Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie na weekend o tej porze roku

porze weekend

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 tiberiuss

tiberiuss

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 29 styczeń 2009 - 03:58

Witam
Potrzebuję pomocy, chciałbym zabrać moją narzeczoną na krótki wypoczynek (tylko 2-3 dni ze względu na moją pracę) po męczącej sesji, gdzieś gdzie będzie romantycznie, gdzie jej się spodoba, będzie można zobaczyć coś ciekawego i pstryknąć sobie kilka fajnych fotek. Myślałem o naszych górach ale za mało czasu a za długa droga, najlepiej żeby to było w granicach 150-200km od Płocka, Sochaczewa, bądź Łowicza (mieszkam gdzieś po środku), aby podróż nie zajęła nam zbyt wiele czasu z tych krótkich trzech dni. Może ktoś z was był w jakimś fajnym miejscu.
Proszę o podpowiedzi.

• 0

#2 legler

legler

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 29 styczeń 2009 - 11:50

znam tylko jedno dorbre miejsce dla laski...centrum hendlowe :D
  • 0

#3 hanahb

hanahb

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 03 luty 2009 - 10:41

Myślę ,że na Centrum handlowe wystarczy 1 dzień .
Na 2-3 dni polecam jednak góry , teraz jest tam pięknie , albo trochę bliżej jest Kraków , też polecam , jest piękny i romantyczny , a imprezy nocne na Kazimierzu nie do podrobienia, S , Swietna pijalnia czekolady Wed la na lini AB na Rynku
Myślę ,że będziecie zadowoleni
  • 0

#4 lu_kasz111

lu_kasz111

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 08 luty 2009 - 11:17

jeśli lubicie narty i ośnieżone stoki nie wygurowane ceny to polecam białke tatrzańską. Poza tym nie daleko jest bukowina a tam podobno otworzyli nowe baseny ze źródłami termalnymi POLECAM
  • 0

#5 oticzek

oticzek

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
Reputacja: 115
Dobra

Napisano 08 luty 2009 - 11:45

Romantycznie to tylko gory o tej porze roku ale od Plocka to daleko.Niewiem gdzie moglibyscie jechac moze Gdansk lub Kolobrzeg ale to podobna odleglosc.Najblizej masz chyba na Mazury ale to bardziej latem.Ja bym jechal jesli nie w Gory to do Gdanska.
  • 0

#6 bettle

bettle

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 49 postów
Neutralna

Napisano 12 luty 2010 - 12:16

Kurcze szkoda, że masz ograniczenie z odległością, bo fajnym miejscem na wyjazd z drugą połówką jest Kraków. Nie tylko super klimat i ludzie, ale też mnóstwo pięknych miejsc. Możesz pójść z nią na Zakrzówek, albo do jakiejś Knajpki na Kazimierz. Ale mazury też są piękne;)
  • 0

#7 dessperadoska

dessperadoska

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów
Neutralna

Napisano 14 grudzień 2010 - 08:21

:) Koniecznie jedzcie do Zakopanego, mnie chłopak tak porwał na weekend , też mamy daleko ale warto było, jeszcze o tej porze roku:)
  • 0

#8 docent26pl

docent26pl

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 23 grudzień 2010 - 01:11

ja najbardziej to lubie zajechac do duzego pokoju przed kominek z jakims grzanym winkiem i oczywiscie razem z moja kobieta :)
  • 0

#9 lulu83

lulu83

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 23 marzec 2011 - 09:16

Bez względu na porę roku polecam góry. Uwielbiam długie spacery, a terez pogoda robi sie coraz ładniejsza i wychodzi coraz cieplejsze słońce. Niedługo wybieram się do Jugowic. Już sobie zarezerwowałam pokój w cichym miejscu w ośrodku Geovity, zaplanowałam cały wyjazd, a teraz z utęsknieniem odliczam dni do urlopu.
  • 0

#10 nabierzkolorow

nabierzkolorow

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 18 kwiecień 2011 - 08:30

Na uroczy weekend, z dala od zgielku miast warto sie wybrać na Kaszuby albo do małych wiosek nad Bałtykiem. Myślę też, że dobrym miejscem jest Morze Kaszubskie. Z pewnością będzie tam można mieć dużo spokoju, prywatności itp... W sumie to takie miejsca, zeby połączyć troche aktywności za dnia z romantycznością wieczorową porą ;)
  • 0

#11 Karoolcia-reinkarnacja

Karoolcia-reinkarnacja

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 05 czerwiec 2012 - 11:32

Tropikalny las deszczowy - nie zrobi nam różnicy pod względem klimatycznym (pada), a odwiedzimy nowe miejsce na ziemi :D
  • 0