Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Rozdzielacz euro / scart - proszę o poradę jaki kupić

euro kupić poradę proszę rozdzielacz scart

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 promotorka

promotorka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 30 czerwiec 2013 - 03:05

Witam, mam problem z podłączeniem wszystkiego "na raz" do tv. Potrzebny mi rozgałęźnik, ale z tego co czytałam w internecie, niektóre rozgłęźniki powodują zakłócenia sygnału. Jaki kupić, żeby móc podłączyć do tv: 1. dvd 2. xbox 3. magnetowid(tak, wiem stare i mało kto używa, ale mam kasety stare rodzinne i czasem coś się ogląda).

Znalazłam taki http://t2.gstatic.co...QtFT5zpa_9zW2aB
  • 0

#2 sempay

sempay

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1372 postów
Reputacja: 944
Bardzo dobra

Napisano 30 czerwiec 2013 - 08:34

Jeśli Twój telewizor posiada tylko jedno wejście scart to masz problem bo możliwe rozgałęźniki są zazwyczaj źle podpięte do pinów- jednym słowem mogą nie działać. Natomiast dwa z tych urządzeń podłączysz na pewno tj. video i jedno z pozostałych. Video podłączasz po przez kabel chinch-chinch do telewizora, a kabel antenowy wprost do videa. W instrukcji obsługi videa powinnaś mieć prosty schemat połączeń kilku urządzeń. Wtedy jedno z pozostałych urządzeń podłączasz za pomocą kabla scart. W pobliskim serwisie elektronicznym zapytaj o taki rozgałęźnik scart jaki ci potrzeba na pewno będą Ci w stanie pomóc. Inny sposób to połączenia szeregowe tzn. jeśli video posiada dwa wejścia scart to podłącz dvd i video jednym z nich później video i tv drugim kablem scart. W razie problemów pisz na pw i załącz jakieś zdjęcia wyjść w tych urządzeniach.
  • 0