Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Your IP address is already downloading a file. POMOCY

address file pomocy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 witia1911

witia1911

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 05 grudzień 2011 - 10:34

Witam, mam stałe IP i akurat nic nie ściągam ani nie ściągałem od kilkunastu godzin. Pojawia mi się powyższy komunikat. Szukałem pomocy na google, trafiłem nawet na mój ulubiony precyl, ale odpowiedzi na pytanie nie uzyskałem - jak udowodnić głupiemu fileserve/filesonic/cokolwiek, że akurat nic nie ściągam?
  • 0

#2 Kcurek

Kcurek

Wielki pomocnik :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 3255 postów
Reputacja: 1840
Świetna

Napisano 06 grudzień 2011 - 06:39

Masz stałe IP, więc trudno będzie cokolwiek zrobić. Zapewne jesteś w jakiejś wspólnej sieci (np. w bloku) i X różnych osób ma to samo IP, co Ty. Najlepsza rada brzmi: kup konto premium :D A jeśli nie chcesz, radą jest jakieś nopremium (o niebo tańsze), ewentualnie imho niewarta świeczki zabawa z różnymi programami zmieniającymi IP.
  • 0

#3 krzysztof55995

krzysztof55995

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 07 grudzień 2011 - 07:35

namęczysz się bawiąc się w zmiany IPków a hostingi i tak mają za dobre zabezpieczenia i nic nie ugrasz :) tak jak przedmówca polecam
nopremium.pl
ablo
twojlimit.pl
, uzywam obydwu wymiennie, kilka zł i ciągniesz
  • 0

#4 juliu1982

juliu1982

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Reputacja: 16
Neutralna

Napisano 09 grudzień 2011 - 10:22

Problemem nie jest stałe IP, tylko raczej, że jest to wspólne IP dla wielu użytkowników twojej sieci (prywatne). W niektórych sieciach można wykupić własne IP (publiczne) wówczas byłbyś jedynym użytkownikiem. Oczywiście trzeba wówczas lepiej zabezpieczyć swój komputer, bo tak częściowo o bezpieczeństwo dba provider.
  • 0

#5 ngvn24ug

ngvn24ug

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 09 styczeń 2012 - 08:06

Kup premke na allegro za 1,22 i możesz pobierać ile dusza zapragnie, polecam z filesonic praktycznie wszystkie uploady pochodzą z tego źródła olej te śmieszne nopremium i drugie badziewie które ciągną z ciebie kasę jak .....
  • 0

#6 krzysztof55995

krzysztof55995

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 23 styczeń 2012 - 10:35

Tutaj kolegą się z Tobą do końca zgodzić nie mogę. Myślę iż inwestując małe kwoty na nopremium czy twojlimit zapewniasz sobie spokój jeśli chodzi o transfer czy oczekiwanie na pobieranie.
Od dłuższego czasu korzystam z jednego z tych serwisów i nie narzekam :)
  • 0

#7 dareczek-z-ndg

dareczek-z-ndg

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 29 czerwiec 2012 - 03:29

Mam coś podobnego z felernym Turbobitem, nikt z rodziny nic z tego serwisu nie ciągnie, a cały mam "CAUTION! From your IP range the limit of connections is reached, try downloading again after". Nic nie pomaga, ani cierpliwe czekanie, ani zmiana przeglądarki, ani inne kombinacje alpejskie i skandynawskie:[. Net mam z Dialoga
  • 0

#8 Kcurek

Kcurek

Wielki pomocnik :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 3255 postów
Reputacja: 1840
Świetna

Napisano 01 lipiec 2012 - 08:46

Turbobit jest mega denny z punktu widzenia osoby pobierającej :) W poście nr. 2 zamieściłem pewne podpowiedzi, może pomogą ;)
  • 0

#9 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2028 postów
Reputacja: 682
Bardzo dobra

Napisano 04 listopad 2012 - 11:57

Odpowiedź padła więc zamykam.
  • 0