Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Partia polityczna

partia polityczna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Z jaką*partią*się*utożsamiasz? (8 użytkowników oddało głos)

Z jaką*partią*się*utożsamiasz?

1. Platforma Obywatelska RP (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Prawo i Sprawiedliwość (3 głosów [37.50%])

Procent z głosów: 37.50%

3. Ruch Palikota (2 głosów [25.00%])

Procent z głosów: 25.00%

4. Polskie Stronnictwo Ludowe (0 głosów [0.00%])

5. Sojusz Lewicy Demokratycznej (0 głosów [0.00%])

6. Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro (0 głosów [0.00%])

7. Inna (napisz swój wybór w poście) (3 głosów [37.50%])

Procent z głosów: 37.50%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Diabeł

Diabeł

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 501 postów
Reputacja: 1714
Świetna

Napisano 16 grudzień 2012 - 04:07

Czy istnieje partia polityczna z którą się utożsamiacie lub ma cele (dzięki Tom ;)) której są zbliżone do Waszych?

Swój wybór, postarajcie się uargumentować

P.S.
Dodałem ankiete ;) Jest ona anonimowa więc nie musicie się bać.

Użytkownik Diabeł edytował ten post 16 grudzień 2012 - 04:11

• 0

#2 Sweetlady

Sweetlady

niezłomna

• VIP
  • PipPipPip
  • 126 postów
Reputacja: 751
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 04:20

z żadną...jestem chora na sam dźwięk słowa "polityka"...same pasibrzuchy,które dorywają się do "koryta" i nie robią nic tylko ciągną jak długo się da...to tyle :P
  • 0

#3 Farciarz

Farciarz

Seven Pounds

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 731 postów
Reputacja: 232
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 05:01

Kongres Nowej Prawicy. Poza tym dziwi mnie, że nie ma takiej opcji w ankiecie gdzie JKM to jedyny człowiek który by nas wyciągnął z tonącego okrętu.

Użytkownik Farciarz edytował ten post 16 grudzień 2012 - 05:03

• 0

#4 vremenia

vremenia

Trial Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 640 postów
Reputacja: 150
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 05:30

Szkoda że 2 nie można zaznaczyć, jestem też za SP.
  • 0

#5 Farciarz

Farciarz

Seven Pounds

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 731 postów
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 06:07

Szkoda że 2 nie można zaznaczyć, jestem też za SP.

a co takiego te 2 partie mogą zrobić? krytykować PO, naobiecywać, zadłużać w dalszym ciągu RP i tak jest z wszystkimi partiami które są w ankiecie. Piszcie proszę co wam się w danej partii podoba bo jak zobaczę za miesiąc wyniki tej ankiety to się chyba załamię. Niczego was historia nie nauczyła i nie nauczy. Dlaczego argumentem dla PIS-u jest to, że krytykują PO i Rosję...dojdą do władzy PO się z nimi zamieni tylko rolą, g....o osiągną, Rosja poczeka i UE 4 lata albo rząd obalą(chyba, że towarzysze mają kolejną metalowa brzozę w zapasie), PO wróci i znowu będziecie płakać. Nie ma czegoś takiego jak wybieranie mniejszego zła. Potrzebujemy się zamknąć jak Białoruś, odciąć od Unii, rozpierdzielić burdel i przepiź...ć kilka lat w biedzie by za kilka lat z nowymi reformami wyjść z tego bagna. Inaczej się nie da, tu trzeba gości z jajami, a nie starych SB-ków i komuchów, którzy potrafią tylko kraść, a o gospodarce dzieci w przedszkolu maja większa wiedzę. Lepiej walczyć z pedofilią o księży i o tolerancja do homoseksualistów...

Różnica miedzy KNP, a bandą jest taka, że JKM nie obiecuje wam niczego. Nikomu nie zabierze nikomu nic nie da. Ciekawe czy znajdzie się polityk, który zgodziłby się na telewizyjna debatę z nim... zresztą jaka TV go puści na antenie jak wszystko pod kontrola bandy czworga.
  • 0

#6 vremenia

vremenia

Trial Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 640 postów
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 07:04

Byłem 5m od Mikke, nie urzekł mnie. Dużo gada, tyle i tyle. Ale to się nigdy nie stanie. Nie ma poparcia, i słusznie. Bo gdy przyjdzie co do czego to Korwin nie da rady, nic nie obiecuje bo i nic nie zrobi. Jeździ tylko po Polsce ze swoimi wykładami, i myśli że zbierze elektorat. Osobiście nic do niego nie mam, ale jest mi bliżej do partii Kaczyńskiego i Ziobro.
  • 0

