Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Panda - wasza opinia.

opinia panda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ingela777

Ingela777

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 79 postów
Reputacja: 23
Dobra

Napisano 18 kwiecień 2008 - 10:09

Panda jest antywirusem, który jak zapewniają producenci pozwala na ochronę danych przed wszelkimi zagrożeniami z internetu.

Dołączona grafika

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie pandy:

http://www.pandasoftware.com.pl/home/

Panda oferuje również bezpłatny scan waszych komputerów:

Bezpłatny antywirus online. Active Scan. Panda Software.

Czy kiedykolwiek korzystaliście z Pandy? Jak wam się podoba? Co o niej myślicie?:rolleyes:
  • 0

#2 dawid.18

dawid.18

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 64 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 25 maj 2008 - 03:07

Witam.Miałem Pande ale usunąłem poniważ:
-bardzo zwalnia kompa
-wpuszcza wirusa,a dopiero potem je wykrywa (niestety potem nie wszystkie wirusy da się usunąć):(
Więc moim zdaniem Panda nie jest dobrym antywirusem dla naszych komputerów.Ja polecam Avast Home Edition.:)
  • 0

#3 Exip♫

Exip♫

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 2316 postów
Reputacja: 793
Bardzo dobra

Napisano 25 maj 2008 - 05:42

Fanów pandy przepraszam, ale wdg. mnie to badziew. Eset lepszy, i praktycznie nie zamula kompa. Złe wspomnienia mam po pandzie.
  • 0

#4 Guest_Kuler_*

Guest_Kuler_*
  • Guests

Napisano 31 maj 2008 - 09:10

Powiem krótko i na temat SHIT i nic więcej nie polecam

Kaspersky / NOD 32 - polecam :)
  • 0

#5 Einstain

Einstain

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 07 czerwiec 2008 - 08:40

Miałem kilka wirusów na kompie. Instalowałem antywirusa skanowałem dysk. Próbowałem usunąć wirusy. Odinstalowywałem program i instalowałem następny itd.
Oto wyniki:

Avast wykrył 2 wirusy. (nie usunął)
Panda wykryła 4 wirusy. (nie usunęła)
Kaspersky wykrył 11 wirusów. (usunął 9)

Nie polecam avasta i pandy.

Ewentualnie AVG

Jeśli chcemy zapewnić sobie kompletną ochronę polecam Kaspersky lub NOD 32.
  • 0

#6 mctechnic

mctechnic

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 10 czerwiec 2008 - 06:44

Nie chcę nic mówić ale Panda nie jest dobrym antywirusem. Miałem ją kiedyś i blokowała mi neostrade przez co nie miałem dostępu do internetu. Jak przedmówca powiedzial przepuszcza wirusy do kompa. Teraz mam Kasperskiego i jestem bardzo zadowolony. Nie odczuwam różnicy w działaniu z lub bez. Wykrywa prawie wszystkie wirusy i ma mało fałszywych alarmów.
  • 0

#7 Ponury93

Ponury93

Taki Sobie Precylek

• Precylek
  • PipPipPip
  • 356 postów
Reputacja: 488
Bardzo dobra

Napisano 12 lipiec 2008 - 10:23

Panda to badziewie. Moge powiedzieć to samo co przedmówcy:
- wpuszcza wirusa
- muli kompa
- blokuje dostęp do internetu.
  • 0

#8 frosty

frosty

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 14 lipiec 2008 - 07:33

Zgadzam sie z przedmowcami apropos pandy-kiepski Polecam kasperski,bitdefender,nod Zwracam jednak uwage,ze warto miec internet security a nie antywirus, Juz mialem PCillin(trend micro)chyba pierwszy 2-lalta temu mial funkcje samouczenia sie; kasperski b.dobry nie s[powalnia; norton(spowalnia); aktualnie Bitdefender b.dobry; na lapie mam tegoroczny McAfee security center ok frosty
  • 0

#9 Cissek

Cissek

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1341 postów
Reputacja: 740
Bardzo dobra

Napisano 23 lipiec 2008 - 05:57

panda nie wykrywa dużej ilości wirów, kasperski jest przewrażliwiony - zostaje avast :D
  • 0

#10 Kcurek

Kcurek

Wielki pomocnik :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 3255 postów
Reputacja: 1840
Świetna

Napisano 23 lipiec 2008 - 06:10

Panda to badziewie. Moge powiedzieć to samo co przedmówcy:
- wpuszcza wirusa
- muli kompa
- blokuje dostęp do internetu.

