Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Szybkie kredyty chwilówki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Samuel_L_Jackson

Samuel_L_Jackson

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10 sierpień 2014 - 01:08

Ostatnio te chwilówki zrobiły się dosyć popularne. Niektórzy przestrzegają jednak aby być ostrożnym bo można się nieźle naciąć. Moim zdaniem to nie wszystkie firmy tego typu są złe, ktoś może korzystał z usług takej placówki? Interesuje mnie ta kwestia bo sam chcę wziąć szybko pożyczkę, ale nie chcę dołączyć do "grona" naciętych. 
Niektóre umowy są pisane w ten sposób, że zwykły śmiertelnik nie jest w stanie ich do końca zrozuieć, a niektóre zawierają znów jakieś ukryte treści. Jak się odnaleźć w tym wszystkim...? 

• 0

#2 jaanula

jaanula

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 07 październik 2014 - 06:40

Masz racje, firmy są różne. Niektóre dadzą kredyt każdemu i potem sa problemy, a w innych mają podejście bardziej życiowe, trzeba być obywatelem Polski, mieć źródło dochodu, niekoniecznie umowę o pracę, wiadomo, ze taka osoba kredyt spłaci. Inna różnica to oprocentowanie, inne opłaty i czas kredytowania (niektóre firmy liczą to w dniach, a inne w miesiącach). Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką to może pomyśl o AASA? Znasz? Nam zdarzyło się już z ich usług skorzysać (sąsiad nas zalał i potrzebny był pilny remont). Pieniądze mieliśmy następnego dnia, kredyt wzięliśmy na 18 miesięcy i nikt nas co tydzień nie nachodził po spłatę, jak to czasami z chwilówkami bywa ;)

• 0

#3 Samuel_L_Jackson

Samuel_L_Jackson

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08 październik 2014 - 09:43

Jakoś nie specjalnie słyszałem o Aasa, nie było mi chyba dane w każdym razie. Jak wygląda u nich branie pożyczki od strony formalnej? To mnie intryguje najbardziej. 

• 0

#4 mazi07

mazi07

Świeżak

• Świeżak
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 28 styczeń 2016 - 11:29

ostatnio dużo w telewizji jest Wonga.com. Znajomy się skusił i nie narzekał na koszta. Oddał wszystko w terminie oczywiście. 

• 0