Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

czy warto się żenić?

warto żenić

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ramiko

Ramiko

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 19 luty 2012 - 02:55

nie warto :goth: po co sie cale zycie meczyc i sluchac jakies wariatki :goth:

Hahahahaha....Gdzie byłeś 13 lat temu, kiedy ja się żeniłem...

A poważnie- temat mnie rozbawił. Pytanie czy warto się żenić oznacza tylko jedno- autor nie trafił na właściwą osobę.
Małżeństwo to nie "układ handlowy", nie rozpatruje się go w opcjach "winien", "ma", "warto", "nie warto". No chyba,że jesteś księciem Yorku, gwiazdą filmową lub dziedzicem fortuny. Ale w tedy istnieje coś takiego jak intercyza.
  • 0

#22 waskos

waskos

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 4401 postów
Reputacja: 1900
Świetna

Napisano 24 luty 2012 - 01:25

Wiem to był żart ;P Kurcze takie głupie pytania tu są czasem na tym forum ;P

Jak się ma 13 albo 14 lat to takie pytania są głupie Pietrek, natomiast sporo osób staje przed tym dylematem. Z punktu widzenia prawnego lepiej zawrzeć związek małżeński, w życiu trzeba przewidzieć wszystko, póki nie ma jeszcze ustawy o związkach partnerskich, moim zdaniem trzeba wziąć ślub, by uniknąć ewentualnych problemów ze spadkiem, ewentualną rentą i takimi tam innymi historiami. gregor87gg, nie wal posta pod postem, u nas nie jest to mile widziane!
  • 0

#23 Ramiko

Ramiko

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 24 luty 2012 - 05:50

moim zdaniem trzeba wziąć ślub, by uniknąć ewentualnych problemów ze spadkiem, ewentualną rentą i takimi tam innymi historiami. gregor87gg, nie wal posta pod postem, u nas nie jest to mile widziane!

Ale dla organizacji typu MOPS lepiej być samotnym rodzicem...I ponoć o przedszkole w tedy łatwiej. Ten idiotyzm prawny spowodował, że sporo par wzięło fikcyjny rozwód, bo bardziej im się tak opłacało.
  • 0

#24 qomas

qomas

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 24 luty 2012 - 11:36

zle postawione pytanie
jesli pomijajac kombinowanie a samo uczucie to warto jesli wiesz ze to ta wlasciwa osoba
  • 0

#25 gregor87gg

gregor87gg

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 573 postów
Reputacja: 53
Dobra

Napisano 13 kwiecień 2012 - 03:21

bo najgorsze jest to że potem się okażę że to nie ta jedyna. Wtedy by się mówiło do siebie "a mogłem poczekać i zobaczyć czy to ta". I załowanie tej dezycji. Ale jeśli się czuje że to ta jedyna i się wie to jest satysfakcja tego wyboru]:-)
  • 0

#26 tadeuszpiotr

tadeuszpiotr

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 30 maj 2012 - 02:17

Nie chce sie zenic ani miec dzieci ,dlatego jestem szczesliwy mam kase i moge robic z nia co chce i wydawac na kogo chce i nie martwic sie o zrzedliwa zone i rozwydzrzonych bachorow
  • 0

#27 sempay

sempay

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1372 postów
Reputacja: 944
Bardzo dobra

Napisano 18 czerwiec 2012 - 09:25

Nie ma lepszej próby jak pomieszkać ze sobą jakiś czas, jeśli podczas tego się dogadacie i życie wam się zacznie układać, stwierdzicie, że jesteście samowystarczalni, że nie potrzebujecie osób trzecich by się utrzymać, kiedy przyjdą pierwsze problemy i mimo to przetrwacie to powiem ci bracie, że jeśli ją kochasz to warto się żenić, ale pamiętaj życie po ślubie się zmienia dlatego warto to sprawdzić przed. Oczywiście z tego tytułu bywa też łatwiej finansowo, i zawsze masz koło siebie kogoś kto może cię wesprzeć. To moje zdanie.
  • 0

#28 Pawełłłł

Pawełłłł

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2790 postów
Reputacja: 678
Bardzo dobra

Napisano 19 czerwiec 2012 - 01:39

Według mnie warto ale tylko wtedy kiedy wie się że jest to ta jedyna, ta wymarzona, ta najlepsza bo potem można żałować.
  • 1

#29 Guest_JohnNaj_*

Guest_JohnNaj_*
  • Guests

Napisano 24 listopad 2012 - 11:14

Warto... było ;)
  • 0

#30 Anonymous90

Anonymous90

King of uploaders

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
Reputacja: 60
Dobra

Napisano 25 listopad 2012 - 09:11

Warto... było ;)

No właśnie było,a jak jest teraz? :D
  • 0

#31 Guest_JohnNaj_*

Guest_JohnNaj_*
  • Guests

Napisano 25 listopad 2012 - 10:36

No właśnie było,a jak jest teraz?

Stary, nadal jest tak pieknie, jak na poczatku, a nawet lepiej :) Kocham moja Kobiete :)
  • 0

#32 vremenia

vremenia

Trial Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 640 postów
Reputacja: 150
Bardzo dobra

Napisano 26 listopad 2012 - 08:08

Warto!
  • 0

#33 hard_player

hard_player

Paktofonika

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 27 listopad 2012 - 08:26

Hmm, według mnie to zależy od wymagań. Są wieloletnie szczęśliwe pary bez ślubu i żyje im się dobrze, gdyż mają świadomość, że nie stoi nad nimi wizja bycia ze sobą aż do śmierci. Z drugiej jednak strony, to przysięga małżeńska jest właśnie takim potwierdzeniem miłości, bo jeżeli ktoś jest gotowy spędzić z drugim człowiekiem resztę życia, to to musi coś znaczyć.
  • 0

#34 hooliomind

hooliomind

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Neutralna

Napisano 08 grudzień 2012 - 03:35

Warto. Własna rodzina daje ogromną ilość szczęścia.
  • 0

#35 tokrzys15

tokrzys15

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Neutralna

Napisano 08 grudzień 2012 - 08:33

Wydaje mi się, że warto. Masz po co życ. Masz oparcie w kobiecie w dzieciach i masz dom. A jak jesteś wolny to też nie jest źle ale wszystko się kończy kiedyś :).
  • 0