#7 Diabeł

Diabeł

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 501 postów
Reputacja: 1714
Świetna

Napisano 16 grudzień 2012 - 09:05

Farciarz dodałem do ankiety te partie, które akurat są w sejmie. Poza tym masz jeszcze opcje "Inna".
  • 0

#8 Farciarz

Farciarz

Seven Pounds

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 731 postów
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 09:05

Byłem 5m od Mikke, nie urzekł mnie. Dużo gada, tyle i tyle. Ale to się nigdy nie stanie. Nie ma poparcia, i słusznie. Bo gdy przyjdzie co do czego to Korwin nie da rady, nic nie obiecuje bo i nic nie zrobi. Jeździ tylko po Polsce ze swoimi wykładami, i myśli że zbierze elektorat. Osobiście nic do niego nie mam, ale jest mi bliżej do partii Kaczyńskiego i Ziobro.

a która partia więcej robi niż mówi? PiS? Dlaczego uważasz, ze nie da rady? JKM-a głównym celem jeżdżenia po kraju nie jest zbieranie poparcia lecz nadzieja, że ludzie zaczną używać rozumu zamiast dawać się manipulować. Mam wrażenie, że nie znasz poglądów JKM-a skoro to co mówi cię nie przekonuje(np amerykański system sądowniczy, brak podatku na więzienia, wolny rynek, wyjście z Unii, prywatyzacja służby zdrowia itd.).
  • 0

#9 ToJam

ToJam

Precylowy Weteran

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 455 postów
Reputacja: 330
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 09:29

Ruch Palikota daje nadzieje na lepsze jutro. PO to hipokryci i jak nie muszą nic co obniży poparcie w sondażach. PIS i SD pokazały przez dwa lata paranoje korupcji, a obecnie smoleńska. SLD po Rywinie brak pomysłu...
  • 0

#10 vremenia

vremenia

Trial Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 640 postów
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 09:31

Bo JKM to właśnie manipulant podobnie jak Palikot, aby tylko narobić szumu. Jak widać zbiera zwolenników. Może przekroczy 2% poparcia teraz ;) miał dawać każdemu bodaj po milion zł jak go wybiorą. Mało kto bierze go poważnie, bardziej jako taki polityczny-showman uchodzi.
  • 0

#11 Farciarz

Farciarz

Seven Pounds

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 731 postów
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 09:59

Bo JKM to właśnie manipulant podobnie jak Palikot, aby tylko narobić szumu. Jak widać zbiera zwolenników. Może przekroczy 2% poparcia teraz ;) miał dawać każdemu bodaj po milion zł jak go wybiorą. Mało kto bierze go poważnie, bardziej jako taki polityczny-showman uchodzi.

manipulant ;D(podaj mi przykład w jaki sposób manipuluje ludźmi)? czy mówienie prawdy jest robieniem z siebie showman-a? przecież wyraźnie podkreśla, że nie zabierze nikomu i nie da to dlaczego siejesz jakieś informacje wyssane z palca?

Ruch Palikota daje nadzieje na lepsze jutro. PO to hipokryci i jak nie muszą nic co obniży poparcie w sondażach. PIS i SD pokazały przez dwa lata paranoje korupcji, a obecnie smoleńska. SLD po Rywinie brak pomysłu...

PO = Ruch Palikota + tolerancja na homoseksualizm + anty PO na pokaz.

Użytkownik Farciarz edytował ten post 16 grudzień 2012 - 10:02

• 0

#12 vremenia

vremenia

Trial Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 640 postów
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 10:05

Podtrzymuję swoje zdanie, Mikke niby ma receptę, chodź nigdy jej nie ziści bo jest zbyt absurdalna... to samo co Palikot. To tak jakby wierzyć za rok wszyscy będziemy mieli pracę i zniknie bezrobocie, to się nie ziści. Skoro Mikke jest cudotwórcą to dlaczego tak mało osób go popiera?! skoro to takie wspaniałe te jego myśli... wszyscy są manipulowani tak? :green: faceta po prostu nikt nie bierze serio, nawet jakby mówił nie wiem co itd.

