Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Hosting zdjęć problem

hosting hosting problem imageshack problem tinypic zdjęć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 orzel4

orzel4

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 15 sierpień 2013 - 11:12

Witam
Ostatnio mam problem z takimi stronami jak ImageShack, tinypic itp.
Przy próbie wysłania zdjęcia na serwer strona się ląduje a po chwili przestaje albo wyskakuje komunikat ze nie można wysłać zdjęcia. Gdy zmieniłem Internet domowy na swój w telefonie udało się parę razy wysłać. Sprawdzałem czy na innej przeglądarce zadziała Internet Explorer, Mozilla, Google Chrome, ale nic to nie dało. Zauważyłem także ze nie mogę załącznika dodać w Email-u na Onecie
  • 0

#2 Baka78

Baka78

Narobimy bałaganu

• VIP
  • PipPipPip
  • 580 postów
Reputacja: 442
Bardzo dobra

Napisano 15 sierpień 2013 - 04:05

To może być problem z prędkością łącza internetowego. Sprawdź je.

Skrypty stron hostujących zdjęcia (a także załączniki poczty) mają ograniczony czas pracy (zabezpieczenie przed przeciążeniem serwera). Jeśli zdjęcie zbyt wolno się ładuje - limit czasowy zostaje przekroczony a praca skryptu przerwana przez serwer.
Zdjęcie przez to nie zostaje w pełni załadowane i wyskakują powiadomienia o błędach.
  • 0

#3 orzel4

orzel4

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów
Neutralna

Napisano 15 sierpień 2013 - 05:19

Co mam w takim razie zrobić. Sprawdziłem prędkość, ping wszystko się wydaje być takie jak być powinno
  • 0

#4 Baka78

Baka78

Narobimy bałaganu

• VIP
  • PipPipPip
  • 580 postów
Reputacja: 442
Bardzo dobra

Napisano 15 sierpień 2013 - 06:53

Serwery posiadają także zabezpieczenia przed wgrywaniem zbyt dużych plików (ale o tym zwykle informacja jest na stronie) - i wtedy może pojawić się podobny błąd jak w sytuacji z przekroczeniem czasu.

Jeśli twoje łącze jest w porządku - spróbuj załadować na hosting grafikę o mniejszej wadze - przykładowo poniżej 1MB

Gdy nadal nie będzie można załadować pliku - to szukaj pomocy dalej, bo na tym się moja obecna wiedza kończy :)
  • 0

#5 orzel4

orzel4

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów
Neutralna

Napisano 15 sierpień 2013 - 07:58

Ok dzięki
Strona dla darmowych użytkowników ma limit 5MB, ja wysyłam zdjęcie, które waza 1-2MB. Zdjęcia 250KB raz wyśle raz nie. Mam jeszcze jedno pytanie może to być spowodowane przez Ruter?

Okey poradziłem sobie ze zdjęciami ściągnąłem program Picasa i mogę bez problemu wysyłać na serwer google ale nie zmienia to faktu ze nadal nie mogę dodawać załączników na Onecie :zniesmaczony:

Użytkownik orzel4 edytował ten post 15 sierpień 2013 - 10:18

• 0