i on organizował zamachy.

przychodzi mi do głowy film Law Abiding Citizen lub Punisher

Sam szukam tytułu francuskiego horroru. Dziewczynka była przetrzymywana w zamknięciu, w ramach okrutnych badań, po oswobodzeniu przez całe życie ma schizy że nachodzi ją zjawa, zmaltretowana kobieta której w przeszłości nie pomogła. Gdy dorasta postanawia ją odnaleźć, znajduję dom oprawcy, w podziemiach mieści się laboratorium, morduje ona mieszkańców i ratuje tamtą kobietę która okazuje się być już prawie zwierzęciem, następnego dnia przybywają 'nadzorcy' laboratorium i zakuwają dziewczynę na miejsce tej uratowanej i prowadzą na niej eksperymenty. Na końcu okazuje się że oni próbują doprowadzić człowieka do pasji przez ciągłe znęcanie się i zadawanie cierpień. Udaje im się to, dziewczyna przekazuje starej babie 'relację' z życia po śmierci, baba ma wygłosić publicznie to zeznanie i tuż przed przemówieniem strzela sobie w głowę.
Pamiętam że tytuł filmu krążył jakoś wokół przepowiednia, świadectwo, relacja cos takiego. Oglądał ktoś?

• 0

#57 P310

P310

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Neutralna

Napisano 17 październik 2011 - 02:50

szukam filmu i pamiętam tylko tyle gościu zostaje uniewinniony przez sąd z powodu braku dowodów wtedy wstaje i przyznaje się do wszystkiego zadając pytanie sędzinie ilu morderców jest przez nia nadal na wolności po czym grozi jej, że ją zabije tak samo swojego obrońce i kilka tam jeszcze osób (pamiętam tylko tyle, że wcześniej chyba ktoś zabił jego żone i też został uniewinniony z powodu braków dowodów ) trafia do więzienia i stamtąd zaczyna mordować tak jak powiedział

to też jest opis filmu Law Abiding Citizen, Prawo zemsty po polsku chyba
  • 0

#58 kakarotto78

kakarotto78

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 18 październik 2011 - 07:36

szukam filmu w którym na policję przychodzi gość i przedstawia się jako nikt
ma chyba zanik pamięci ale coś mu zaczyna sie przypominać
proszę o pomoc.
  • 0

#59 bachus86

bachus86

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 30 październik 2011 - 08:32

Szukam filmu, którego akcja toczy się na Dzikim Zachodzie. Główna bohaterka mieszka w chacie na odludziu z dwiema córkami oraz partnerem. Pewnego dnia zjawia się ojciec kobiety, ale nie jest mile widziany. Niedługo potem partner bohaterki zostaje brutalnie zabity - jak się później okazuje przez Indian, a starsza córka porwana. Kobieta wyrusza na poszukiwania, a pomaga jej w tym ojciec.
Jeśli to nie wystarczy, to pamiętam jeszcze kilka szczegółów.
  • 0

#60 Tech31

Tech31

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
Reputacja: 24
Dobra

Napisano 31 październik 2011 - 02:51

Sam szukam tytułu francuskiego horroru. Dziewczynka była przetrzymywana w zamknięciu, w ramach okrutnych badań, po oswobodzeniu przez całe życie ma schizy że nachodzi ją zjawa, zmaltretowana kobieta której w przeszłości nie pomogła. Gdy dorasta postanawia ją odnaleźć, znajduję dom oprawcy, w podziemiach mieści się laboratorium, morduje ona mieszkańców i ratuje tamtą kobietę która okazuje się być już prawie zwierzęciem, następnego dnia przybywają 'nadzorcy' laboratorium i zakuwają dziewczynę na miejsce tej uratowanej i prowadzą na niej eksperymenty. Na końcu okazuje się że oni próbują doprowadzić człowieka do pasji przez ciągłe znęcanie się i zadawanie cierpień. Udaje im się to, dziewczyna przekazuje starej babie 'relację' z życia po śmierci, baba ma wygłosić publicznie to zeznanie i tuż przed przemówieniem strzela sobie w głowę.
Pamiętam że tytuł filmu krążył jakoś wokół przepowiednia, świadectwo, relacja cos takiego. Oglądał ktoś?[/COLOR]

Martyrs
  • 0