Użytkownik vremenia edytował ten post 16 grudzień 2012 - 10:07

• 0

#13 ToJam

ToJam

Precylowy Weteran

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 455 postów
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 10:14

Vremenia Palikot nie bałby się jak PO podjąć decyzje wbrew sondażom i nie byłby podejrzliwy i obrażalski jak PIS i SP.
  • 0

#14 Farciarz

Farciarz

Seven Pounds

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 731 postów
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 10:21

Podtrzymuję swoje zdanie, Mikke niby ma receptę, chodź nigdy jej nie ziści bo jest zbyt absurdalna... to samo co Palikot. To tak jakby wierzyć za rok wszyscy będziemy mieli pracę i zniknie bezrobocie, to się nie ziści. Skoro Mikke jest cudotwórcą to dlaczego tak mało osób go popiera?! skoro to takie wspaniałe te jego myśli... wszyscy są manipulowani tak? :green: faceta po prostu nikt nie bierze serio, nawet jakby mówił nie wiem co itd.

Jak można uzyskać poparcie bez mediów? bez debat? przykro mi bardzo ale banda czworga trzyma koryto dlatego KNP ma 1-2%. Wyobrażasz to sobie, że pozwalasz partii z innymi poglądami i lekarstwem na naprawę RP na objęcie władzy i lecisz na bruk bo jesteś nie potrzebny i okazuje się, że twoja partia okłamywała i okradała społeczeństwo od upadku komuny?

Zresztą co to za demokracja skoro wygrywa partia która ma media i kasę?

wszyscy są manipulowani tak?

większość.

Ponawiam pytanie w jaki sposób JKM manipuluje społeczeństwem skoro napisałeś, że nikt go nie bierze na poważnie?

Vremenia Palikot nie bałby się jak PO podjąć decyzje wbrew sondażom i nie byłby podejrzliwy i obrażalski jak PIS i SP.

Sondaże kłamią(zawsze). Jest to najprostsza forma kłamstwa i manipulacji.

Użytkownik Farciarz edytował ten post 16 grudzień 2012 - 10:25

• 0

#15 SATAN

SATAN

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 1016 postów
Reputacja: 659
Bardzo dobra

Napisano 16 grudzień 2012 - 10:21

Ruch Palikota daje nadzieje na lepsze jutro.

Paliglup to tylko robi z siebie pajaca, jak amerykanska gwiazda wszystko powie, do wszystkie sie przyzna zeby miec o chociaz 1% wiecej poparcia, tak jak zalegalizowanie maryski czy co tam chcial zeby go mlodziez popierala, przyjmowanie do siebie pedala Biedronia i jakas babe traswestytke. JKM wlasnie dlatego ma malo poparcia bo nie obiecuje nie wiadomo czego jak inni, a glupie ludziska wola wierzyc w te ich obiecanki, ma swoje przekonania i sie ich trzyma, napewno chce sie nachapac jak ta resza swinek, ale on jak by mial mozliwosc na pewno by cos zrobil w dobrym kierunku.
  • 0

#16 wiesniak2000

wiesniak2000

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
Reputacja: 294
Bardzo dobra

Napisano 17 grudzień 2012 - 08:28

Po ostatnich zatrzymaniach licealistów w Krakowie rzeczywiście można zacząć się bać!

---------- Post added at 20:28 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

a co takiego te 2 partie mogą zrobić? krytykować PO, naobiecywać, zadłużać w dalszym ciągu RP i tak jest z wszystkimi partiami które są w ankiecie. Piszcie proszę co wam się w danej partii podoba bo jak zobaczę za miesiąc wyniki tej ankiety to się chyba załamię. Niczego was historia nie nauczyła i nie nauczy. Dlaczego argumentem dla PIS-u jest to, że krytykują PO i Rosję...dojdą do władzy PO się z nimi zamieni tylko rolą, g....o osiągną, Rosja poczeka i UE 4 lata albo rząd obalą(chyba, że towarzysze mają kolejną metalowa brzozę w zapasie), PO wróci i znowu będziecie płakać. Nie ma czegoś takiego jak wybieranie mniejszego zła. Potrzebujemy się zamknąć jak Białoruś, odciąć od Unii, rozpierdzielić burdel i przepiź...ć kilka lat w biedzie by za kilka lat z nowymi reformami wyjść z tego bagna. Inaczej się nie da, tu trzeba gości z jajami, a nie starych SB-ków i komuchów, którzy potrafią tylko kraść, a o gospodarce dzieci w przedszkolu maja większa wiedzę. Lepiej walczyć z pedofilią o księży i o tolerancja do homoseksualistów...

