Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kierowcy cieżarówek :)

cieżarówek kierowcy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marka

Marka

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 117 postów
Reputacja: 51
Dobra

Napisano 20 luty 2008 - 12:33

Co sądzicie o kierowcach ciężarówek? uciążliwa praca a może jakaś ciekawa ? czekam na wasze opinie :)

A tak ode mnie :] z kierowcą [mój ojciec] przejeździłem jakieś 3 latka, i praktycznie byłem wszędzie nawet udało się być na "opener festival heineken'a" wiele się przechodziło, najciekawiej jest w zimie jak się wygrzebuje ciężarówkę w wysokim śniegu o 4 nad ranem w dodatku 24 grudnia ;D
  • 0

#2 Maksin

Maksin

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 09 kwiecień 2008 - 11:42

Większość kierowców ciężarówek (są wyjątki np. twój tata:D) jęździ jak debile...
  • 0

#3 MildMan

MildMan

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
Reputacja: 346
Bardzo dobra

Napisano 27 kwiecień 2008 - 05:17

najciekawiej jest w zimie jak się wygrzebuje ciężarówkę w wysokim śniegu o 4 nad ranem w dodatku 24 grudnia ;D

No nie wiem czy to jest, aż tak ciekawe jak mówisz. Myślę, że najciekawiej jest, kiedy celnicy strajkują, a ty musisz przejechać granicę. Odpowiadając na Twoje pytanie to wg mnie to nie jest zbyt ciekawa praca szczególnie, że jest się daleko od domu.
  • 0

#4 Zboj

Zboj

Leśne bydle

• VIP
  • PipPipPip
  • 1602 postów
Reputacja: 1716
Świetna

Napisano 27 kwiecień 2008 - 06:23

Większość kierowców ciężarówek (są wyjątki np. twój tata:D) jęździ jak debile...

Uwielbiam te subiektywne statystyki.

A wiecie, że 80% kierowców uważa, że jeździ lepiej, niż przeciętny kierowca?
  • 0

#5 GosiQ

GosiQ

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 186 postów
Reputacja: 406
Bardzo dobra

Napisano 27 kwiecień 2008 - 06:47

aby być kierowca ciężarówki trzeba na prawdę to lubić i w sumie to być do tego stworzonym. to trochę jak marynarze nie wiedza kiedy wrócą do domu czy będą na święta w domu bo coś może wypaść i sie nie uda wrócić.... Jest to ciężka praca jak by nie patrzeć. tak samo kierowcy ciężarówek jak i innych samochodów jeżdżą spokojnie i jak wariaci. nie ma reguły: jak kierowca ciężarówki to jeździ jak debil.... to tylko i wyłącznie zależy od kierowcy....
  • 0

#6 darty33

darty33

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 06 lipiec 2008 - 12:38

tylko ciekawe co byście zrobili bez tych kierowców ??????????????
  • 0

#7 ppp21

ppp21

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
Neutralna

Napisano 09 lipiec 2008 - 04:44

Własnie.. co byscie bez nich ( teraz to juz nas:P) zrobili. w sklepach pusto. a warzywa i owoce to z przydomowego ogrodka;/ aktualnie jestem kierowca malej ciezarowki i jak patrze na "super" kierowcow osobowek to sie az nóż w kieszeni otwiera
  • 0

#8 przemog666

przemog666

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Neutralna

Napisano 20 lipiec 2008 - 04:16

aby być kierowca ciężarówki trzeba na prawdę to lubić i w sumie to być do tego stworzonym. (...) Jest to ciężka praca jak by nie patrzeć. tak samo kierowcy ciężarówek jak i innych samochodów jeżdżą spokojnie i jak wariaci. nie ma reguły: jak kierowca ciężarówki to jeździ jak debil.... to tylko i wyłącznie zależy od kierowcy....

