Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak znaleźć hobby?

hobby znaleźć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 kwojt

kwojt

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 05 styczeń 2011 - 07:21

Cześć! Od kilku lat próbuję sobie znaleźć hobby, ale nic mi nie wychodzi :( Wszystko po jakimś czasie przestaje mnie interesować. Lubię czytać, ale chciałbym sobie znaleźć coś oprócz tego. Polecicie coś?
  • 0

#2 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 05 styczeń 2011 - 08:33

hobby na ulicy raczej nie leży ,to trudno znależć,pasję lub smykałkę po prostu trzeba mieć w sobie i wiedzieć że chcę to /poznać,zbierać,malować,pisać itp/Zainteresowania przychodzą same nic na siłę,ale warto trochę poszukać.Jak czytasz to może jakiś konkretny temat wciągnie
  • 0

#3 leniaq

leniaq

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 55 postów
Neutralna

Napisano 15 kwiecień 2011 - 03:24

Hej. Nie ty jedna masz taki problem. Ja także nie mam hobby.. Jest to dziwne, bo inni mają jakąś pasje czy smykałkę do czegoś, a ja sama nie wiem.. Nic mnie nie interesuje i nawet nie wiem co chcę w życiu robić.;( Od dawna poszukuję hobby, ale jak napisałaś/eś powyżej (kwojt) po jakimś czasie coś przestaje mnie interesować.. Zazwyczaj jak mam wolny czas to nie wiem co z nim zrobić, bo nie mam jakiegoś ciekawego zajęcia, może ktoś podsunie mi jakiś pomysł? )Tzn. nam, bo widzę, że nie tylko ja mam ten problem ;/
  • 0

#4 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 15 kwiecień 2011 - 07:35

mój Boże,jak ja bym chciała powiedzieć mam czas i nie wiem co z nim zrobić,jeśli koniecznie chcecie mieć hobby to poddaje sugestie,salsa,j.obce,aerobik,basen,krzyżówki,gry komputerowe,obrazki,znaczki,płyty,hafty,wyszywanie,rybki,o książkach nie wspominam bo to oczywiste.
  • 0

#5 Guest_Luka Wars_*

Guest_Luka Wars_*
  • Guests

Napisano 17 kwiecień 2011 - 07:39

Zuzanka, a po co komu takie sugestie? Tu chodzi bardziej o to kto jest na tyle cierpliwy i ma w sobie tyle samozaparcia, aby dojrzeć do posiadania hobby. Większość osób ma po prostu zachciankę, z której wychodzi.

Jedno w temacie jest pewne. Szukanie hobby na siłę nie odniesie skutku.
  • 0

#6 AB47

AB47

Naprawa elektroniki (tel)

• Precylek
  • PipPipPip
  • 830 postów
Reputacja: 1715
Świetna

Napisano 17 kwiecień 2011 - 07:52

Może zobacz przy czym najdłużej dziennie siedzisz i nie męczy cię to :)
A potem się jakoś rozwijaj w tym kierunku :)
Jak dzięki czemuś takiemu znalazłem hobby i całkiem niezłą pracę z nim związaną :D
  • 0

#7 LeeLooo

LeeLooo

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 80 postów
Reputacja: 126
Dobra

Napisano 18 kwiecień 2011 - 09:06

daj sobie spokój, to w końcu przyjdzie i niespodziewanie :) tak jak ja i moje nurkowanie :P na początku nie chciałam w ogóle iść na to zapoznanie z nurkowaniem bo było tak wcześnie o 7 rano... Gdyby nie mój brat i obudzenie mnie na basen, teraz nie nurkowałabym i nie podziwiała podwodnego świata :D
Także to może być bulwersujące, że nie ma się hobby, pasji... Ale ona w końcu sama się pojawi.
  • 0

#8 leniaq

leniaq

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 55 postów
Neutralna

Napisano 19 kwiecień 2011 - 07:01

Może macie rację. ;] Ale dzięki za odpowiedzi. Teraz będe czekała aż moje hobby do mnie w końcu przyjdzie ;P
  • 0

