Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ból w krzyżu

krzyżu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 HooDerlak

HooDerlak

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 07 marzec 2012 - 05:33

Witam,
gdzieś do kwietnia mam tak, że gdy nawet trochę podbiegnę, zaczyna mnie boleć w odcinku lędźwiowym (chyba tak to się nazywa :P). Co to może być? Zakwasy? Skórcze?
  • 0

#2 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 08 marzec 2012 - 08:40

w kręgosłupie zakwasów nie ma,raszej w mięśniach kończyn dolnych,może to jakieś korzonkowe problemy.Wypadałoby iść do lekarza,zrobić TK,albo zdjęcie rtg,postawić diagnozę a nie gdybać
  • 0

#3 Ramiko

Ramiko

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 08 marzec 2012 - 09:58

Witam,
gdzieś do kwietnia mam tak, że gdy nawet trochę podbiegnę, zaczyna mnie boleć w odcinku lędźwiowym (chyba tak to się nazywa :P). Co to może być? Zakwasy? Skórcze?

Mógł się przesunąć trochę dysk, ewentualnie, jakiś stan zapalny. Najlepiej wybrać się do ortopedy. Czasem mogą tak boleć nadwyrężone przyczepy mięśni kręgosłupa, ale to wyjdzie przy badaniach.
  • 0

#4 LonelyDay

LonelyDay

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 52 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 08 marzec 2012 - 11:21

A tam straszycie człowieka. Może po prostu przyjmuje złe postawy i kręgosłup jest za bardzo obciążony w nietypowy sposób.
  • 0

#5 Ramiko

Ramiko

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 09 marzec 2012 - 12:01

A tam straszycie człowieka. Może po prostu przyjmuje złe postawy i kręgosłup jest za bardzo obciążony w nietypowy sposób.

Oj tam, oj tam straszymy... Powinien iść do ortopedy, po diagnozę i skierowanie na rehabilitację, albo gimnastykę korekcyjną. Samo nie przejdzie, bo stany zapalne nieleczone nawracają i pogłębiają się. Nie wiem ile HooDerlak liczy wiosen...Może nadal rośnie i to bóle wzrostowe? Zgadywać nie będę. Nie bawimy się w znachorów ,czy "ręce które leczą". Od tego ma specjalistów by postawili diagnozę i rozwiali obawy...
  • 0

#6 Hatamoto

Hatamoto

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
Reputacja: 89
Dobra

Napisano 09 marzec 2012 - 03:11

Co za idiotyczny pomysl szukac pomocy w sprawie zdrowia na forach internetowych, nie rozumiem nigdy takich ludzi.
Kregoslup masz jeden na cale zycie, wiec lepiej zajmij sie ta sprawa jak nalezy a nie poleganie na wikipedii czy takich postach.
  • 1