Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Długie oczekiwanie na zwrot tabletu z reklamacji

długie oczekiwanie reklamacji tabletu zwrot

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 nikko1995

nikko1995

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 89 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 09 czerwiec 2013 - 11:44

Witam
W grudniu dostałem tablet, w lutym uszkodzeniu uległa ładowarka, tablet poszedł na gwarancje do sklepu.
do tej pory nie otrzymałem tego tabletu, kilkukrotnie w sklepie pytałem o ten tablet, sprzedawca próbował się za każdym razem wykręcać, a to że wysłane, a to że kurier został wysłany i że jutro powinien być.
Dopiero w piątek otrzymałem informację o tym, że tablet czeka na paczkę zbiorczą.
I teraz pytanie, czy nie ma jakiegoś prawa o tym ile może trwać całkowity czas po zgłoszeniu reklamacji?
Nie znam się zbytnio na tym temacie, więc proszę o pomoc czy mogę coś zrobić aby w końcu otrzymać ten tablet, bo bez przesady że na samą naprawę ładowarki czeka się 4 miesiące.
Pozdrawiam
  • 0

#2 mateuszzz0

mateuszzz0

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 11 czerwiec 2014 - 05:53

Czesc, Pare lat pracowalem w sieci agd/rtV(tej ktora jest teraz w upadlosci) U Nas serwis wygladal nastepujaco: jesli przynosiles sprzet do nas my wysylalismy go do centrali nastepnie centrala na serwis producenta. Jesli nasza serwisantka sie ociagala sprzet czasem potrafil u nas lezec pare tygodni. Idz do sklepu w ktorym serwisowales i krzycz ile sie da. To zawsze dziala. Niektorzy producenci maja dziwnie skonstruowane gwarancje tak zeby wygodnie bylo dla nich nie dla klienta. Wiele ludzi o tym nie wie nie czytajac warunkow gwarancji. 

sory za odkop/ ale keidys komus moze to troche naswietli problem z serwisem

Użytkownik mateuszzz0 edytował ten post 11 czerwiec 2014 - 05:55

• 0