Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jakie auto do 55 tys?

auto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Boixos

Boixos

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 20 maj 2013 - 01:00

Witam, jakie auto polecacie, głównie ze względów awaryjności do, powiedzmy 50-55 tys zł? Ogólnie na dzień dzisiejszy obojętnie czy będzie to benzyniak, na którego do tej pory padał wybór, czy diesel. Może pytanie powinno bardziej brzmieć, których aut/modeli/jednostek się wystrzegać?
Szukam czegoś pokroju Opla Insignia, szczerze to nawet konkretnie o tym aucie myślałem. Czyli ogólnie nic z SUVów i innych napakowanych fur. Dodatkowo, walory auta kombi są mi zbyteczne ;-)

Pozdrawiam serdecznie

Użytkownik Boixos edytował ten post 21 maj 2013 - 08:57

• 0

#2 truchhan

truchhan

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 21 maj 2013 - 07:47

Czego się wystrzegać? aut rzadko spotykanych (sam się przekonałem że patrzą na warsztatach jak na jakiś cud i się uczą, a tego raczej nie chcemy). W tej cenie nie ma reguły kupujesz auto w dobrym roczniku, liczy się traf, możesz kupić autko które będzie awaryjne mimo samych zachwaleń na necie. Od siebie bym polecam jakieś audi np: AUDI A6 S LINE 2.7 TDI KOMBI. Audi ma dobre silniki, stały naped na 4, części nie powalają ceną, dużo warsztatów w Polscę ma pojęcie o niemieckich silnikach. Chociaż osobiście bym brał nissana 350z bi turbo ]:-) .
  • 0