Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Taniec :)

taniec

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 adi_adi_pl

adi_adi_pl

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 12 sierpień 2010 - 07:05

Bardzo lubię tańczyć zwłaszcza na dyskotekach tak w tłumie, swego czasu tańczyłem tecktonik, jednak później jakośmi przeszło. Ale umiejętności jeszcze jakieś zostały. Z tańców takich bardziej popularnych jeszcze potrafię walca i tango. Ale jakoś nie za specjalnie je lubię, nie wiem czemu. Wolę taki swobodny taniec z partnerką ; )
  • 0

#22 Bugs_Bunny

Bugs_Bunny

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Neutralna

Napisano 30 sierpień 2010 - 11:24

Ja od nie dawna zapisałem się na salsę z moją dziewczyną :) Mogę powiedzieć że trafilismy do fajnej szkoły :) Dziewczyna znalazła Akademię Tańca Sulewskich i jakoś tam się zapisalismy. Naprawdę bardzo fajne miejsce. Co do samego tańca to jak najbardziej sie do niego przekonałem. Daje mi strasznie dużo energii i pozytywnych emocji :)
  • 0

#23 Tetsui

Tetsui

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 30 sierpień 2010 - 01:48

tance sa bardzo modne ostatnio, ja nie tancze w jakims studiu, tancze tak jak czuje muzyke i generalnie nikt sie nie skarzyl na moj taniec, wrecz przeciwnie, wiekszosc dziewczyn docenialo moj dryg.
  • 0

#24 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 30 sierpień 2010 - 10:03

taniec to pasja,sposób na odreagowanie stresu,podryguję wszędzie nawet w kuchni przy garnkach,dużo wyjeżdżam,bywam na tzw.potańcówkach i w zasadzie wolę w kółku nie bardzo lubię być dotykana przez facetów których nie znam ,ale jak trafi się taki co umie i dobrze prowadzi to hoooooo.....
  • 0

#25 Bugs_Bunny

Bugs_Bunny

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Neutralna

Napisano 08 wrzesień 2010 - 04:04

No cóż ja chodze na kurs z moją połowicą więc nie ma opcji żeby podrywać inne dziewczyny :P Ale generalnie wiem że w akademii sulewskich są zajęcia dla singli i z tego co mówiła jedna instruktorka nawet kilka par się tam poznało :P
  • 0

#26 Typtyryptys

Typtyryptys

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów
Reputacja: 60
Dobra

Napisano 15 wrzesień 2010 - 03:59

Od roku chodzę na kurs tańca towarzyskiego, ale to chyba nie moje klimaty..po prostu nie moge załapać tej "gorączki tańca" ; (.

Co nie oznacza, że tańca nie kocham ; ). Cza-cza jest szczególnie bliska mojego sercu, podobnie jak salsa, czy tango : )).

Ale chyba najlepszym "tańcem" ze wszystkich jest dzikie pogowanie w tłumie na koncertach xD
  • 0

#27 Bugs_Bunny

Bugs_Bunny

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Neutralna

Napisano 20 wrzesień 2010 - 10:48

To fajnie że kiedyś tańczyłaś. No my chyba na cza-cze jesteśmy trochę za zieloni, ale nasza instruktorka w szkole sulewskich powiedziała że będą z nas ludzie :P nie wiem na ile to prawda, ale faktem jest że obydwoje czujemy się w tańcu całkiem fajnie i swobodnie :)
  • 0

#28 Typtyryptys

Typtyryptys

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów
Dobra

Napisano 24 wrzesień 2010 - 03:01

A co już tańczycie? Bo cza-cza jest wg mnie jednym z łatwiejszych tańców, a na pewno prostszym od samby czy jive'a ; ))
  • 0

#29 Bugs_Bunny

Bugs_Bunny

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Neutralna

Napisano 28 wrzesień 2010 - 02:32

No na razie salsę, ale już się zapisaliśmy na tango argentyńskie i jakoś tak się zastanawiam czy damy radę. Nasz instruktorka mówi że to zupełnie inna bajka taneczna, ale się nie zrażamy. Mamy nadzieję że za jakiś czas pójdziemy na wieczór Milongi który akademia sulewskich ostatnio nam poleciła :)
  • 0

#30 Typtyryptys

Typtyryptys

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów
Dobra

Napisano 01 październik 2010 - 04:03

Ja osobiście jestem zrażona do tanga, ale dobrze, że się nie zrażacie, tak trzymać ; )).
Salsa śmieszny taniec, bardzo fajny : ).
  • 0

#31 damian240190

damian240190

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Neutralna

Napisano 04 październik 2010 - 08:08

Tylko Taniec towarzyski :)
  • 0

#32 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 22 październik 2010 - 06:36

obojętnie co nie wiem czy moje tańce mają jakąś nazwę,lubię ruch w rytm muzyki,/podobno mam poczucie rytmu,a reszta ,nieważne/samo zdrowie:lol::D:)
  • 0

#33 Bugs_Bunny

Bugs_Bunny

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Neutralna

Napisano 26 październik 2010 - 12:11

Ja też miałem kiedys takie podejście. Jednak powiem wam że jak się człowiek trochę porusza i nabierze rytmu to od razu lepiej mu się tańczy. Ja tam bardzo sobie cenie to że zapisałem się na taniec do akademii sulewskich bo dało mi to poczucie rytmu a chyba tego mi brakowało :P
  • 0

#34 tookiest15

tookiest15

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 2396 postów
Neutralna

Napisano 01 grudzień 2010 - 10:55

Tylko disko błysko ;d
  • 0

#35 intense2103

intense2103

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 23 grudzień 2010 - 06:55

Ja lubię tańczyć, ale tylko dla siebie, na dyskotekach, imprezach... Nie jestem aż tak utalentowana, żeby się tym na poważnie zająć. Ale marzę o zapisaniu się w przyszłości na taniec brzucha :)
  • 0

#36 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 23 grudzień 2010 - 08:16

zbliża się sylwester,karnawał,jest okazja ,niekoniecznie na balach czy imprezach ,jak nigdzie nie pójdę to se puszczę fajną muzyczkę i będę sama podrygiwać,a co?
  • 0

#37 jagodka89_17

jagodka89_17

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 23 grudzień 2010 - 10:19

Ja też uwielbiam tańczyć niestety nigdzie się nie uczyłam ale za to przelewam na moją córcie miłość do tańca i ciesze się bo jej się podoba :)
  • 0

#38 sandra_963

sandra_963

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 13 styczeń 2011 - 08:33

Zgadza sie z wami taniec to zdecydowanie coś co wyzwala emocje uczucia.. kiedyś miałam spiecia w domu i nagle u nas w mieście pojawił sie instruktor i zakładał nowe grupy oczywiście do wieku .. i od tamtej pory sie zaczeło obozy taneczne , warsztaty .. TAńcze hip hop house jazz żadko.. dancehall looking wszystkiego po trochu ale najbardziej odnajduje sie w hip hopie i housie :D Ciesze sie z tego, tancze juz około 3 lata i musze przyznac że to jest najlepsza rzecz jaka spotkała mnie dotychczas w życiu .. :) ^^

ja kocham tańczyc to jest najlepsza rzecz jaka spotkał mnie dotychczas w zyciu .. tancze hip hop i house jazz i dancehall wszystkiego po trochu ...:D ^^
  • 0

#39 30cmNadWami

30cmNadWami

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 531 postów
Reputacja: 79
Dobra

Napisano 13 styczeń 2011 - 10:40

C-walk, ale czy to od razu taniec?
  • 0