Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Serwer do uploadu

serwer uploadu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 zaqwsxxcde

zaqwsxxcde

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 25 marzec 2012 - 08:42

Prosił bym o 3-4 serwisy do uploadu, które płacą za pobrania i mają możliwość Uploadu z FTP (nie koniecznie ale bardzo ważne by było) oraz można wrzucać pliki z terenu Francji

Do dodatkowych rzeczy by było miło jak by one miały aplikacje typu uploadery jakieś i najlepiej by działały pod linux
  • 0

#2 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2028 postów
Reputacja: 682
Bardzo dobra

Napisano 25 marzec 2012 - 01:05

Pytanie czy zależy ci tylko na zarobkach czy też na wygodzie pobierania przez użytkowników. Bo zazwyczaj teraz po tym jak FS jest nieczynny to serwery takie jak Uploaded czy Turbobit są przeciążane i prędkości są słabe.
  • 0

#3 zaqwsxxcde

zaqwsxxcde

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
Neutralna

Napisano 25 marzec 2012 - 02:28

Powiedzmy szczerze bardziej za zarobkach. Za serwer płacę dużo więc bardziej na kasie
  • 0

#4 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2028 postów
Bardzo dobra

Napisano 25 marzec 2012 - 05:23

Więc myślę że Hotfile, Turbobit, Filejungle są opłacalne kiedyś rapidshare rządziło ale teraz już jest mało opłacalne. Fileserve i Filesonic wydaje mi się że przodowały ale w tym momencie są jak wiadomo niedostępne.
  • 0

#5 Kcurek

Kcurek

Wielki pomocnik :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 3255 postów
Reputacja: 1840
Świetna

Napisano 26 marzec 2012 - 09:08

Powiedzmy szczerze bardziej za zarobkach. Za serwer płacę dużo więc bardziej na kasie

Za shella? Ile można płacić za niego, nawet w jakiejś lepszej opcji?

Więc myślę że Hotfile, Turbobit, Filejungle są opłacalne kiedyś rapidshare rządziło ale teraz już jest mało opłacalne. Fileserve i Filesonic wydaje mi się że przodowały ale w tym momencie są jak wiadomo niedostępne.

Filejungle? Przecież oni dawno już zwinęli program partnerski... Najlepsze są obecnie Hellshare i Uploaded (przy czym z tym pierwszym były spore problemy z uploadem, tylko nie pamiętam dokładnie, czy z Francji też), nie wiem, jak stoi Hotfile. Turbobit? Przecież z tego ruskiego tworu nie idzie pobierać...

E: HS już nie... no to wg mnie na ten moment zostają UL i HF.
  • 0

#6 Holnista

Holnista

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
Reputacja: 33
Dobra

Napisano 01 kwiecień 2012 - 07:30

Prosił bym o 3-4 serwisy do uploadu, które płacą za pobrania

Najlepszy to chyba firecash.org
Bardzo dobre stawki i wypłaca, ale wymaga wypełnienia formularza/wysłania sms przez pobierającego przed pobraniem więc mogą być problemy z zainteresowaniem.
  • 0

#7 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2028 postów
Bardzo dobra

Napisano 02 kwiecień 2012 - 02:34

Filejungle? Przecież oni dawno już zwinęli program partnerski... Najlepsze są obecnie Hellshare i Uploaded (przy czym z tym pierwszym były spore problemy z uploadem, tylko nie pamiętam dokładnie, czy z Francji też), nie wiem, jak stoi Hotfile. Turbobit? Przecież z tego ruskiego tworu nie idzie pobierać...

E: HS już nie... no to wg mnie na ten moment zostają UL i HF.

Na UL ostatnio próbowałem uploadować plik 1GB. Szło to tak wolno że po prostu zmieniłem serwer. Mnie na zarobkach nie zależy dlatego właśnie na Filejungle uploadowałem. A z tego co mi się wydaje to jeszcze nie dawno był ten program partnerski. Teraz racja już go nie ma właśnie sprawdzałem.
  • 0

#8 angela6666

angela6666

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 50 postów
Neutralna

Napisano 03 kwiecień 2012 - 12:00

HellShare nadal jest dobry. ;)
Uploaded jest nie opłacaly, wysyłałam na niego dużo plików a oni i tak mi nie naliczali punktów...
  • 0

#9 zaqwsxxcde

zaqwsxxcde

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
Neutralna

Napisano 07 kwiecień 2012 - 08:57

Za shella? Ile można płacić za niego, nawet w jakiejś lepszej opcji?

Sorry, że tak długo ale nie czytałem tego wątku. Ja mam serwer dedykowy i zainstalowany zdalny pulpit. Jeśli byś był zainteresowany to pisz na PW
  • 0

#10 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2028 postów
Bardzo dobra

Napisano 08 kwiecień 2012 - 08:37

Czy twój problem został rozwiązany bo nie widzę żebyś coś o nim wspominał??
  • 0

#11 zaqwsxxcde

zaqwsxxcde

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
Neutralna

Napisano 08 kwiecień 2012 - 10:43

No niestety nie. Wić mam problem na co wrzucać, coś co daje kasę oraz nie muli się jak ruski czołg
  • 0

#12 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2028 postów
Bardzo dobra

Napisano 14 kwiecień 2012 - 03:57

No a co z HellShare o którym wspomniała koleżanka @angela6666. Nadal jest dobry i u mnie nie ociąga się zbytnio przy łączu 6Mb/s Neostrady
  • 0

#13 zaqwsxxcde

zaqwsxxcde

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
Neutralna

Napisano 15 kwiecień 2012 - 11:38

Z terenu francjii nie koniecznie można wrzucać
  • 0