#9 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 19 kwiecień 2011 - 07:55

samo raczej nie przyjdzie,czasem pasje trzeba w sobie rozbudzić,
  • 0

#10 So Mar

So Mar

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów
Neutralna

Napisano 20 kwiecień 2011 - 06:46

Trudno jest szukać hobby na siłę,szczególnie gdy nie umie się nawet określić własnych zainteresowań.I słomiany zapał-coraz częstszy.
  • 0

#11 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 27 kwiecień 2011 - 06:54

zapomniałam dodać że z gotowania też można uczynić hobby,jeśli robi to się sercem i z pasją
  • 0

#12 wiwaldi88

wiwaldi88

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 58 postów
Neutralna

Napisano 01 maj 2011 - 06:54

Chciał bym mieć "twój problem". Jest parę "fajnych" zajęć które tak szybko Ci się nie znudzą... zależy co masz na myśli. Bo jeśli twój świat to komputer(szerokie pojęcie ale nie z mojej bajki, czytaj - nie dla mnie) "bardziej" "twórczo"
  • 0

#13 nabierzkolorow

nabierzkolorow

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 01 czerwiec 2011 - 06:49

tak, najpierw określ zainteresowania, a potem hobby... to jest czasem takie łączenie róznych wątków. Np. uwielbiam geografię - hobby podróże (rowerem, pieszo, samochodem, samolotem) - próbujesz i wtedy wybierzesz co Ci najbardziej odpowiada. Historia - zwiedzanie, piłka nożna - chodze na mecze, oglądam lub gram w piłkę, lubię morze - spróbuję sportów wodnych lub żeglarstwa. Czy nie jest tak? I przede wszystkim - hobby nie może męczyć. Powinno uwalniać od stresów i problemów. Tak mi się wydaje :)
  • 0

#14 xsior

xsior

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 532 postów
Reputacja: 379
Bardzo dobra

Napisano 02 czerwiec 2011 - 06:42

Wszystko to co się robi z zadowoleniem i bez wewnętrznego przymusu to pasja, hobby.Zadowolenie z tego co się robi jest najważniejsze.Choć czasami wymaga to włożenia dużo wysiłku.
Znam faceta którego hobby jest projektowanie stron internetowych i mówi ze czasami to siedzi tygodniami, uczy się sprawdza coś tam a przez jakiś czas to mu się rzygać chce od tego.Także życzę zadowolenia.

Pozdrawiam.
  • 0

#15 shen6666

shen6666

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPip
  • 19 postów
Reputacja: 18
Neutralna

Napisano 15 czerwiec 2011 - 11:52

Polecam Capoeire:D rozwija wszytkie aspekty zycia
  • 0

#16 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 15 czerwiec 2011 - 07:27

Polecam Capoeire:D rozwija wszytkie aspekty zycia

a możesz jaśniej co to jest?
  • 0

#17 xsior

xsior

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 532 postów
Reputacja: 379
Bardzo dobra

Napisano 15 czerwiec 2011 - 08:03

a możesz jaśniej co to jest?

Capoeira, sztuka walki.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Capoeira

• 0

#18 Altres

Altres

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
Neutralna

Napisano 28 czerwiec 2011 - 04:34

Ja polecam ASG, survival zwłaszcza 2 pokazuje jak można sobie poradzić w beznadziejnej sytuacji.
  • 0

#19 Guest_qwerty12xx_*

Guest_qwerty12xx_*
  • Guests

Napisano 01 lipiec 2011 - 05:21

Także szukam hobby jednak nie jest łatwo znaleźć ;/ zobaczymy może jakieś sobie znajdę :D
  • 0

#20 Czaplaczek

Czaplaczek

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
Neutralna

Napisano 06 lipiec 2011 - 11:13

W moim przypadku hobby samo mnie znajduje- po prostu nic na siłę. Jeśli jest coś co lubię, to zaczynam się tym interesować.
  • 0