Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Konto dla osoby prywatnej - osobiste

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Samuel_L_Jackson

Samuel_L_Jackson

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09 czerwiec 2017 - 08:29

Szukam dla siebie nowego banku, przeglądam wszelakie oferty, których jest dużo. Na oku mam m.in. Nest Bank, tak mi jakoś w oko wpadł, ale czy ktoś miał z nimi do czynienia? Chciałbym się po prostu coś niecoś szerzej o nich dowiedzieć.

• 0

#2 opiekunnestbank

opiekunnestbank

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 12 czerwiec 2017 - 06:03

Szanowny Panie, w Nest Banku oferujemy bezwarunkowe konto bankowe (Nest Konto), w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto może Pan otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisze Pan dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

• 0

#3 Samuel_L_Jackson

Samuel_L_Jackson

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Neutralna

Napisano 13 czerwiec 2017 - 04:28

No dobrze, a gdzie znajdę ewentualną mapę oddziałów waszego banku? Bo nie mam pojęcia czy w mojej okolicy się znajduje.

• 0

#4 opiekunnestbank

opiekunnestbank

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 21 czerwiec 2017 - 01:09

Szanowny Panie, pełna listę oddziałów Nest Banku znajdzie Pan dzięki wyszukiwarce, która jest udostępniona na stronie nestbank.pl/oddzialy-i-placowki.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

• 0

#5 patryk.tracz

patryk.tracz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 26 czerwiec 2017 - 11:10

Daj sobie spokój z tym Nestem. Aplikacja jest baaaardzo średnia, żeby nie powiedzieć, że kijowa. Korzystałem z tej aplikacji na Androidzie, ale gdy zmieniłem na Lumie, to niestety, ale nie mogłem sciągnąc ich apki, bo jej po prostu nie ma... sam bank też średniak. Konto jak konto, ale oprócz tego nic więcej - żadnych bonusów dla klientów... zdecydowanie bardziej wolę inne tego typu konta. Dla przykładu w Orange Finanse jest spoko, w mBanku z tego co słuszałem też. 

• 0

#6 Samuel_L_Jackson

Samuel_L_Jackson

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Neutralna

Napisano 04 lipiec 2017 - 05:39

Zrobiłem mimo wszystko porównanie kilku różnych ofert z różnych banków, i wychodzi na to, że na podium wybija się akuratnie Nest Bank. Spróbuję, nic mnie to nie kosztuje w końcu konto jest darmowe, zdanie wyrobię sobie w tym przypadku sam :)

• 0