Różnica miedzy KNP, a bandą jest taka, że JKM nie obiecuje wam niczego. Nikomu nie zabierze nikomu nic nie da. Ciekawe czy znajdzie się polityk, który zgodziłby się na telewizyjna debatę z nim... zresztą jaka TV go puści na antenie jak wszystko pod kontrola bandy czworga.

Po uczynkach ich poznacie! Kto zadłużył Polske przez ostatnie 5 lat na 400 MLD PLN? Pis & KACZYŃSKI????
ps JKM był TW jak sam się przyznał (za przyznanie brawo) ale donosiciel -marzyciel jako ratunek dla Polski raczej żart!
  • 0

#17 vremenia

vremenia

Trial Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 640 postów
Bardzo dobra

Napisano 18 grudzień 2012 - 12:38

wiesniak2000 Za zadłużenie Polski, można mieć pretensje tylko do PO.
  • 0

#18 ToJam

ToJam

Precylowy Weteran

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 455 postów
Bardzo dobra

Napisano 18 grudzień 2012 - 02:26

Vremenia nie zapominaj, że to za rządów PIS`u obniżono składkę rentową bez obniżając wydatków czy zwiększając deficyt (zadłużenie).
  • 0

#19 Farciarz

Farciarz

Seven Pounds

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 731 postów
Bardzo dobra

Napisano 18 grudzień 2012 - 05:46

Po ostatnich zatrzymaniach licealistów w Krakowie rzeczywiście można zacząć się bać!

---------- Post added at 20:28 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

Po uczynkach ich poznacie! Kto zadłużył Polske przez ostatnie 5 lat na 400 MLD PLN? Pis & KACZYŃSKI????
ps JKM był TW jak sam się przyznał (za przyznanie brawo) ale donosiciel -marzyciel jako ratunek dla Polski raczej żart!

PiS zaczął zadłużać(tak na poważnie już), a PO to kontynuuje w szybszym tempie i jakby PiS nadal wygrywałby wybory to dług byłby porównywalny do obecnego.

Gdyby ktoś dalej pytał dlaczego JKM albo inne partie mają 1-2% poparcia to mam na to idealny przykład:

Farciarz dodałem do ankiety te partie, które akurat są w sejmie. Poza tym masz jeszcze opcje "Inna".

Tłumaczenie na obecną demokracje i myślenie poszczególnych jednostek:

Glosujcie na PO, PiS, SLD, PSL Ruch Palikota bo wam zapewnią dobrobyt i godne życie. Możecie także zagłosować na inne partie ale tylko mało o nich słychać i w ogóle nie maja spotów wyborczych nie ma ich w TV bo żeby być to trzeba mieć pieniądze albo ukraść tylko że komuny już nie ma i kraść czego nie ma... Debat nie będzie bo po co tracić czas na jakiegoś oszołoma który twierdzi że KNP wprowadzi 15% podatku VAT, zalegalizuje broń itd itd. Prosty przekaz, partie w sejmie maja pozycje, pieniądze i media. Proste sondaże, -->5 partii weszłoby do sejmu w chwili obecnej pozostałe osiągnęły łącznie 10%
(nikt nie sprawdzi jakie bo z góry założycie , że to mało istotne skoro to i tak nie ma znaczenia, a TV wam tego nie poda)<--
. Inna kwestia jest fakt, że sondaże zawsze kłamią, a prostym przykładem będzie ten temat gdzie osiągnie kilkadziesiąt podstron i komu się będzie chciało wyczytywać coś o KNP np.

JKM ma poglądy podobne do panujących w Szwajcarii. Jaki wniosek z tego? Wszystko się da tylko jak wam rząd wciska kit przez 10 lat, że nic się nie da zrobić no to potem dziwne, że nazywacie JKM-a marzycielem albo wariatem czy tez showman-em. Nic się nie zmieni tylko stołek albo nazwa partii gdzie te same osoby będą ją reprezentowały.

EDIT po kilku dniach:

http://fakty.interia.pl/polska/news/sondaz-po-ma-10-punktowa-przewaga-nad-pis,1875396

Niby wszyscy rzucają błotem na PO ale i tak dalej wygrywa przez te wasze wiarygodne sondaże. Istna manipulacja i zakłamanie.

Użytkownik Farciarz edytował ten post 22 grudzień 2012 - 09:53

• 1

#20 Mana-sama

Mana-sama

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 1206 postów
Reputacja: 440
Bardzo dobra

Napisano 03 styczeń 2013 - 12:55

nie utożsamiam się z żadną partią, nie chodzę na wybory, mało mnie interesuje cyrk... wróć... scena polityczna
  • 0