Dzięki za obronę :)
Osobiście jestem kierowcą ciężarówki i w pełni potwierdzam słowa GosiQ.
A co do pytania co sądzę o byciu kierowcą ciężarówki, to... kocham to :)
  • 0

#9 DJ's

DJ's

Strażnik SB

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Neutralna

Napisano 29 lipiec 2008 - 06:29

Raczej uciążliwa dla innych kierowców:)
  • 0

#10 SySuNiA 90

SySuNiA 90

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 719 postów
Reputacja: 480
Bardzo dobra

Napisano 02 sierpień 2008 - 07:41

oj nie zawsze praca kierowcy jest taka fajna... zwłaszcza jak trzeba wiele godzin a nawet całe dnie spędzać za kółkiem byle by zdarzyć na czas... przez to ganianie kierowców ile jest wypadków..bo kierowca zasypia z przemęczenia za kierownicą...
  • 0

#11 Criss

Criss

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1917 postów
Reputacja: 313
Bardzo dobra

Napisano 02 sierpień 2008 - 07:43

Zgadzam się z Tobą, szybko na czerwonym a może wyjdzie.
  • 0

#12 roxxx

roxxx

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Neutralna

Napisano 23 sierpień 2008 - 09:02

Kierowcy ciężarówek to zazwyczaj gorzej niż debile!!!
Jazda na 3-iego i nadmierna prędkość to normalka (a później dziwić się jak się słyszy o wypadkach TIR-ów lub autokarów). Takich spakować w jeden worek i na księżyc wysłać!!
  • 0

#13 maral

maral

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów
Neutralna

Napisano 24 sierpień 2008 - 09:15

roxxx - mam pomysł: może ciebie wyślemy na księżyc, bo nawijasz jak dzieciak w sklepie z cukierkami:D

Co do zasypiania za kierownicą z przemęczenia - to już teraz rzadkość. Kierowcy TIR-ów muszą teraz robić 45-minutową przerwę co cztery i pół godziny, w ciągu doby mieć dziewięciogodzinny odpoczynek, a w ciągu dwóch tygodni nie mogą przejeździć więcej niż 90 godzin. Oczywiście, niektórzy jeżdżą na zamiennych tachografach, jednak złapanie na takim występku przez policję jest niezbyt przyjemnym doświadczeniem(coś więcej niż mandat...), dlatego mało kto teraz to stosuje.
  • 0

#14 MildMan

MildMan

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
Reputacja: 346
Bardzo dobra

Napisano 31 sierpień 2008 - 10:58

tylko ciekawe co byście zrobili bez tych kierowców ??????????????

Każdy by sobie zasadził ziemniaki koło domu i wcinał cały rok to samo : D. A co do kierowców ciężarówek to jak już napisałem to z jednej strony to jest ciężka praca, ale ostatnio miałem okazje rozmawiać z kierowocą ciężarówki i nie narzekał, a wręcz był zadowolony. Mówił, ze sobie jeździ po Europie i może przy okazji obejrzeć trochę świata. To jest ta druga i ciekawsza strona tej pracy.
  • 0

#15 GiMo

GiMo

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 10 wrzesień 2008 - 03:24

Nie nawidze kierowców ciężarówek, bo jadąc rowerem po drodze prawie mnie spychają do rowu.. debile.. ostatnio miałem kolesia na 20 cm... ;/;/;/ myślałem że mi serducho wyskoczy..
  • 0

#16 Constantine

Constantine

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Neutralna

Napisano 20 wrzesień 2008 - 09:18

To sie zjeżdża na pobocze
  • 0

#17 bjww

bjww

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 09 październik 2008 - 10:32

To sie zjeżdża na pobocze

a droga nie jest dla wszystkich uczestników ruchu..?
ale co prawda,to prawda, kierowca ciężarówki to niekoniecznie zagrożenie na drodze, wydaje mi sie wiecęj brawury,a może bezmyślności, jest u tych którzy krótko maja prawo jazdy,mniej jeżdżą i po prostu brak im doświadczenia
  • 0

#18 nusiek

nusiek

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 66 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 09 październik 2008 - 11:05

Adzisiaj unas byll wypadek mojego wujka brat wracał z lasu znaczy byl na grzybach i wracał drohgga muy ją nazywamy droga glowna i wjedzdzał na taką trase tam zawsze ciaezrówki jadą i jedzie sie do wrocka i td i wyjerzdzakl i mu w dupe wjechał tir
  • 0

#19 radekbox

radekbox

Użytkownik

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 13 październik 2008 - 07:43

Uwielbiam te subiektywne statystyki.

A wiecie, że 80% kierowców uważa, że jeździ lepiej, niż przeciętny kierowca?

tylko 80:D
  • 0

#20 beemka525

beemka525

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 13 październik 2008 - 08:12

bycie kierowcą ciężarówki to jest zajefajna sprawa bo sam nim byłem(ale do czasu)teraz jestem kierowcą już nie ciężarówki,ale konwoju
  • 0