Co tu dużo gadać, w 100% popieram zacytowanego wyżej usera.
  • 0

#11 Lord Hirek

Lord Hirek

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 24 lipiec 2008 - 06:02

Powiem tak nie polecam pandy ponieważ nie raz przez nią sie przejechałem..... a po za tym komp mi przy niej nie wyrabiał(zależy jakiego masz kompa)jak masz dobrego kompa to polecam Kasperski jak gorszego to avast wystarczy .a taki na marginesie (nie wiem czy tak dalej jest) jak miałem Pande to po odinstalowaniu programu on dalej był i musiałem z rejestru wywalać ;p
  • 0

#12 dawid.18

dawid.18

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 64 postów
Neutralna

Napisano 27 lipiec 2008 - 09:48

Ogólnie panda jak ma wirusa to sama tego nie wykrywała u mnie dopiero gry skanowałem to znalazłem gdzieś około 10tysięcy wirusów i z 30 trojanów:(
Także nie polecam pandy i napewno ma jeszcze wiele wad
  • 0

#13 ziomalu

ziomalu

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
Reputacja: 56
Dobra

Napisano 06 sierpień 2008 - 01:17

moja siorka to miała przy procku 1.8 i 1gb ram i zamulało lekko i raz ałapała trojana od tamtej pory korzysta z avasta ;)
  • 0

#14 Archi777

Archi777

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 86 postów
Reputacja: 80
Dobra

Napisano 05 wrzesień 2008 - 01:14

ja tam polecam moj zestaw SpyBoy wykrywa robaczki i jest w pelni darmowy i zajefajny, Ad-Aware SE Personal wykrywa trojanki i dobrze je wycina i nod32 ladnie blokuje padzewy wirusowe ktorych pelno na stronach. jesli ktos chce to moze zamiast nod32 to dac eset smart jak mniemam to jest ten sam producent tyle ze eset ma w sobie jeszcze firewalla bardzo skutecznego
  • 0

#15 McAffey

McAffey

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
Neutralna

Napisano 13 wrzesień 2008 - 10:24

Panda to wg mnie porażka ale jak się nie wymaga za dużo od kompa to do darmowy avast wystarczy (ja używam aviry wykrywalnością wirusów wiele się nie różnią ale nie ma tych tekstów typu "baza wirusów została zaktualizowana " przez które często zacinała się gra).Jak się dużo ściąga i pracuje na pcecie to trzeba sie już uzbroić w jakiegoś Kaspersky lub NOD 32 ja sam nigdy takich nie potrzebowałem więc na ich temat wypowiedzieć się niemogę.Pozdrawiam
  • 0

#16 adam33501

adam33501

BOB BUDOWNICZY

• Precylek
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 1137
Świetna

Napisano 07 październik 2008 - 07:06

Dziwne wypowiedzi dlamnie to tak jakby porównywac jazdę rowerem górskim i normalnym zawsze coś niebędzie pasować do siebie a co do wirusów itd itp to najlepiej niekożystać z kompa i internetu i po problemie.Mam Pande i jak narazie okey-od1,5 roku tylko raz musiałem robic format ale to na swoje życzenie bo panda dawała komunikat że plik jest szkodliwy pozatym z tego co się orientuję to przeważnie to internauci popełniają błedy i wchodzą gdzie nietrzeba i sami się proszą o problemy a nato tylko czekają.
  • 0

#17 Rafaloi

Rafaloi

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 99 postów
Reputacja: 27
Dobra

Napisano 08 październik 2008 - 02:57

Miałem pandę dawno temu ale nie polecam dziadostwo :/
A co do kolegi co piszę że avast wykrył 2 wirusy i nie usunął to mówię AVAST NIE USUWA NIE USUWA I NIE BĘDZIĘ TEGO SAMODZIELNIE ROBIŁ
Jak masz cenne dane na kompie NOD bądź Kasperczaka
Avast jest dobry panda też ie jest najgorsza ale nie jest dobra
Śmieszy mnie to że piszecie że bloczy wam neta że się wejść nie da no to jest źle ustawione i tyle
  • 0

#18 miro066

miro066

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 08 październik 2008 - 03:28

Zgadzam się z resztą opinii i stanowczo polecam avast jest o wiele lepszy i przede wszystkim odrazu wykrywa wirusy
  • 0

#19 gruby8

gruby8

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 13 październik 2008 - 07:44

to jest jedno wielki g... nie obrażając nikogo ale nie polecam tego antywirusa zamula kompa nie wykrywa wirusów i blokuje neta.
  • 0

#20 wasil1

wasil1

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 14 październik 2008 - 09:11

Miałem kiedyś Pandę, ale wersję 2006. A jakże, legalną. Zero problemów z wirusami, trojanami itp. badziewiem. Z netem też współpracowała bezproblemowo, wystarczyło dobrze ją skonfigurować. Ściągnąłem więc wersję testową 2007 (zostałem betatesterem) i tu rozczarowanie. Program i system wyraźnie wolniej chodził, zabierał zbyt dużo zasobów systemowych. Zrezygnowałem więc z pandy na rzecz F-Secure Internet Security 2007. Bardzo dobry antywirus z firewallem lecz za drogi w nowej wersji. Teraz używam ESET-a Smart Security i nie narzekam.
  • 0